Svi imaju izaslanike za Balkan kao da smo mi Balkanci divljaci

izuzetan

Primećen član
Poruka
886
Svi imaju svoje izaslanike na balkanu, citaj u Srbiji kao da smo mi balkanci, citaj Srbi, neki divljaci, neko nesuvislo pleme indijanaca ili zaostalo pleme iz afrike.Znaci i amerikanci imaju svoga izaslanika nekog tamo meksikanca, onda imaju britanci, pa nemci, pa evrospki (EU) birokrate a evo sad i francuzi poslali nekog izaslanika.

A zasto mi nemamo nase Srpske izaslanike za nemacku, francusku, ameriku, britaniju??? Pa da nas izaslanik naredjuje americkom predsedniku da ne uvodi sankcije Rusiji a isto to i ostali nasi izaslanici po evropi??? Znaci mi ne mozemo njima da naradjujemo a oni nama mogu da naradjuju, da nam prete i da nas jebudu u zdrav mozak???

A zasto recimo nemaju oni izaslanike recimo u Indiju? Ili u madjarsku? Pa zato sto Indijski vladar jasno io glasno kaze svoje stavove o svemu i tacka. kome se svidja svidja kome ne ne i gotovo nema tu mesta da mu neko nesto naredjuje. A nas predsednik se smejulji sa njima pogne glavu obecava sve nikad ne kaze jasno sta i kako i onda oni dolaze da ga takvog snishodljivog jos pritiskaju. A da Srpski predsednik jasno kaze da Srbija nikad nece uvesti sankcije, da nikad nece priznati kosovo i tacka i da je to definitivno onda niko vise nece da ga pritiska jer znaju nas jasan stav. ovako on mesetari uvija, savija, obecava, laze maze i onda nas jebu iz dana u dan.

Poslednja izmena:

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.564
Da nije izaslanika ne bi bilo...

Ohrid_12-1024x683.jpg

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.