Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
Pratio sam inaguracije poslenjih dvoje-troje američkih predsednika.
Klinton i Buš su po meni malo pametniji od Ameba, a malo gluplji od punoglavaca.
Ali to što su oni takvi, to ne može ništa da košta Ameriku, ona ne može da propadne čak da na njenom čelu izaberu Fikusa, Visibabu, Jagliku ili ljubičicu.
Druga stvar je recimo Srbija, na njenom čelu možete da stavite, odaberete Anštajna, Teslu i Njutna zajeDNO, i ništa se ne bi desilo sa nama, no šta nam se dešava.
Dakle, izabrali jednoćeliskog, ili višećelijskog organizma na čelu Srbije sve je jedno, nama pomoći nema...a šta mislite zašto ???
Klinton i Buš su po meni malo pametniji od Ameba, a malo gluplji od punoglavaca.
Ali to što su oni takvi, to ne može ništa da košta Ameriku, ona ne može da propadne čak da na njenom čelu izaberu Fikusa, Visibabu, Jagliku ili ljubičicu.
Druga stvar je recimo Srbija, na njenom čelu možete da stavite, odaberete Anštajna, Teslu i Njutna zajeDNO, i ništa se ne bi desilo sa nama, no šta nam se dešava.
Dakle, izabrali jednoćeliskog, ili višećelijskog organizma na čelu Srbije sve je jedno, nama pomoći nema...a šta mislite zašto ???




