Quantcast

Svetsko prvenstvo u košarci - Kina 2019.

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
12.421
Drago mi je što su amerikanci ispali, moja zemlja je još uvek najtrofejnija na svetskim prvernstvima.
Što se tiče olimpijade, ovo manje više nema nikakve razlike...SAD će se kvalifikovati kao najbolja drugoplasirana iz Amerike, a Francuske bar neće biti na kvalifikacionom turniru, na koji ćemo mi valjda biti pozvani, i prema FIBA listi, i prema rezultatima na SP..

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.128
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

BRAVO ZA GALSKE PETLOVE , BRAVO MAJSTORI , izgleda da sam ih ipak malo potcenio , zaista su pokazali muda na -7 , iskreno namerno sam ono pisao ne bi li ih urekao i ne bi li me oni demantovali i hvala Bogu recept je urodio plodom ;)

Alal vera Francuzima , zaista su i mene zaduzili ovom pobedom, dosta su se Amerikanci sepurili vreme je bilo vec neko da ih pljesne po nosu, inace sto je interesantno nakon poraza u Indijanapolisu, Atini i Japanu uspostavili su opet duzu dominaciju sa pocetkom u Pekingu i kraj te njihove serije i domanacije na velikim takmicenjima se desio isto u Kini , znaci ta Kina je bas sudbonosna za njih.

A sad Bogdan, Jokara i drugovi da iskale bes nad Amerikancima, eto ako pobede nasi Amere makar za razigravanje mislim bice mi drago kao da smo uzeli medalju i zaista mislim da ce nasi u tom slucaju moci ponosno da se vrate kuci, sad Srbija : SAD , nesudjeno finale , 2 ekipe koje su jos pored pocetak prvenstva sebe proglasili za svetske prvake ;D

Truman

Elita
Poruka
15.433
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

BRAVO ZA GALSKE PETLOVE , BRAVO MAJSTORI , izgleda da sam ih ipak malo potcenio , zaista su pokazali muda na -7 , iskreno namerno sam ono pisao ne bi li ih urekao i ne bi li me oni demantovali i hvala Bogu recept je urodio plodom ;)
Надам се да нам је овај расплет у Кини за наук да се не ложимо много на пријатељске мечеве. ;)

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.128
Inace ne znam da li se secas ali sam bas pre prvenstva ovde napisao i to bas tebi da bi ovo prvenstvo mogao da osvoji neko na koga nikad ne bi pomislili , ni mi , ni Amerikanci , ni Spanci, ni Grci vec neko na koga nikad ne bi pomislili , mozda Australija, Francuska, Argentina ili Brazil ili tako neko.

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.128
Inace ja mislim da je bolje sto cemo igrati kvalifikacioni turnir , ipak da malo osetimo takmicarske meceve pred pocetak turnira.

Takodje i da sam plasman nase reprezentacije ovisi u utakmici SAD : Francuska ja ono prosto ne mogu da gledam kosarku kalkulantski i protiv sebe i svog srca, ono navijao bi za Francuze pa sad ne znam ni ja sta da ce da se desi.

Inace koliko god se juce smorio i tesko mi palo posle eliminacije nase reprezentacije toliko su mi danas Francuzi ulepsali dan i celo ovo prvenstvo i eto zahvaljujuci njima ovo prvenstvo ce mi ipak ostati u nekom lepom secanju i imacu itekako i cega pozitivnog da se secam (slicno kao onda kada su ih Grci sokirali izbacili u polufinalu iako je na tom prvenstvu nasa reprezentacija dozivela i mnogo gori debakl nego sad).

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.128
Pa dobro nismo samo mi i Amerikanci podbacili, takodje Litvanci su isto podbacili, Grci sa Janisom se isto verovali da mogu daleko, Brazil je takodje veoma kvalitetna ekipa i verovali su i oni da napokon mogu nesto da urade, Italijani takodje, sasvim solidni Nemci ispali su vec u prvoj fazi, domacin Kina je isto ispala vec u prvoj fazi takmicenjima uprkos domacem terenu i sto su imali verovatno najlaksu grupu u istoriji Svetskih prvenstava, Nigerija isto je dosla u dosta jakom sastavu pa i oni su vec posle prve faze ispali.

Sad kad su ispali Amerikanci mogu na miru da gledam ostatak prvenstva , sto se mene tice nek osvoji sad ko hoce, Argentina mi je definitivno najbliza srcu, Francuzi su me zaista "kupili" ovog pobedom nad Amerikancima, a Australijanci su isto ostavili jako dobar utisak na mene kao veoma kvalitetna i skroz gotivna ekipa, (naravno Australijanci treba prvo Cehe da izbace koji ih poprilicno muce zasad), znaci od preostalih ekipa nekako bi najmanje voleo da Spanci uzmu.