Svi varaju u vezama, brakovima?

A što tebe to toliko boli i opseda?
Ima pojedinih muškaraca, a i žena, koji misle da je seks čoveku sve i svja.
Mozda, a ja bih voleo da dozivim pa da mogu da govorim iz "prve ruke". Nisu svi jednako sposobni za sam cin...

Ono sto sam gledao i video izgleda kao da moze da bude nestvarno dobro i nesto sto treba doziveti...
Ma kazem ti, to ,,ima vremena,, obicno kazem da otkacim druge
Znam, znam...A sta kada ne bude vise vremena?
a i ljudi uglavnom pitaju radi reda, siguran sam da ih boli k sta ti radis sa svojim zivotom
Postoji samo jedan nacin da to saznas.
 
Mozda, a ja bih voleo da dozivim pa da mogu da govorim iz "prve ruke". Nisu svi jednako sposobni za sam cin...

Ono sto sam gledao i video izgleda kao da moze da bude nestvarno dobro i nesto sto treba doziveti...

Znam, znam...A sta kada ne bude vise vremena?

Postoji samo jedan nacin da to saznas.
Kad ne bude vremena recicu pa dbr, nije se desilo... Ako pitaju sto, da li sam nekad imao devojku, recicu da nisam jer nisam strucnjak u muvanju a i ne razumem se toliko u te stvari... (Kao da je smak sveta) 😂
 
Jedno pitanjce za iskusne zene i iskren odgovor ako moze.Pre dosta godina tadasnja partnerka dodje kuci nesto kasnije i bacim se u akciju ali mi bilo jako neobicno da je vec u 1 sekundi sexa bila ispod onako vlazna.Inace u normalnim fazama naravno treba malo predigre da to bude.Uvek je u pocetku bila kruta dok se ne opusti.Ali tada pri povratku je bilo tako.Da li to ima indicija da je imala sex sa nekim ili je to mozda kod zene prirodno ako se uzbudila sa nekim drugim(bez sexa)? Ili sta trece?Bila je u kafani sa drugaricom.Nikada nisam mogao odgonetnuti.
Npr imala u 2 sa nekim nesto intimno i u 5 dosla kuci i ispod mokra?Imali li ikakve logike?
Zahvaljujem.
 
Poslednja izmena:
Bas sam neki dan pricajuci sa sestrom saznao da postoji kultura, rasireni drustveni fenomen cimerskih brakova i veza sa strane.
To je bas rašireno danas.
Ja znam neke koji glume mačo tipove i jebače velike, a svako veče, jutro se podvijenog repa vraćaju kod žene...

Treba imati jako puno hrabrosti pa živeti život onako kako želiš, neki tu hrabrost nemaju pa ostaju zajednicama koje su probale, a izgovori su razni, najčešći i najgluplji je onaj, zbog dece
 
Da da, bolje da rasturi brak i toj deci zivot sa oba roditelja zbog seksa, ili nerazumevanja u vezi istog. Genijalno i nadasve hrabro.
Kad razmislis, seks i fama oko njega nije vredno nicega. Apsolutno nicega, samo je jedno precenjeno uslovljavajuce gowno gde god se okrenes. Bilo da je neko u braku ili "sloboda".
 
Da da, bolje da rasturi brak i toj deci zivot sa oba roditelja zbog seksa, ili nerazumevanja u vezi istog. Genijalno i nadasve hrabro.
Kad razmislis, seks i fama oko njega nije vredno nicega. Apsolutno nicega, samo je jedno precenjeno uslovljavajuce gowno gde god se okrenes. Bilo da je neko u braku ili "sloboda".
Ne govorim uopste samo o seksu.
I Ljudima koji vole svoju zenu al im se omakne ponekad. Ja sam.prva za to da ostanu zauvek zajedno.
Ali oni likovi koji nisu zajedno, ali i dalje zive zbog neke slike i glume brak... to je sve samo ne zdravo za tu decu
 
Jedno pitanjce za iskusne zene i iskren odgovor ako moze.Pre dosta godina tadasnja partnerka dodje kuci nesto kasnije i bacim se u akciju ali mi bilo jako neobicno da je vec u 1 sekundi sexa bila ispod onako vlazna.Inace u normalnim fazama naravno treba malo predigre da to bude.Uvek je u pocetku bila kruta dok se ne opusti.Ali tada pri povratku je bilo tako.Da li to ima indicija da je imala sex sa nekim ili je to mozda kod zene prirodno ako se uzbudila sa nekim drugim(bez sexa)? Ili sta trece?Bila je u kafani sa drugaricom.Nikada nisam mogao odgonetnuti.
Npr imala u 2 sa nekim nesto intimno i u 5 dosla kuci i ispod mokra?Imali li ikakve logike?
Zahvaljujem.
:))) Izvini sto se smejem, ali zbog te vlaznosti nema potrebe da ljubomorises.
Uopste ne mora da znaci da je imala sex ili se uzbudila zbog drugog. Nema pravila koliko se zena nekada navlazi, ni koliko brzo. Zavisi od mnogo stvari.
 
Ne govorim uopste samo o seksu.
I Ljudima koji vole svoju zenu al im se omakne ponekad. Ja sam.prva za to da ostanu zauvek zajedno.
Ali oni likovi koji nisu zajedno, ali i dalje zive zbog neke slike i glume brak... to je sve samo ne zdravo za tu decu
Mislim da postoje prioriteti.
Na pr:
Roditelji se ne vole preterano, odnosno nisu intimni, sve ostalo je ou kej, za dexu je zdravije da budu i dalje sa oba roditelja, nego razvod.
Jbg.. Brate, porodica je to. Nisu tu samo mama i tata bitni i njihovo dal su romanticno, intimno, emocionalno ispunjeni zajedno 100 posto ili ne.
 
Da da, bolje da rasturi brak i toj deci zivot sa oba roditelja zbog seksa, ili nerazumevanja u vezi istog. Genijalno i nadasve hrabro.
Kad razmislis, seks i fama oko njega nije vredno nicega. Apsolutno nicega, samo je jedno precenjeno uslovljavajuce gowno gde god se okrenes. Bilo da je neko u braku ili "sloboda".
Bravo!
Razvesti se samo zbog sexa je van pameti. Zene dodju u predmenopauzu, krecu valunzi, suvoca vagine, muskarci dozive vidljiv pad potencije.. Ne isplati se zbog 15 godina dobrog sexa, i to u najboljem slucaju, rasturati porodicu deci.
Sasvim drugo je kad njih dvoje imaju uzasan odnos, pa se razvode zbog nepremostivih razlika u karakteru, navikama, pogledima na zivot i obaveze.
Pozdrav.
 
Bravo!
Razvesti se samo zbog sexa je van pameti. Zene dodju u predmenopauzu, krecu valunzi, suvoca vagine, muskarci dozive vidljiv pad potencije.. Ne isplati se zbog 15 godina dobrog sexa, i to u najboljem slucaju, rasturati porodicu deci.
Sasvim drugo je kad njih dvoje imaju uzasan odnos, pa se razvode zbog nepremostivih razlika u karakteru, navikama, pogledima na zivot i obaveze.
Pozdrav.
Hvala brate ziv bio.
 

Back
Top