Sviđa se vašoj drugarici a on gleda u vas?

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.876
Vi i drugarica upoznate tipa koji se svidja obema. Drugarica ne prestaje da priča o njemu a vi vidite da on ustvari gleda u vas, i da je vas izabrao.
Šta radite u toj situaciji?

jkk.jpg

ETA: Moca je lepo skrenuo pažnju da to može i u obrnutoj situaciji, znači dva druga i jedna ženska.
Pa da uključimo i mušku stranu

Poslednja izmena:

Indigo3

Poznat
Poruka
9.585
Onog trenutka kad mi moja drugarica ispriča da joj se sviđa i oseća nešto, za mene je taj tip prestajao da bude na bilo koji način zanimljiv.
Ma, ionako sam simpatisala uvek neke ''miševe'' zbog kojih su mi se drugarice smejale... Ohrabruju me time, da sam ja neki div, a on samo miš.
Bukvalno pamtim da je cela grupa za mojih par simpatija usrdno tvrdilo da su ''miševi'', crkveni, a da sam ja za njih gigant.
To, kao, nije zver kao njihovi izabranici. :zcepanje:
A, ko je najviše plakao, sam?
:sad2:

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.076
Vi i drugarica upoznate tipa koji se svidja obema. Drugarica ne prestaje da priča o njemu a vi vidite da on ustvari gleda u vas, i da je vas izabrao.
Šta radite u toj situaciji?

Pogledajte prilog 1152651
Ne moze to tako… nikada mi se nije svidjao neko na koga se drugarica lozi. Nikada.
A bila je jedna “drugarica” koja se tajno vidjala sa deckom koji se meni svidjao. Zbog mene tajno.

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.076
Ne moze to tako… nikada mi se nije svidjao neko na koga se drugarica lozi. Nikada.
A bila je jedna “drugarica” koja se tajno vidjala sa deckom koji se meni svidjao. Zbog mene tajno.
I onda odhebem i njega i nju kao drugaricu.
Poruka je automatski spojena:

ako nisam bio jasan u uvodu, niko tu nikog nije još smuvao. Sve je na nivou odmeravanja
Nema veze… i da je tako uvek se jednoj malo vise svidja a druga drugarica se povlaci.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.