Svideo mi se njegov prijatelj

Kao što sam napisala - otvorenost i iskrenost!

Što bi bio problem reći: Hej, drag/a si, zanimljiv/a si ali nekako mislim da nismo jedno za drugo. Volela/o bih da ostanemo u kontaktu, ko zna, možda jedno drugo spojimo sa nekim od naših prijatelja.

Sve je mnogo jednostavnije kada se karte bace na sto i kada se ne ostavi mesta sumnji i pretpostavci.
To bi bilo sjajno...kad bi tako bilo

Zato što su neki ljudi nezreli, nesigurni pa im je lakše da samo nestanu ako im se neko dovoljno ne svidi
Često nemamo hrabrosti da tražimo ili idemo ka onim što nam se dopada. To je normalno i zato treba biti otvoren. Ni ja nisam uvek takva. Sada da mi se dopada neki muškarac nisam sigurna da bih imala hrabrosti da stavim sve karte na sto. U ovom momentu ne ali možda u nekom drugom raspoloženju, situaciji, sigurno da bih.
Kada ti se ukaže šansa zgrabi je, popravnog nema.
Ne mislim ni da rade, ni da ne rade. Ne znam 😁
Za žene znam, pa sam tako i napisala kako znam 😁
Mi smo laprdave pa kažemo ono i što treba i što ne treba, muškarci su odmereniji. Ne svi naravno i ne sve.

Да, да не мијешаш посао и задовољство.
Veoma dugo radim u istoj kompaniji, veoma veoma i mnogo ljudi dolazi i prolazi. Naravno da sam stekla prijatelje, veoma bliske. To je jedna vrsta zadovoljstva. Ali ovo drugo, emotivne veze, to ni slučajno. Nadam se da će tako i ostati... jedino ako me ne strefi neka zalutala strela.

Pre par meseci videla sam se sa jednim dečkom, ali samo jednom smo izašli, kliknuli smo, svideli se jedno drugom, ali izgleda nedovoljno ja njemu jer posle nismo nastavili da se vidjamo, uvek nesto iskrsne njemu, meni, digla sam ruke od njega, da sam mu se zaista svidela nastavio bi
Pre nekoliko dana mi u izlasku pridje prelep i duhovit decko, previse zajedničkih interesa, opustena energija, razmenimo brojeve, drustvene mreze, da bih na kraju shvatila da je to njegov drug i to jako blizak... Jako se glupo osecam da uopste bilo sta nastavim iako ni nisam bila u vezi sa njegovim drugom
...trojka je super...kazu...

Pre par meseci videla sam se sa jednim dečkom, ali samo jednom smo izašli, kliknuli smo, svideli se jedno drugom, ali izgleda nedovoljno ja njemu jer posle nismo nastavili da se vidjamo, uvek nesto iskrsne njemu, meni, digla sam ruke od njega, da sam mu se zaista svidela nastavio bi
Pre nekoliko dana mi u izlasku pridje prelep i duhovit decko, previse zajedničkih interesa, opustena energija, razmenimo brojeve, drustvene mreze, da bih na kraju shvatila da je to njegov drug i to jako blizak... Jako se glupo osecam da uopste bilo sta nastavim iako ni nisam bila u vezi sa njegovim drugom
Ne kapiram šta ti je problematika oko toga? Ako taj njegov drug želi i imate neku hemiju smuvajte se..
:dontunderstand:

Back