Svi su muškarci isti..!?

Neno

Elita
Poruka
20.407
..nije nego. Sretneš ucveljenu, ostavljenu, iznevjerenu, prevarenu, izigranu, razočaranu ženu i da.. šta drugo će reći? "Svi vi muškarci ste jedni obični bezdušni kreteni" pa još ako pokušaš da je demantuješ, bolje nemoj jer eto, znaš.. nij e tako, taman posla, čekaj, nisam ja.. a jok. svi ste vi isti. Kakva predrasuda.. ili možda nije?

Ali dobro.. jednom prilikom upoznam jedan par.. i tako na kraju treba da mu stigne njegov brat.. ulazi on, gledam ne vjerujem.. isti identični po svemu. Aha, blizanci.. pitam suprugu od tog prvog kako ih raspoznaje.. mslm u čemu je razlika izmedju njih dvojice? Kratko i jednostavno je odgovorila uz smješak: "velika" kaže ona. Aha, pa dobro..

Nismo svi isti bilo da smo mušakarci ili žene.. nekako mi glupo to i demantovat. ILi smo prinčevi/ze ili kreteni (vještice..:eek::mrgreen:)..
Zašto kriviti čitav muški (ili ženski) rod ako nam je neko od njih učinio neštto loše?
Najgore kad se takva predrasuda usadi u stvarno unesrećene osobe, teško ih je ubjediti da , eto nismo baš svi isti.. :roll:
 
za muške: svi muškarci ili varaju ili bi prevarili ali nemaju hrabrosti
za žene: žena ceo život pokušava da promeni svog muškarca, da bude onakav kakvim ga je ona oduvek zamišljala da bi trebao da bude..idealan po njenom modelu.. ako joj to na kraju uspe ona će ga sažvakati, ispljunuti i ostaviti ( ovo sam čuo pre neki dan )
msm da su obe teorije poprilično tačne
 

Back
Top