Svi su muškarci isti..!?

Nije ono ne davanje na sebe već prosipanje bez pokrića.

Znači ona je u pravu, pošto će sve devojke proći tim putem?
To što neki iznova prolaze kroz neka iskustva ne oslobađa ih svog dela odgovornosti, malo introspekcije nije na odmet.

Pa gde sam ja tu omašio u "dijagnozi"?

Gde sam ja napisala da je ona u pravu...pričala sam o načinu razmišljanja..
Ćera je više femini od nje...:lol:
 
Ti "muskarci" nista nisu uradili da zensko tretiraju kao jednako sebi bice tako da jesu isti.
Da li je neko uzeo zenino prezime ` da li je neko zadrzao svoje ona zadrzala njeno ` da li je nekom u licnoj karti ime majke ` da li necije dete ima oba prezimena majcino uz ocevo?
Ako je odgovor "ne" isti su te su isti ` sve dok zensko ponizavanje gazenje status robinje nasilnim nametanjem muskih prezimena postoji isti su.
Da se njima gore napisano ne bi desilo oni ne dozvoljavaju promene na poštovanje devojaka zena kao jednakima sebi vec ih zgaze na vencanju da bi dokazali dominaciju stavljanjem svog prezimena kao "bitnijeg".
Odvratno je drustvo u kome zivimo gde tiha mirna robinja ide kao podrazumevana zato sto je on jel'te musko.
Pecinsko doba ponizavanja zenskog sveta kakav dvadeset prvi vek to nismo ni videli u pravom zivotu.


Jesu ` nametnuta pravila su tu da kad zensko hoce detetu da da svoje prezime stavi svoje ime u licnu kartu dete je "kopile" ona "mentalno bolesna" "treba da se leci".
Kad zensko hoce da ima svoju imovinu da nasledi ona je "mentalno bolesna treba da se leci" "vidi OTELA bratu".
Ako brine o stanu "ne radi nista" ` brine o stanu ima posao "pih nema decu" ima decu muza posao "nije dobra majka nije dobra zena" uz brdo nekih stalnih ponizavanja kao psu kad se dresira te ga uce komandi "mesto".

Posle "zasto ne mogu da se ozenim" "devojke zene nisu poslusne" "zasto nece da me posluzuje" - brak nije da se dovede sluskinja vec neko sa kim provodis lepe momente dok oboje sredjujete po stanu.
Nisu moranje deca da se imaju ` nije moranje da se uzme njegovo prezime (nije ni po zakonu to moranje).
Mora da iz tebe govori bol. Svi mi vidimo svet onakvim kakav nam se cini. Ta slika bude kroz toliko filtera privucena, da nam mnogima fali malkice objektivnosti.

Neke zene, koje posmatram, su toliko daleko odmakle od ove tvoje slike "zene - sluskinje", da su cak presle u tiranine. Zene danas itekako "otimaju" od brata, rade odlicno placene poslove, imaju podrsku porodice, a od "sluzenja" su ostale tek neke starije zene, poput lika one Ristane u Porodicnom blagu.
Zbog razvoja tehnologija, imamo sada perace i sudomasine, suslilice za ves, pekare, pa ne mesimo 'leba i pecivo (ja i dalje da, jer volim, a ne zato sto sluzim nekom i moram), robote usivace, restorane, kantine, decu drzimo po boravcima u skolama dokle god mozemo, imamo dadilje.. Uostalom, kuca nije dom, ako ne mirise na hranu, te nije ni lose zeni da povremeno skuva, da ostavi deci secanja na mirise detinjstva..

