Quantcast

Tabloidiotluci

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.868
ČOVEČE, IMAŠ LI TI OGLEDALO? Rama se pojavio na konferenciji, na njemu odelo, a na nogama LEGENDARNE BEKENBAUERKE! Zaev gleda, ne veruje! Dajte mu i loptu...
AUTOR: Alo.rs/D.S. DATUM I VREME: 10.11.2019. 17:38 - 10.11.2019. 18:02

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.868
DOSTA ZLOČINA! Najnovija kolumna Dragana J. Vučićevića - KRATKO UPUTSTVO ZA ČITANJE FAŠIZMA!

Drugosrbijanski rasizam, ima tome već neko vreme, prerastao je ovde u Srbiji u otvoreni, nimalo prikriveni fašizam koji za cilj ima progon i istrebljenje svih onih koji nisu na liniji Đilas-Obradović-Jeremić-Trifunović

sreckom92

Zainteresovan član
Poruka
406
ZAPAD POBESNEO! Potpuni šok: Ova zemlja napušta NATO?
Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg izjavio je da ta vojna alijansa nema mehanizme da sankcioniše Tursku.
Ako su i odnosi Vašingtona i Ankare narušeni, nameću se pitanja — kakav je danas položaj Turske unutar NATO-a i može li se očekivati izlazak te države iz zapadnog vojnog saveza?

O tim pitanjima, o zaoštravanju retorike između Trampa i Erdogana, kao i o opciji da se u Istambulu režira neka nova obojena revolucija, novinarka Sandra Čerin je razgovarala sa Dušanom Prorokovićem u emisiji „Prorok“.

Straks92

Elita
Moderator
Poruka
24.868
MILOMIR MARIĆ IZNENADIO SRBIJU! U emisiji otkrio o Vučiću ono što niko nije smeo - optuživao me je da sam CIA, da sam Udba, da mi je plata mesečno 100 hiljada evra
AUTOR: Alo.rs/I.L. DATUM I VREME: 12.11.2019. 22:00 - 12.11.2019. 22:51