VECNI ZIVOT – na koji nacin Bog omogucava ljudima…

Nije tema o tebi nego te pitam o svrsi zivota.
Sta je u tvom zivotu ono sto volis da radis, sto tvom zivotu daje svrhu.
Da ti i ja živimo u večnoj ljubavi:D

Moja svrha je izvršena, što se kaže sve što sam poželeo imao sam i dalje imam, srećom pa nisam alav.
Svrha života nije religijsko pitanje već psihološko. Sve zavisi od osobe šta želi od života, ako sebi postavi nerealne ciljeve biće nesrećan.
 
Da ti i ja živimo u večnoj ljubavi:D

Moja svrha je izvršena, što se kaže sve što sam poželeo imao sam i dalje imam, srećom pa nisam alav.
Svrha života nije religijsko pitanje već psihološko. Sve zavisi od osobe šta želi od života, ako sebi postavi nerealne ciljeve biće nesrećan.
Jeste psiholosko pitanje ali nas
Biblija uci o svrsi zivota.
Takodje i kako da budemo srecni.
Bog nas uci da je sreca u davanju.
U Bezuslovnoj ljubavi prema ljudima.
Takodje je srecan onaj ko je svestan svojih duhovnih potreba
i radi na svojoj duhovnosti.
Razvija te Bozanske osobine koje su vrline: ljubav, dobrotu, itd..
Sve je to povezano sa svrhom sa kojom je Bog stvorio coveka
da zivi kao savrseno bice vecno
I da uziva u zivotu koji mu je Bog dao.
Bog kao nas tvorac je najbolji psiholog, zna nas najbolje
i u Bibliji daje smernice koje nam mogu pomoci da
budemo mudri i srecni i da ispunimo svoju svrhu.
 
Jeste psiholosko pitanje ali nas
Biblija uci o svrsi zivota.
Takodje i kako da budemo srecni.
Bog nas uci da je sreca u davanju.
U Bezuslovnoj ljubavi prema ljudima.
Takodje je srecan onaj ko je svestan svojih duhovnih potreba
i radi na svojoj duhovnosti.
Razvija te Bozanske osobine koje su vrline: ljubav, dobrotu, itd..
Sve je to povezano sa svrhom sa kojom je Bog stvorio coveka
da zivi kao savrseno bice vecno
I da uziva u zivotu koji mu je Bog dao.
Bog kao nas tvorac je najbolji psiholog, zna nas najbolje
i u Bibliji daje smernice koje nam mogu pomoci da
budemo mudri i srecni i da ispunimo svoju svrhu.
Kao I mnoge druge knjige.
Mene je definisao život a ne neka knjiga. Čovek i bez da je čuo za Bibliju može biti bolji od nas svih zajedno i u božijim očima pretežniji nego neko ko deklamuje Bibliju napamet.
 
Da.

Jovan 17:3
3 A da bi dobili večni život, treba da dobro upoznaju* tebe, jedinog istinitog Boga,
i onoga koga si poslao, Isusa Hrista.
samo djavo posle toga moze da izmisli da Hristos salje nekog andjela UMESTO SVETOG DUHA UTESITELJA, i da se na to nadovezu nebrojene denominacije, nebrojeni POSLATI ANDJELI SA NEBULOZNIM PORUKAMA DJAVOLSKIM
 
Ispravka (JA KOJI JESAM):

A da bi shvatili da i šta ima vječni Život, treba dobro da upoznaju SEBE, jedinog istinskog Boga.
Gdje ti vidiš da ja govorim o tebi?
Ja rekoh:
"Đavo je razum svakoga onog koji sudi."
kad kliknes na moju repliku onda govoris meni, a O MENI ako hoces da govoris, onda ne moras da kliknes na moj nik. Razumes? Razumes ti jedino svoju uobrazilju, pricas sam sa sobom, klikces nasumice zamisljajuci da si bog, a meni pricas o djavolu kao razumnom sudiji. A kako bi bilo da djavo tebi sudi jer si umisljeni bog, mozda bi ti to i hteo? Sta hoces ti u stvari od mene, da potvrdim tvoju uobrazilju da si bog? Nemoj da sanjas. Nisam te stavio na ignore, ni sam ne znam zasto, ali to sta ti radis, za to jos uvek trazim pravu rec... Ova ariana bar ponekad citira jevandjelje, ko zna, mozda ima nade, a ti, sta ti radis osim sto izopacujes i uobrazavas?
 
Poslednja izmena:
kad kliknes na moju repliku onda govoris meni, a O MENI ako hoces da govoris, onda ne moras da kliknes na moj nik. Razumes? Razumes ti jedino svoju uobrazilju, pricas sam sa sobom, klikces nasumice zamisljajuci da si bog, a meni pricas o djavolu kao razumnom sudiji. A kako bi bilo da djavo tebi sudi jer si umisljeni bog, mozda bi ti to i hteo? Sta hoces ti u stvari od mene, da potvrdim tvoju uobrazilju da si bog? Nemoj da sanjas. Nisam te stavio na ignore, ni sam ne znam zasto, ali to sta ti radis, za to jos uvek trazim pravu rec... Ova ariana bar ponekad citira jevandjelje, ko zna, mozda ima nade, a ti, sta ti radis osim sto izopacujes i uobrazavas?


