Svrsetak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znate ko je šampion?
 

Prilozi

  • zec.gif
    zec.gif
    8,8 KB · Pregleda: 57
one4me:
Deco, ne vredi... ja probala da sakrijem, ucutala se, skupila, prestala da disem... al nije proslo. Probala sam samo pri prvom (posle 20-ak sekundi), onda odustala.. opustila se i.... jedno 5-6 x, onako da jedva razaznam granicu gde se zavrsava jedan, a pocinje drugi.
Ili ovaj mnogo dobro zna sta radi, ili nesto sa mnom nije u redu.

Bice da je ovo drugo. Evo slusam ga kako laze neke zene preko telefona i ..... uh... kad produbi tako...
meni se cini da ti nisi nikad dozivela pravi orgazam,jer primecujem da nisi znala ali postoje laznjaci kod zene i njih dozivljavas kao blagu toplinu i prijatnost,a to se desava vise puta do pravog svrsetka.Zena moze da svrsi u toku dobrog sex-a 1 ili dvaput ali taj sex neda mora biti dobar nego ti je kralj ako mu upali...potsecam te doziveti zenski orgazam je ko dobiti na loto-u,a ti se istripovala jer taj osecaj ne mozes da iskuliras
 
GalebDzonatan:
pretera ga sinke :shock: kolko ga ti onda puta metnes za po minute :)
sinko masinko :roll: :lol:


Nisma brojao. Ali ako se stavim na turbo metnem ga jedno 80 puta. Nije stvar koliko ga puta metnes nego kakva je zenska. Da li je hladna i ne voli sex ili voli, da li je opustena... nema barijere u glavi.
 
genious:
meni se cini da ti nisi nikad dozivela pravi orgazam,jer primecujem da nisi znala ali postoje laznjaci kod zene i njih dozivljavas kao blagu toplinu i prijatnost,a to se desava vise puta do pravog svrsetka.Zena moze da svrsi u toku dobrog sex-a 1 ili dvaput ali taj sex neda mora biti dobar nego ti je kralj ako mu upali...potsecam te doziveti zenski orgazam je ko dobiti na loto-u,a ti se istripovala jer taj osecaj ne mozes da iskuliras


Kapiram ja o cemu ti pricas... Ali ako je tebi orgazam "7 na lotou", ne mora da zanci da je svakoj zeni na svetu. Nekako, blaga toplina i prijatnost ne mogu da ti nekoliko puta zgrce svaki misisc na telu i nateraju krv u obraze i naprave fenomenalnu eksploziju u glavi i grudima. Naravno da nije svaki put tako, ali vrlo cesto jeste.
 
one4me:
Kapiram ja o cemu ti pricas... Ali ako je tebi orgazam "7 na lotou", ne mora da zanci da je svakoj zeni na svetu. Nekako, blaga toplina i prijatnost ne mogu da ti nekoliko puta zgrce svaki misisc na telu i nateraju krv u obraze i naprave fenomenalnu eksploziju u glavi i grudima. Naravno da nije svaki put tako, ali vrlo cesto jeste.


Tebi je skroz dobro, svrsavas ko prasica. :lol:
 
one4me:
Kapiram ja o cemu ti pricas... Ali ako je tebi orgazam "7 na lotou", ne mora da zanci da je svakoj zeni na svetu. Nekako, blaga toplina i prijatnost ne mogu da ti nekoliko puta zgrce svaki misisc na telu i nateraju krv u obraze i naprave fenomenalnu eksploziju u glavi i grudima. Naravno da nije svaki put tako, ali vrlo cesto jeste.
vidim ja da imam posla sa bukvalistom...ali sve mi se cini da ti nisi dozivela pravi orgazam ili se ja i ti ne kapramo...na osnovu onoga sto si prethodno ispisala (da dozivis 5,6x u toku jednog sexanja) zakljucujem da pravog orgazma nema..ali imaj na umu da svaka devojka ga drugacije oseti...(moze da dozivi max 2 ali samo ako je dobro izdrzljiva).
Ps...naravno da nisam mislila na 7 vec na srecu koju tada dozive partneri
 
Hahahahahaha, izvini ali zaista moram grohotom da se smijem...
Da si citao literaturu, znao bi da je najveci zabiljezeni broj (neodglumljenih) orgazama koje je jedna zena dozivljela u roku od sat vremena 134 (to mu dodje cak 67x2), dok je kod muskaraca taj broj 16!

S obzirom na ovakav promasaj u tvom poznavanju literature, pitam se kakva je tek situacija kad je iskustvo u pitanju...
 
Gazdarica:
Hahahahahaha, izvini ali zaista moram grohotom da se smijem...
Da si citao literaturu, znao bi da je najveci zabiljezeni broj (neodglumljenih) orgazama koje je jedna zena dozivljela u roku od sat vremena 134 (to mu dodje cak 67x2), dok je kod muskaraca taj broj 16!

S obzirom na ovakav promasaj u tvom poznavanju literature, pitam se kakva je tek situacija kad je iskustvo u pitanju...
samo se ti smeskaj....to je dezinformacija da si ti meni ziva i zdrava..evo ti pusa
 
Genije, da li si čuo deset hiljada različitih interpretacija od deset hiljada žena, u vezi toga šta je - orgazam, uopšte...?
Ti, izgleda, misliš na začeće :p
 
Ahahahahahahahahahahahahahaha, sigurno jeste, geniuse, cim ti tako kazes...
Veci ekspert od naucnika... Hahahahahahaha...

Provaljen si, dzaba ti se sada koprcati...
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 
Gazdarica:
Hahahahahaha, izvini ali zaista moram grohotom da se smijem...
Da si citao literaturu, znao bi da je najveci zabiljezeni broj (neodglumljenih) orgazama koje je jedna zena dozivljela u roku od sat vremena 134 (to mu dodje cak 67x2), dok je kod muskaraca taj broj 16!

S obzirom na ovakav promasaj u tvom poznavanju literature, pitam se kakva je tek situacija kad je iskustvo u pitanju...
evo malo ozbiljnosti...ovako sve mi se cini da se ovde govori o impulsima koji dospevaju do mozga...a ne o onome o cemu ja govorim.Ne volim da se podsecam i raz. knjiga ali ako me primoravas...onda mi ne preostaje nista drugo nego trc genije u biblioteku :D
 
Gazdarica:
Ahahahahahahahahahahahahahaha, sigurno jeste, geniuse, cim ti tako kazes...
Veci ekspert od naucnika... Hahahahahahaha...

Provaljen si, dzaba ti se sada koprcati...
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha[/QUO
zast mi se odracas u muskom rodu?..... :shock: ..svasta
 
Krajnje vrijeme bi ti bilo da uzmes literaturu u ruke!
Postoje vrlo jasno fizioloske priomjene na tijelu zene, koje karakterisu orgazmicno stanje...
Na osnovu tih i takvioh pokazatelja, naucnici su dosli do broja 134...


I da, tvoj pol je u ovoj prici potpuno irelevantan...!
 
Gazdarica:
Krajnje vrijeme bi ti bilo da uzmes literaturu u ruke!
Postoje vrlo jasno fizioloske priomjene na tijelu zene, koje karakterisu orgazmicno stanje...
Na osnovu tih i takvioh pokazatelja, naucnici su dosli do broja 134...


I da, tvoj pol je u ovoj prici potpuno irelevantan...!
nece biti...ali mogu ti samo reci sledece...teorija nije jednaka praksi,a znanje je jenako iskustvu to su filozofske torije mila moja i nemoj molim te da se sekiras jer teorija je jedno a praksa je drugo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top