Tabloidiotluci

Уважене колегинице и колеге, ова тема ни најмање није за шалу. Гебелс се у гробу преврће од зависти. Ово је научни метод "промене менталитета" који нам је Први најавио и који беспрекорно функционише, како год дебилно деловао на први поглед. Када сам пре неколико година из уста пријатеља, колега и познаника препознао изјаве из "Информера" за које су они умислили да су њихово сопствено мишљење, схватио сам да је враг однео шалу. Штитим се потпуним избегавањем информативног програма било ког медија, пратим само агенцијске вести (и оне су обојене, али ипак за нијансу објективније, просто што је форма једноставнија) и преко овог форума зато што је превише људи различитих ставова да би се контролисали, а ботове смо углавном елиминисали или свели на мининум.
 
20190906_212616.jpg
 
OVO SMO ČEKALI DECENIJAMA
Konačno UKINUTE VIZE za državljane Srbije!

AUTOR: Tanjug/D.S. DATUM I VREME: 05.09.2019. 08:00


4
Divne vesti!

Pasoš
Pasoš, Foto: MUP Srbije
Skupština Srbije usvojila je danas sporazuma o ukidanju viza za diplomatske, zvanične i službene pasoše Paragvaju, Mjanmaru i Dominikanskoj Republici.
Takođe je usvojen i sporazum o ukidanju svih viza Surinamu.
 
VUČIĆ NAJAVIO DOLAZAK RAZORNE MOĆI! U Srbiju stižu za šest meseci i učiniće da naša zemlja bude duplo jača!
AUTOR: Alo.rs/M.Č. DATUM I VREME: 07.09.2019. 15:58 - 07.09.2019. 16:12
 
Уважене колегинице и колеге, ова тема ни најмање није за шалу. Гебелс се у гробу преврће од зависти. Ово је научни метод "промене менталитета" који нам је Први најавио и који беспрекорно функционише, како год дебилно деловао на први поглед. Када сам пре неколико година из уста пријатеља, колега и познаника препознао изјаве из "Информера" за које су они умислили да су њихово сопствено мишљење, схватио сам да је враг однео шалу. Штитим се потпуним избегавањем информативног програма било ког медија, пратим само агенцијске вести (и оне су обојене, али ипак за нијансу објективније, просто што је форма једноставнија) и преко овог форума зато што је превише људи различитих ставова да би се контролисали, а ботове смо углавном елиминисали или свели на мининум.
jeste i te kako za šali. promena mentaliteta je nemoguća,onaj ko nije u potpunosti mentalno zaostao,bukvalno,nikako ne može poverovati u ovakve bljuvotine i preočiglednu i premaloumnu propagandu.tako da u to mogu da veruju samo VEĆ mentalno retardirani i preglupi ljudi koji kupuju ta smeća i veruju vučiću itd tkd njima nema spasa.ne može NORMALNOM i iole inteligentnom čoveku ovako preeočigledni debilizmi da isperu mozak i da poveruje u to lol pobogu :hahaha:
 
Испирање мозга, као научни метод, одавно постоји и само сујетни и ретардирани у то не верују. Ако је Хитлер "испрао мозак" таквој нацији као што је Немачка, чему могу други да се надају? Не кажем да важи за сваког појединца, али и такав мозак као што је био Вернер фон Браун је био хитлеровац. Да не идем даље.
 
Таквој нацији као што је Немачка???
Шта су они, нека супер надраса?
Не, само су били погодно тле за такву идеологију, а и данас су.
Баш као што смо ми небески народ.
Дакле, таблоиди нађу тле на коме ће успешно расти њихово семе, јер знају где да гађају.
У национални понос.
И ту нема промашаја.
Гебелс је то одлично разумео.
 

Back
Top