Quantcast

Светско Првенство - нокаут фаза

Agram14

Aktivan član
Poruka
1.538
Izjava Sukera u kojoj kaze da jedino fudbal moze da pruzi uzovanje nakon "domovinskog rata" je u najmanju ruku skandalozna ....
Mogli bi Hrvati sa foruma da je prokomentarisu jer nije moguce da se i u svom najvecem sportskom uspehu osvrcete na Srbe i na svoju veliku "pobedu"
Kao da su u bivsoj drzavi bili nesto potlaceni , stvarno mi nisu jasni ti kompleksi... Siptare mogu da razumem, ali ovo je sviranje *****
Šuker je debil. Kakav drugi komentar očekuješ.
Jbt. Svaki 10. post je o nogometu.

Loonac

Aktivan član
Poruka
1.861

- - - - - - - - - -

Ma sad vam i sudija kriv. Sudije vam dale pobedu protiv Engleza i pored one njihove loše igre. Hrvati ulaze i izlaze van terena, nema auta. Lome noge, nema faula. :lol:
Niko nije dao pobedu protiv Engleza, bilo je zasluzeno kao i sad od Fracuza.

Uvek ce biti pojedinaca kojima ce sudija biti kriv, ali javnost nema dvojbe, pobedio je bolji

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.554

Sve čestitke Ujedinjenim Afričkim Nacijama Republike Francuske. :)

Finale nije bilo naročito kvlitentno, ali je bilo jako uzbudljivo. Šest golova je palo.
francuzi zasluženo osvojili prvenstvo. Bili su konkretniji i efikasniji u finalu. Sve što su šutnuli su pogodili.
Penal čisto ko suza. Perišić je namerno udario loptu rukom, ali je mislio da sudije to neće videti. Sva sreća pa postoji VAR.

Da li se neko seća prvog centarfora Francuske reprezentacije 1998? Niko se neće sećati ni prvog centarfora Francuske ni 2018.
Pamtice se pre svih Grizman , Pogba i Mbape

- - - - - - - - - -

I, šta ovo treba da znači?

Malo pre si se žalio da je svaki deseti post o nogometu.
Oce covek da kaze da su Srbi cigani i da su nam jedini sportski uspesi pljuvanje po hrvatima . mucenik zaboravlja da je Srbija sportska sila veca od hrvatske ono sto smo mi postigli u kosarci , tenisu , odbojci i vaterpolu oni nece ni za jos hiljadu godina . a nama u fudbalu nadolazi strasna generacija igraca Srbija ce mozda biti i prvak sveta u Kataru ili posle toga u Americi ne zajebavam se !!!!!

Loonac

Aktivan član
Poruka
1.861

- - - - - - - - - -

Oce covek da kaze da su Srbi cigani i da su nam jedini sportski uspesi pljuvanje po hrvatima . mucenik zaboravlja da je Srbija sportska sila veca od hrvatske ono sto smo mi postigli u kosarci , tenisu , odbojci i vaterpolu oni nece ni za jos hiljadu godina . a nama u fudbalu nadolazi strasna generacija igraca Srbija ce mozda biti i prvak sveta u Kataru ili posle toga u Americi ne zajebavam se !!!!!
Pa nista to ne znaci ako ce i dalje savez da vode didibusi a i uopsteno nista ne znaci imati dobru mladu generaciju, ne znaci da ce i u seniorskom fudbalu biti isti, dakle vidi se da bas ne razumes kako fudbal funkcionise. Temelja za BOLJU buducnost svakako ima ali Srbiji je potrebno da igra velika natecanja, skuplja iskustvo i rezultat ce doc.

Ko je bolji je glupa usporedba jer i jedni i drugi s obzirom na broj stanovnika imamo iznimne uspehe. Eto Hrvati imaju rukomet i to ne samo zemlje vec im je i Badel bio prvak Evrope, vaterpolisti im isto imaju ogrome uspehe i repr. i klubovi,ne mozes tako naivno decacki gledati na stvari.

Зар се за ово не добија директан црвени? Играч не сме да их такне по правилу.
Ne bi znao

- - - - - - - - - -

Inace ovo sam napisao jos za vreme 3 utakmice u grupi a mislim odavno, Subasic je pre precenjen golman i pre prvenstva sam mislio da je bolje da brani Kalinic. Svaka cast na penalima ali covek doslovno nikad nije izveo neku neverovatnu obranu, nesto kao Ladic recimo 1998.g. Dobar golman, ali Kalinic bi od 3 i 4tog barem jednog obranio danas.

- - - - - - - - - -

Pa pamtic ce se itekako i daje HRV tek 13.zemlja u finalima, da je jedna tako mala zemlja dosla u veliko finale, pamtit ce se Modricev gol Argentini, pamtit ce se da su se 3 puta izvukli iz mrtvih, da su prosli dva puta na penale, da je Modric najbolji igrac SP, pamtit ce se puno toga, zaista su napravili impresivne stvari.

Loonac

Aktivan član
Poruka
1.861
I jos nesto da vam napisem, da razni Sotiri i kojekakvi "strucnjaci" ne budu u zabludi. Vidim kroz prvenstvo zaziva se Mamic, kao on je ovo on je ono, ljudi vi niste svesni da je on unistio Hrv fudbal, niste svesni da je tuzno da je ovo prvi veliki rezultat, a trebalo ih je biti jos, unistio je ovu generaciju a unistio bi i ovo JER POKUSAO JE DA SMENI I TRENERA DALICA, ali mu je moc opala.

Vi mislite da to sta je radio velike transfere da je to wooooooow, da je to to, da je zbog toga super, varate se jako, covek je grobar Hrv fudbala bas kao i Suker.

- - - - - - - - - -