Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga

Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga​

onda je vucic car, a narod i demokrartiju ko hebe? svaa izborna kradja je dozvoljena, i sve izborne prevare su dozvoljene, njihov bog im je to dao na dar, a opoziciju ili fizicki eliminisati, ili je korumpirati,... nema vse eliminacije, korpucija je evoluirala, svako ima svoju cenu, sve je go izdajnik i prodana dusa ovima koje je njihov bog postavio
 
Jorgovanka, uz Tomu Diplomu, simbol gladnog radikala/naprednjaka.

Kad god je vidim ili čujem za nju, setim se kako je kukala da ne može da preživi od poslaničke plate.

Taj virus duboke gladi i potrebe da se što više nagrabi dok traje vlast proširio se i na ostatak članstva. Martinović, Orlić, Gojković, Zorana, Vesić, gomilanje funkcija, rudarenje bitkoina po opštinskim upravama, seča drveća, renoviranja ulica koja traju po godinu dana... sve to otkriva koliko su ti ljudi zapravo gladni.
 

Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...i-nista-drugo-ta-funkcija-je-dar-od-Boga.html

Autor: FoNet​

INFO

14.08.2022.​

07:07​

63
Guvernerka NBS Jorgovanka Tabaković je, odgovarajući na pitanje novinara vidi li sebe u novoj Vladi, rekla da je navikla na ulogu kandidata, ali da je za nju funkcija guvernera "dar od Boga".
Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga

Foto: Beta (Miloš Miškov)
Kako je rekla, ne postoji ili – ili jer za nju "ne postoji ništa drugo".

Neda Jorgovanka fotelju. 700000 dinara mesečna plata. Nije malo. Vrhunac obrnutog sistema vrednosti.
Pa nije joj tata kupio to radno mesto.Matora bre,treba mladji da preuzmu finansije.
 

Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...i-nista-drugo-ta-funkcija-je-dar-od-Boga.html

Autor: FoNet​

INFO

14.08.2022.​

07:07​

63
Guvernerka NBS Jorgovanka Tabaković je, odgovarajući na pitanje novinara vidi li sebe u novoj Vladi, rekla da je navikla na ulogu kandidata, ali da je za nju funkcija guvernera "dar od Boga".
Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga

Foto: Beta (Miloš Miškov)
Kako je rekla, ne postoji ili – ili jer za nju "ne postoji ništa drugo".

Neda Jorgovanka fotelju. 700000 dinara mesečna plata. Nije malo. Vrhunac obrnutog sistema vrednosti.
Dabome ,plus sto ucari sa strane.
 
Gospodja s ogromnim iskustvom u struci.
Jedna od onih clanova SNS-a koja se ne eksponira previse, a doslovno izgara od posla koji obavi u korist Republike Srbije.
Zelim gospodji dobro zdravlje, dug zivot i ostanak na funkciji koju tako dobro obavlja.
Gospođa ne radi solo, već kako joj se diktira, a tako i ti drugi trenutno "uspešni". Naravno da svi oni "odlično" obavljaju svoje poslove jer se drže jedni za druge ko pijan plota i da nevalja oni će reći da je odlično. Ljudi nemaju od čega da žive ali ako im neko na TV-u kaže da imaju, oni poveruju u to. Hipnotisana gomila. Što bi se eksponirala ? Dobro je njoj i ovako.
 

Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...i-nista-drugo-ta-funkcija-je-dar-od-Boga.html

Autor: FoNet​

INFO

14.08.2022.​

07:07​

63
Guvernerka NBS Jorgovanka Tabaković je, odgovarajući na pitanje novinara vidi li sebe u novoj Vladi, rekla da je navikla na ulogu kandidata, ali da je za nju funkcija guvernera "dar od Boga".
Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga

Foto: Beta (Miloš Miškov)
Kako je rekla, ne postoji ili – ili jer za nju "ne postoji ništa drugo".

Neda Jorgovanka fotelju. 700000 dinara mesečna plata. Nije malo. Vrhunac obrnutog sistema vrednosti.
Lepo zena kaze "dar od Boga" svesna da nije dorasla ovom polozaju, platu joj treba umotati u ukrasni papir i ukrasiti crvenom trakom.
 

Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga​

https://www.021.rs/story/Info/Srbij...i-nista-drugo-ta-funkcija-je-dar-od-Boga.html

Autor: FoNet​

INFO

14.08.2022.​

07:07​

63
Guvernerka NBS Jorgovanka Tabaković je, odgovarajući na pitanje novinara vidi li sebe u novoj Vladi, rekla da je navikla na ulogu kandidata, ali da je za nju funkcija guvernera "dar od Boga".
Tabaković: Ili sam guvernerka ili ništa drugo, ta funkcija je dar od Boga

Foto: Beta (Miloš Miškov)
Kako je rekla, ne postoji ili – ili jer za nju "ne postoji ništa drugo".

Neda Jorgovanka fotelju. 700000 dinara mesečna plata. Nije malo. Vrhunac obrnutog sistema vrednosti.
oću i ja budem guvernerka
dosta mi tepubličkig minimalca sa mogućim bonusom i markicom za prevoz
sve što treba radim je dodržavam kurs koji odgovara uvozničkom lobiju a domaći proizvodjači nek promene profesiju

guverner Stojko - dar od Boga
:hvala: :pop:
 
oću i ja budem guvernerka
dosta mi tepubličkig minimalca sa mogućim bonusom i markicom za prevoz
sve što treba radim je dodržavam kurs koji odgovara uvozničkom lobiju a domaći proizvodjači nek promene profesiju

guverner Stojko - dar od Boga
:hvala: :pop:
znaci zensko si, sve za pare? prodao bi se, pol bi promenio?


ali ne moze, njoj je njen i vucicev bog dao, a tebi nije.... crkni ako ti krivo, samo stojko-djoka moz' da bidnes, taka ti sudbina

bog je na njiovoj strani, a ti se hebi kad si glup..ni botovski sendvic nes da dobijes, kao kosmija i ini

p.s. samo trazi ako ti ovo nije dosta da ti jos natrljam nos, lencugo koja neces u sns
 
Poslednja izmena:

Back
Top