Izborile smo se da se skolujemo i radimo, da zaimamo, uzivamo u stecenom novcu, da zivimo kako volimo, pa i promiskuitetno, ali se bojim da sve manje licimo na zene, vec na neke ale.
Postajemo neka mutantKINJA 21.veka, otudjena od svoje zenske prirode, koja je mila, topla, dasna. Toj zeni 21.veka, sve te aktivnosti postaju mrske i izuzetno odbojne, a realno ih je i sve manje, sto zbog tehnologija, razvoja prehrambene i ostalih grana industrije ( ne stavljamo zimnicu, ne heklamo niti pletemo, ne muzemo krave i ne pravimo sir ), sto zbog promene mentaliteta i navika, da ne napominjem da ima zena, cak i u Srbiji, koje placaju ciscenje doma..
Zena 21. veka je cesto i pogubljena u toj emancipaciji, koja joj jeste dala slobodu, ali natovarila tolike obaveze, te joj tako rastrzanoj izmedju majke i radnice, prodjose najlepse godine u balansiranju izmedju porodice i posla.

Sad cak razmisljam.. Ne bi nama zenama, tako odmaklim od svoje zenske prirode, cak ni bilo lose da se vratimo baki, koja zivi u nama, u nasim genima i secanjima, pa da malo zacutimo, umirimo se, ne galamimo i ne dramimo, ne kukumavcemo i ne zapovedamo, da budemo dama od takta i manira, stalozena, uzdrzana, tajanstvena i nasmejana.

Pozdrav
 
Na nizu vrstu koja postoji da bi ih sluzila ° sluzi ih sestra majka baba tetka ujna sa kim god da zive tako nauce da je zensko tu da sluzi slusa cuti.
Kada sestra zena traze svoja prava na sudu onda bude crna hronika esto sledeca.

Treba biti hladan smiren proracunat da se ovako pasivno agresivno provocira … sto nije bitno ovde na internetu vec treba da nestane kao stanje svesti u zivotu.

Не постоји нижа или виша врста.

Шта је деф врсте у биологији?
 
Treba biti hladan smiren proracunat da se ovako pasivno agresivno provocira … sto nije bitno ovde na internetu vec treba da nestane kao stanje svesti u zivotu.

Ова реченица нема смисла јер не постоји у стварности!!!

Сматра се да је људска Свест таква већ 30,000 год.

Не може се мењати љ.свест. то је као Биос

Жао ми је тебе и таквих који би се таквим Трансхуманизмом бавили
 
Poslednja izmena:
Olako dajete dijagnozu "feministkinja"...nije žena automatski feministkinja ako ne da na sebe...
Većina žena koje su prošle kroz odredjena životna iskustva, razmišljaće kao Zauz..devojke, koje tek treba da prodju putem gde je ta većina prošla, razmišljaće "marketinški"...

Али, Барбара... Тебе је неко повредио и оштетио...

Горчина преовлађује, антионтологија...

Црква је боља од пропалих институција цивилног друштва.
 
Evo i po komentarima može se zaključiti da niste/nismo svi isti.

Како можемо да сви будемо исти.?

То је све шовинизам: "сви су исти Јевреји, Срби, Црнци, Кинези, мушкарци или жене..."

Нема истих, има само особитих људи...оригиналних и непоновљивих
 
Mora da iz tebe govori bol. Svi mi vidimo svet onakvim kakav nam se cini. Ta slika bude kroz toliko filtera privucena, da nam mnogima fali malkice objektivnosti.

Neke zene, koje posmatram, su toliko daleko odmakle od ove tvoje slike "zene - sluskinje", da su cak presle u tiranine. Zene danas itekako "otimaju" od brata, rade odlicno placene poslove, imaju podrsku porodice, a od "sluzenja" su ostale tek neke starije zene, poput lika one Ristane u Porodicnom blagu.
Zbog razvoja tehnologija, imamo sada perace i sudomasine, suslilice za ves, pekare, pa ne mesimo 'leba i pecivo (ja i dalje da, jer volim, a ne zato sto sluzim nekom i moram), robote usivace, restorane, kantine, decu drzimo po boravcima u skolama dokle god mozemo, imamo dadilje.. Uostalom, kuca nije dom, ako ne mirise na hranu, te nije ni lose zeni da povremeno skuva, da ostavi deci secanja na mirise detinjstva..