Na javnom si forumu i ja koristim tvoj komentar kad mi je volja ukoliko na to imam nešto da kažem... a imam.

Kad citiram tvoj komentar to ne znači da govorim tebi već govorim svima koji čitaju upućujući na ono na što želim da uputim, uvijek na ISTINU.

Opet ti o đavolu i sudu a nisi shvatio poruku;
“Đavo je razum svakoga onog koji sudi.”

To znači ako ti sudiš poistovijećen si s razumom (pod uticajem si “đavola”) i odatle percipiraš stvarnost.

...
Stavi me na ignore, to me neće zaustaviti da bez tvog odobrenja na ono što pročitam, a vidim da predstavlja iskrivljenje istine, dam alternativni odgovor.
 
naravno, zato sam se ja RAZUMAN i osetio prozvanim sa pravom, a ti nerazuman, uobrazen da si bog, mene razumnog poistovecujes sa djavolom.


Dakle, ti tvrdiš da si razuman, a ja ti opet kažem ako je biti RAZUMAN nešto uzvišeno, zašto se onda osjećaš prozvanim?
Jedno je biti razuman a drugo biti svjestan i SAVJESTAN.
 
Dakle, ti tvrdiš da si razuman, a ja ti opet kažem ako je biti RAZUMAN nešto uzvišeno, zašto se onda osjećaš prozvanim?
Jedno je biti razuman a drugo biti svjestan i SAVJESTAN.
ja sam razuman, raz [JEDAN]-uman, nisam sizofrenik, vidi graf. prikaz - to split

1568515439872.png


moja razumnost nije nista uzviseno, ja sam prizeman, ne preuznosim se, vec si mi ti aplikovao uticaj djavola, a u stvari rascep duse, sizofrenija je od djavola, koji ako se radDVOji ne moze opstati
ovde imas primer tvoje sizofrenije koju pokazujes tvrdeci da se spoznajes kao bozansko bice, sam Bog, sto pokazujes i svojim nikom, evo sta ti kazes, klinicki primer sizofrenije
treba dobro da upoznaju SEBE, jedinog istinskog Boga.
sto s' tice savesti, i tu si posoljen, mozes samo da se ''tesis'' da nisi jedini
1. Тимотију, глава 4
1. А Дух разговетно говори да ће у последња времена одступити неки од вере слушајући лажне духове и науке ђаволске,
2. У лицемерју лажа, жигосаних на својој савести,...
 
Poslednja izmena:
JA KOJI JESAM:

buduci da nema ko da ti skrene paznju, evo ja cu
ti trebas da se uRAZumis, da budes jedno, a ne da se cepas na dva kao svi sizofrenici kopirajuci djavola - ne moze on da opstane bas zato [ima i gorih od tebe koji su u deluziji rata protiv satane, te ja ne znam ima li njima leka]
ti trebas da priznas SEBI da si gresan covek, da lizes prah kao zmija, a ne da se [samo]uzvisujes u svojim deluzijama kao ovi denominacijski reprezentativci, js i adv., pa kad dodjes do [po]kajanja, onda si tek zauzeo startnu poziciju
mani[te] se sizofrenije, lepo ti/vam je receno i data ti/vam je dijagnoza; klikni na link za opsirnije, pa se javi ako ti treba pomoc, a ne ako mislis da mom RAZumu pripisujes djavolsko, jer taj film neces gledati
 
Poslednja izmena:
raz [JEDAN]-uman


Odakle ti vidiš JEDAN u razuman???
U srpskom jeziku 'raz' uvijek naglašava dijeljenje, cijepanje, čak i kada je riječ o raz-voju radi se o cijepanju i umnožavanju (ćelija recimo)...itd...



ja sam razuman, raz [JEDAN]-uman, nisam sizofrenik, vidi graf. prikaz - to split

Kad si se već zakačio na cijepanje ličnosti onda, sudeći samo po ovoj rečenici (ne znajući tvoju istoriju) već si se iscijepao.... većina gornje rečenice je ispisana na srpskom a onda u istoj rečenici slijedi engleski, ničim izazvan. Zar to ne ukazuje na pocijepanost ličnosti???

(Već 33 godine živim u engleskom govornom području, u Velikoj Britaniji i Australiji, ali ne možeš u mojim pisanjima na srskom forumu pronaći engleske izraze koji su ničim izazvani. Ti si se sav iscijepao i iskompromitovao (kod nas se tokaže, prodao si se) a ovdje govoriš o šizofreniji drugih. Probudi se i prestani da sudiš. Takođe, ne bavi se mojom ličnošću već se bavi mojim komentarima, ako baš hoćeš.
 
Poslednja izmena:
naravno, zato sam se ja RAZUMAN i osetio prozvanim sa pravom, a ti nerazuman, uobrazen da si bog, mene razumnog poistovecujes sa djavolom.


Ja takođe imam razum, naravno, ali ne uzdam se u razum kao ti.
Razum koristim i upravljam ga Savješću (apsolutnim znanjima).

O Bogu...

JA JESAM BOG.
JA jesam čovjek.
Još samo da znaš ŠTA je to JA koje jesam u čovjeku, u Bogu.
...
JA JESAM.
 

Back
Top