• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Svetsko prvenstvo u fudbalu (Katar 2022)

Prvenstvo osvajaju?

• Ukupno glasova
    61

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
40.426
Fali špic i desno krilo i tu smo slabiji nego 2018. Ali smo puno širi, jači na stoperskim pozicijama i lijevom boku. Jučer smo stvorili 1 šansu, oni ni jednu. Kao da smo išli na nulu. Ne znam, preoprezno smo djelovali, napadali s premalo igrača, a oni svi iza lopte. Pa Hakimi nije 2 puta centar prešao. Bitno je sad dobit Kanadu, a njihov izbornik se pobrinuo za motivaciju.

Vi ste sad jaci u odbrambenom delu sa Gvardiolom nego u navali gde se vidi odsustvo Mandzukica, Rakitica, Rebica i godine Modrica. To ne mora nuzno da znaci nize domete,prosto igra se tvrdje.

veliki krang

Legenda
Poruka
71.083
Ништа ти не схваташ!
Није поента у значењу већ где је одомаћена. Наравно у Хрватској и поента је зашто ,,хрваштина'' када има лепших која се свакодневно употребљава у Србији: ,,Супарник'', ,,конкурент'', ,,ривал'' су баш лепе српске речи у сталној употреби.
Али поборници ,,хрваштине'' попут тебе (непрозваног) и овог корисника, коме је питање било упућено, ,,хрваштина'' је увек дражија.

Kaže se "draža", nepismeni, mada razumem zašto ne želiš da upotrebiš taj termin :lol: Uzgred, ti si ranije upotrebljavao termin "stupanj", a sada si našao da se držiš čisto srpskih termina :hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1::hahaha1:

veliki krang

Legenda
Poruka
71.083
Ja sam to tvrdio jos na kosarkaskim temama kad je nedavno bilo EP. Pa su me popljuvali...

Sa razlogom. U košarci Španija ne dominira, to su Amerikanci. U fudbalu takođe ne dominira, osvajali su SP i EP i drugi, a u protekloj deceniji Španaca kao da nema. Odbojka je takođe veoma praćen sport u svetu, tu Španci ne postoje. Ako uzmemo tenis u obzir, Nadal je skoro pa mrtav, a i dok je bio živ, gazio ga je Đoković čak i na njegovom Rolan Garosu, dok ovaj nije mogao da mu priđe na ostalim podlogama. Tvrditi da su Španci dominantna sila u sportu u 21. veku jeste definicija ostrašćenosti.

Agram14

Ističe se
Poruka
2.525
Vi ste sad jaci u odbrambenom delu sa Gvardiolom nego u navali gde se vidi odsustvo Mandzukica, Rakitica, Rebica i godine Modrica. To ne mora nuzno da znaci nize domete,prosto igra se tvrdje.
Ako je dobar za prvih 11 Reala, dobar je i nama. Pa i daljenam je glavni igrač. Rakitića zamjenio Kovačić u prvih 11. perišić prešao u Tottenham, standardan. Gvardiol je ogroman napredak u odnosu na Vidu. Sosa je daleko bolji nego Strinić ili Pivarić. Juranović nije dobar kao Vrsaljko. Golman je tu negdje. Tu su sad Majer, Vlašić, Livaja,Petković, Budimir. namamo Mandžu, ali imamo veću širinu u napadu. Tu smo negdje po meni.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.