Izborile smo se da se skolujemo i radimo, da zaimamo, uzivamo u stecenom novcu, da zivimo kako volimo, pa i promiskuitetno, ali se bojim da sve manje licimo na zene, vec na neke ale.
Postajemo neka mutantKINJA 21.veka, otudjena od svoje zenske prirode, koja je mila, topla, dasna. Toj zeni 21.veka, sve te aktivnosti postaju mrske i izuzetno odbojne, a realno ih je i sve manje, sto zbog tehnologija, razvoja prehrambene i ostalih grana industrije ( ne stavljamo zimnicu, ne heklamo niti pletemo, ne muzemo krave i ne pravimo sir ), sto zbog promene mentaliteta i navika, da ne napominjem da ima zena, cak i u Srbiji, koje placaju ciscenje doma..
Zena 21. veka je cesto i pogubljena u toj emancipaciji, koja joj jeste dala slobodu, ali natovarila tolike obaveze, te joj tako rastrzanoj izmedju majke i radnice, prodjose najlepse godine u balansiranju izmedju porodice i posla.

Sad cak razmisljam.. Ne bi nama zenama, tako odmaklim od svoje zenske prirode, cak ni bilo lose da se vratimo baki, koja zivi u nama, u nasim genima i secanjima, pa da malo zacutimo, umirimo se, ne galamimo i ne dramimo, ne kukumavcemo i ne zapovedamo, da budemo dama od takta i manira, stalozena, uzdrzana, tajanstvena i nasmejana.

Pozdrav

:heart2:

--
Из ње говори слабост. Регресиран ж. принцип.

Немоћна жена.

Као некада немоћни мушкарци, због којих су се пре 100.г. појавиле феминисткиње у пропасти модерног света
 
Kad vidim
Pogledajte prilog 1242577

Pogledajte prilog 1242578mizoginiju u dvadeset prvom veku gde se drustvo ponasa kao u pecini muka mi je od tog terora mrznje agresije ka zenskom rodu.

To se radi` pecinski muski (u glavi pecinski) kukaju sto mlade iz Albanije iz Crne Gore moraju da dovode al' prvo da je okite zlatom u vrednosti od deset petnaest hiljada evra posle da daju par hiljada evra njihovima.
One koje mogu da biraju odabrace normalno musko kome su jednako osoba kao sto je on njima ne pecinskog muskog (u glavi sa stavovima).

Treba da se menja svest u nasoj zemlji treba da se ponisti mrznja ponizavanje devojaka zena da nestane.
Uopste nisi bitan ti vec da neki novi momci shvate kako bolesne "tadicije" ponizavanja zena treba da nestanu kao korov sto jesu.

🍷
Svest treba da se promeni zensko da se poštuje ` onda ce sve biti u redu ` jednog dana kada mrznja prema devojkama zenama postane daleka proslost.
Ово је лаж.

Зашто лажете и фалсификује те стварност.

Не бавите се ти стварима
 
Али, Барбара... Тебе је неко повредио и оштетио...

Горчина преовлађује, антионтологија...

Црква је боља од пропалих институција цивилног друштва.
Bozemesacuvajisakloni ( :lol: )..nit je mene neko povredio jos manje ostetio..
Svi oko mene su falabogu, zdravi, pravi i citavi..
Ne znam odakle ti takav zakljucak...
Covek ne mora nesto da dozivi da bi mogao da stekne utisak ili ima misljenje o nekom problemu..
 
Bozemesacuvajisakloni ( :lol: )..nit je mene neko povredio jos manje ostetio..
Svi oko mene su falabogu, zdravi, pravi i citavi..
Ne znam odakle ti takav zakljucak...
Covek ne mora nesto da dozivi da bi mogao da stekne utisak ili ima misljenje o nekom problemu..
Ако тако кажеш... Нека онда буде тако...

Али онда смањи горчину да не будеш сумњива...;)
 

Крају културе и декадентној и пропалој цивилизацији регресираног човека. (Цивилштина)

Али, ракла си Ми да ти је то досадно још пре пар година...да се само понављам....

Ок. Ето армагедона беле расе у Украјини
 

Back
Top