Svrsetak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
blondi:
:shock:

evo ja jos nisam u zivotu svrsila za pola minute - i ne mislim da je problem u meni vec u njemu :lol:

Salis se Blondi, jel da?
Mada kad bolje razmislim, dobra je to taktika. Kad zeni treba vremena da svrsi, onda se ovi muski upinju iz sve snage, daju sve od sebe..... Meni se cesto desava da svrsim a da me ni ne skine posteno, nego onako "preko farmerkama", sto reko Djogani. Jbt, pocecu da glumim da ne dozivljavam orgazam. Probala neka to?
 
one4me:
Salis se Blondi, jel da?
Mada kad bolje razmislim, dobra je to taktika. Kad zeni treba vremena da svrsi, onda se ovi muski upinju iz sve snage, daju sve od sebe..... Meni se cesto desava da svrsim a da me ni ne skine posteno, nego onako "preko farmerkama", sto reko Djogani. Jbt, pocecu da glumim da ne dozivljavam orgazam. Probala neka to?

Ha, haaaaaaaaaaaa
ova ti je dobra....
i ja to vezbam....ali me uvek provali.....;-)
ha, haaaaaaaaaaa
 
haha...paaaaa....umesto da se opustim...i kao-dozivela sam blazenstvo...
foliram se .....opet -napnem- nozne i ostale misice....
ali ne vredi...uvek me provali.....;-)
 
one4me:
Salis se Blondi, jel da?
Mada kad bolje razmislim, dobra je to taktika. Kad zeni treba vremena da svrsi, onda se ovi muski upinju iz sve snage, daju sve od sebe..... Meni se cesto desava da svrsim a da me ni ne skine posteno, nego onako "preko farmerkama", sto reko Djogani. Jbt, pocecu da glumim da ne dozivljavam orgazam. Probala neka to?
ne salim se - zaista nisam nikad svrsila za 30 sekundi a jos manje na suvo kao sto ti pricas 8)

mada iskreno - nisam ni naletela na frajera koji svrsi za 2 minuta, jbg ocigledno nisam rodjena za "zec-kres" i oni to osecaju :lol:
 
Deco, ne vredi... ja probala da sakrijem, ucutala se, skupila, prestala da disem... al nije proslo. Probala sam samo pri prvom (posle 20-ak sekundi), onda odustala.. opustila se i.... jedno 5-6 x, onako da jedva razaznam granicu gde se zavrsava jedan, a pocinje drugi.
Ili ovaj mnogo dobro zna sta radi, ili nesto sa mnom nije u redu.

Bice da je ovo drugo. Evo slusam ga kako laze neke zene preko telefona i ..... uh... kad produbi tako...
 
Ne.. al taj prvi je bio bas raspaljujuci. :)
Mogla bih sad ja nasiroko sta je uticalo na dozivljaj sledeceg... :) mozda, ako stignem, na erockim pricama ili fantazijama ili tako negde.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top