Quantcast

Svi mi psihicki bolesnici, koji uzivamo u corona periodu

Jugoslav Čvarak

Ističe se
Poruka
2.861
Pa ti se sam izoluj I pričaj da se plašiš korone
Batice, dobio bi otkaz.
Ne mogu.

Nego, milijun puta sam vec rekao da dobijem na lotu prvo sto bi napravio je da bi zafijutio mobitel u kanalizaciju.
Tko me treba, nek pise mail.

:mrgreen:

Ne znam gdje bi poceo.
Pragmatican sam, imam mail adresu napravljenu iskljucivo za racne.
Recimo plinarsko drustvo koje mi svaki mjesec salje racune obicnom postom, prije je racune mailom slalo iskljucivo pravnim osobama.
Otkako je corona nastupila, odjednom moze i meni.
Eto, ono najbezveznije, najosnovnije.

tili čas

Primećen član
Poruka
547
jer je zabavno gledati maloumne ovčice kako se lože i gutaju sve moguće gluposti
plus nigde ljudi, ništa ne radi, milina
ubedljivo najlepši period mog života ako neračunamo detinjstvo i još 2-3 perioda
nadam se da će opet da metnu policiski čas najesen tj i ranije još,za koji dan nedelju max brr jedva čekam jovo nanovo ^^

Jugoslav Čvarak

Ističe se
Poruka
2.861
jer je zabavno gledati maloumne ovčice kako se lože i gutaju sve moguće gluposti
plus nigde ljudi, ništa ne radi, milina
ubedljivo najlepši period mog života ako neračunamo detinjstvo i još 2-3 perioda
nadam se da će opet da metnu policiski čas najesen tj i ranije još,za koji dan nedelju max brr jedva čekam jovo nanovo ^^
Prijatelju, zelio bi ti ruku stisnuti.

Jugoslav Čvarak

Ističe se
Poruka
2.861
pa stisni ko ti branim
To sam starog citirao.
Pocetak devedesetih neki talkshow na njemackojteleviziji, Ljubitelji pasa VS. Mrzitelji paza, 80% gostiju u pro-dog raspolozenju i odjednom se pojaviti neki tihi brko u kasnim pedesetima obucen u musko odijelo kakvo se inace na modnim pistama nosi pa kaze - ne volim pse, smrde i seru po ulici svuda oko sebe.
Na tu scenu moj stari je rekao - prijatelju, zelio bi ti ruku stisnuti.

tili čas

Primećen član
Poruka
547
To sam starog citirao.
Pocetak devedesetih neki talkshow na njemackojteleviziji, Ljubitelji pasa VS. Mrzitelji paza, 80% gostiju u pro-dog raspolozenju i odjednom se pojaviti neki tihi brko u kasnim pedesetima obucen u musko odijelo kakvo se inace na modnim pistama nosi pa kaze - ne volim pse, smrde i seru po ulici svuda oko sebe.
Na tu scenu moj stari je rekao - prijatelju, zelio bi ti ruku stisnuti.
stisni ćaći ruku u mojo ime, i ja mrzim smrdljive ogavne kerove

Jugoslav Čvarak

Ističe se
Poruka
2.861
Прекривање лица маском исто има својих чари. Не морам да се јављам онима који ми иду на живце, правим се да их не препознајем.
Tako i ja prije nekih sedam, osam godina, dok sam se jos druzio s ljudima, kad me netko davi u kaficu, potajno isprogramiram alarm na mobitelu, kao javljam se na poziv i odjednom hitno moram ici.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.