Sviđa se vašoj drugarici a on gleda u vas?

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.193
Mene kritikuju kao zenomrsca, ali ja imam razlicita znanja pa su mi stavovi totalno cudni...Npr ja verujem da se ne postaje majka rodjenjem deteta, kao sto macka ili neka zivotinja cesto nema majcinsko ponasanje samim okotom..
Nego to treba vremena da se formira kao odnos nije kao sad smo kakili pa je sve nagonski, nije to tako..
I cini mi se da postoje neki psiholozi ili sociolozi koji su na mojoj strani.
Ali praksa je na mojoj strani , jer sam video kad ne postoji odnos izmedju majke i dece, znaci cak i vise od nekoliko godina traje, pa kad popricam i vidim sta moze da bude blokada i resim tu blokadu , onda se razvije odnos koji je svima prirodan, kao ocekivano stanje..
Isto kao sto postoje i ocevi koji mrze svoju decu , iz svoje gluposti , ne zato sto imaju stvarno mrznju nego se upleo neki psiholoski tok u ono sto ljudi zovu imitiranje vaspitanja od onoga sto si video kao mali kod svojih roditelja..

Na zalost, te stvari je moguce arbitrirati samo ako si na distanci , tj nepoznanik sa klijentom, tj zrtvom...iako ja ne naplacujem, klijent je tu dobra rec..
Gresis ,macke su posebno privrzene …kada mi se maca okotila ,to je bila bas radost .

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.