Svi normalni begaju iz Tunisa, a naši turisti žele da ostanu???

Ma bilo zezanje, pravili rostilj i zurke uz gitaru u podrumima zgrada :lol:

Ne moze zivot da stane ybg, a od brige dal ce bas mene da spiz.di nemam nista, lepo spavam a ako me oce ono ce me naci sve da se nabijem u misju rupu :lol:

Ne znam da li si primetio da nas samo nevolja ujedini....niko vise...

I kod mene bilo slicno...Svako vece se skupljalo drustvo..i zezanje do 5h...igrali karte.....onda kupovina 'leba, pa na spavanjac....Kako je opasnos' prosla, tako smo se zaboravili...

e,da, Tunis...pa, nasima nisu nepoznati ti dogadjaji tamo......sto bi bezali..

Sve je znaci u najboljem redu.
Gradjani Tunisa su digli revoluciju jer nece da trpe vise...
Normalni ljudi gledaju da se vrate nekako sa tog letovanja i da ne izgube glavu...
A Srbe boli ****** za sve to...oni su dosli da letuju i to je to!

ne znam uopste ko ocekuje od umornih, uspavanih srba da ista urade.
medjutim, ima tu razloga optimizmu, ako pratis stvari, rezim u tinusu je bio proamericki. neredi se trenutno desavju i u alziru a demonstracije su odrzane i u Kairu sa porukama tipa - Mubarak nadji si avion. Slicno se sprema i jordanu.

Proamericki bliskoistocni i severnoafricki rezimi su u defanzivi, ameri cute i nemaju sta da rade vise, preslabi su da zastite sve svoje diktatore tamo.
na sceni je sad pad americke imperije koji se nece moci zaustaviti.

za nas srbe odlicna vest, sve sto marioneta u beogradu ima iza sebe je SAD, zato su i ovoliko bahati. pad imlperije znaci neminovan pad rezima u BG i time srbija prestaje da bude vazal.

medjutim, ima tu razloga optimizmu, ako pratis stvari, rezim u tinusu je bio proamericki. neredi se trenutno desavju i u alziru a demonstracije su odrzane i u Kairu sa porukama tipa - Mubarak nadji si avion. Slicno se sprema i jordanu.

Proamericki bliskoistocni i severnoafricki rezimi su u defanzivi, ameri cute i nemaju sta da rade vise, preslabi su da zastite sve svoje diktatore tamo.

za nas srbe odlicna vest, sve sto marioneta u beogradu ima iza sebe je SAD, zato su i ovoliko bahati. pad imlperije znaci neminovan pad rezima u BG i time srbija prestaje da bude vazal.

Pa ne znam koliko je to dobro, jer posle USA marioneta u arapskim zemljama uvek dodju islamski ekstremisti na vlast...

Kakvi smo bre to ljudi?

Dok sve normalne zemlje izvače svoje turiste iz Tunisa, naša zemlja nije još ni počela da se bavi time...

Što je najgore, izgleda da nema ni potrebe, jer naši ljudi, prema sopstvenim izjavama žele da ostanu tamo....z:cry:
O's ti da im refundiras odmor? Oni obilaze Kartaginu, zabole njih za seljacke bune sto kilometara dalje.

Pa ne znam koliko je to dobro, jer posle USA marioneta u arapskim zemljama uvek dodju islamski ekstremisti na vlast...

to su ameri trebali da misle pre no sto su radili sta su radili tamo.
iran je bio demokrastska zemlja pre americkog spoznorovanog pucha. diktatura i nepravda radjaju ekstremizam svugde, evropa nije imuna na to takodje.
steta koje su SAD ucinile po svetu ce biti dugotrajne.

sta mislis, dokle ce arapi da zive u 24 banana republika odeljenih po principu zavadi pa vladaj?

pa ne moze to tako, ode imperija i sad sve ok, nije sve ok, postoje neminovne posledice .

u svakom slucaju, onaj koji je stvorio problem ne moze da bude deo solucije

Kakvi smo bre to ljudi?

Dok sve normalne zemlje izvače svoje turiste iz Tunisa, naša zemlja nije još ni počela da se bavi time...

Što je najgore, izgleda da nema ni potrebe, jer naši ljudi, prema sopstvenim izjavama žele da ostanu tamo....z:cry:

Zato sto znaju da ce ih ove godine isto zadesiti ako ne i ovog meseca u Beogradu a i navikne se covek od tolikoh demonstracija...

Kakvi smo bre to ljudi?

Jes' pa da propadne polupansion za kojeg su vec platili 3/12 rata. :lol:

Mozda je to sranye tamo i izbilo jer su vasi dosli? :eek: A?

Obama pozdravio "the courage and dignity of the Tunisian people" ..

Čuj ovog .. da mu nije udarilo sunce u glavu ..

"Tunis u plamenu, Srbi kao kod kuće

Uprkos ubistvima i pljačkama, od 150 naših turista samo devetoro hoće da se vrati kući, a ima i onih koji su tražili da produže aranžman

- Ne plašimo se jer je ovde u Susu sve mirno. Nismo uopšte potreseni situacijom u Tunisu. Pa, znate kakva je situacija u Srbiji - kazao je za Press Mišo Milovanović, koji se sa suprugom već drugu nedelju odmara u ovoj zemlji.
http://srb.time.mk/read/81b871855a/cb05a52d32/index.html

Kakvi smo bre to ljudi?

Neće da se vrate u slobodnu, demokratsku i evroatlansku Srbiju iz Arapske zemlje u kojoj vladaju haos, nasilje i smrt!?
WOW!

Back