СВИ за КОСМЕТ

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
Из поузданих извора се већ чује да је питање дана, овог пута за стварно, када ће Шиптари прогласити независност. У питању је највероватније следећа недеља. Сви смо сведоци покушаја велике манипулације неких које желе да потпишу споразум са ЕУ о њиховом уласку на Космет, у преводу - први и највећи корак ка независности! То се не сме дозволити! Могу Шиптари да проглашавају шта хоће али Србија не сме то да благослови! А ако се потпише споразум то ће значити да се Србија одрекла Косова! Не смемо наседати на јефтине приче и јефтину пропаганду, таман да је неко и за приступ Србије ЕУ, да ли је за приступ по цену отцепљења Космета? А сад се та прича пропагира, у преводу да треба да жртвујемо Космет за Европску унију. У понедељак је митинг највеоватније испред скупштине у организацији Двери српских, 1389 и других патриотских организација. Морамо ово преозбиљно да схватимо не као група него као појединци, као одговорни део ове нације. Претпостављам да се неће појавити огроман број људи на том митингу али мислим да је то само почетак и да ће бити прилике, на жалост, да изађу стотине хиљада људи на улице. Ту наравно мислим на тренутак проглашења уколико до њега дође (не дај Боже), а по свој прилици хоће.

Протест за Косово и Метохију ће се одржати у суботу 16. фебруара 2008. у 14 часова у Змај Јовиној улици 33а, испред Амбасаде Словеније, председавајућег Европске уније.

СРБИЈО изађи на улицу, покажимо да нам је стало! КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!
 
На ово се не иде као припадник навијачке групе, или политичке странке, на ово се иде као Србин и патриота. Ако не желиш да дођеш, не мораш да саботираш, нико те не тера. Као што се и претпоставља на овај скуп неће доћи много људи (иако би требало), ово је припрема за проглашење независности свете српске земље.
 
Да се ти питаш, било би касно и пре 2 године да је прављен скуп, јер Косово је давно изгубљено... Због таквих ће и бити изгубљено. Тебе боли уво, имаш леп и удобан живот у Новом Саду, далеко си од шиптара и не занима те шта ће бити са Србима доле, када оиптари прогласе независност. Не занима те то што ће 500-600 година српске културе и историје бити практично изгубљено и избрисано, битно је да тебе нико не дира... Е моји Срби, на шта сте спали...
 
KAko se vi to brinete za Kosovo kada mrzite Albance, ne siptare. PA osnovno postovanje prema celom jednom narodu ne mozete da pokazete. Svi gradjani i gradjanke su jednaki pred pravom u Srbiji, tako bi bar trebalo da bude. Onda smatrajte te Albance na Kosovu jednake.
 
KAko se vi to brinete za Kosovo kada mrzite Albance, ne siptare. PA osnovno postovanje prema celom jednom narodu ne mozete da pokazete. Svi gradjani i gradjanke su jednaki pred pravom u Srbiji, tako bi bar trebalo da bude. Onda smatrajte te Albance na Kosovu jednake.

Албанци нису грађани Србије, нити су икад били... никад нису били лојални Држави Србији, никад се нису одазивали на пописима, никад нису плаћали порезе, само су се котили, багра једна кромањонска...
 
Албанци нису грађани Србије, нити су икад били... никад нису били лојални Држави Србији, никад се нису одазивали на пописима, никад нису плаћали порезе

Тачно, од доласка турака и исламизације арбанаса...нису више лојални...
 
Да се ти питаш, било би касно и пре 2 године да је прављен скуп, јер Косово је давно изгубљено... Због таквих ће и бити изгубљено. Тебе боли уво, имаш леп и удобан живот у Новом Саду, далеко си од шиптара и не занима те шта ће бити са Србима доле, када оиптари прогласе независност. Не занима те то што ће 500-600 година српске културе и историје бити практично изгубљено и избрисано, битно је да тебе нико не дира... Е моји Срби, на шта сте спали...
A i ces to spreciti tako sto ces psovati mamu janezima ispred ambasade u srcu Beograda takodje daleko od Kosova , uzmite i Fruktal sokove i Lasko pivo da demonstrativno prosipate to ce ih posebno pogoditi .:roll:
 
Албанци нису грађани Србије, нити су икад били... никад нису били лојални Држави Србији, никад се нису одазивали на пописима, никад нису плаћали порезе, само су се котили, багра једна кромањонска...

Ti koji imaju pasose? Ne moraju da postuju vlast. Ni ja ne postujem, pa sta. NE placam pretplatu zato sto RTS nema programa za mene. Dobar deo njih su bili gradjani Jugoslavije sa pasosem i licnom kartom, jmb itd. Sta sa njima?
 
Ti koji imaju pasose? Ne moraju da postuju vlast. Ni ja ne postujem, pa sta. NE placam pretplatu zato sto RTS nema programa za mene. Dobar deo njih su bili gradjani Jugoslavije sa pasosem i licnom kartom, jmb itd. Sta sa njima?

Не кажем да треба поштују власт, него да поштују законе.
А ти ако их не поштујеш, да је ово правна држава, данас би био иза решетака. :)

Део њих??? Колики део? 10% ето колики...

Црна рупа цивилизације, слепо црево човечанства, место им је међу џихадерима и муџахединима у Авганистану или Ирану, а не на српском тлу, којег нису ни достојни, јер њихова крв нема три благе везе са Косовом и Метохијом...
 
Не кажем да треба поштују власт, него да поштују законе.
А ти ако их не поштујеш, да је ово правна држава, данас би био иза решетака. :)

Део њих??? Колики део? 10% ето колики...

Црна рупа цивилизације, слепо црево човечанства, место им је међу џихадерима и муџахединима у Авганистану или Ирану, а не на српском тлу, којег нису ни достојни, јер њихова крв нема три благе везе са Косовом и Метохијом...

Krv?!!!!!! 10%?!!!!! Ti ili si neobavesten ili zlonameran. DA ih pobijemo i proterano verovatno. To?? Tako ce nas svet postovati. Ti si nesto bolji od njih?
 
Не кажем да треба поштују власт, него да поштују законе.
А ти ако их не поштујеш, да је ово правна држава, данас би био иза решетака. :)

Део њих??? Колики део? 10% ето колики...

Црна рупа цивилизације, слепо црево човечанства, место им је међу џихадерима и муџахединима у Авганистану или Ирану, а не на српском тлу, којег нису ни достојни, јер њихова крв нема три благе везе са Косовом и Метохијом...

Au sunce ti ***** :shock:
 
Албанци нису грађани Србије, нити су икад били... никад нису били лојални Држави Србији, никад се нису одазивали на пописима, никад нису плаћали порезе, само су се котили, багра једна кромањонска...

pitali nekog albanca, onomad...
-ko ti je majka a ko otac i dok je on "shvatio" odgovor dopi po pi*ki par puta, i kad je napokon odgovorio
- moja majka je srbija, a otac milosevic, prestadose batine.
i jedan milicioner da ispadne pametan, pita ga
- jesi li iskren?
-da mi umre i majka i otac ako lazem - kaze moj zemljak
 
pitali nekog albanca, onomad...
-ko ti je majka a ko otac i dok je on "shvatio" odgovor dopi po pi*ki par puta, i kad je napokon odgovorio
- moja majka je srbija, a otac milosevic, prestadose batine.
i jedan milicioner da ispadne pametan, pita ga
- jesi li iskren?
-da mi umre i majka i otac ako lazem - kaze moj zemljak

Ето какав си ти болид...и после ћеш кукаш када те прозивају...и неко нека ми каже да су ови арбанаси нормални..племе и штала, за друго нисте
 

Back
Top