Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ko će osvojiti Svetsko prvenstvo?


  • Ukupno glasova
    137
  • Anketa je zatvorena .
Branis Pikea,recimo da je ovo uradio neki igrac koga ne volis,odma bi ga popljuvao...Ne znamo sta je pravi razlog pljuvanja?Kakva je to zajebancija kad ti pljujes coveka kome su okrenuta ledja i pijan se smejes?Jos je taj covek bio celnik Valensije,a znamo da se Barsa i Valensija ne mirisu...Stvarno te nekad ne razumem,kad branis ovakav postupak,a ovamo pozivas na neku kulturu i fer plej...
Da, branim Pikea ... Jebbiga, pošto ne znam da crtam, a objasniti ti ne mogu, ti i dalje veruj da ja opravdama Pikea, i da ti znaš zašto je on njega pljunuo, a da to nikako nije zajjebancija ... Ti si bio tamo u autobusu i video si da to nije zajjebancija ...

Ne moze to biti nikakva zajebancija,u stvari to jeste za njih zajebancija,ali ne kapira Pike da je ispao seljacina nevidjena...
E pa onda si ti neki uštogljeni lik koji ne zna za zajebanciju ... Drugo je kad pljuneš igrača na tekmi i ispadneš seljačina kao Fabregas, Mesi, Toti ili Rajkard, a nešto sasvim drugo je kad se pijan zajebavaš sa nekim ...
 
Da, branim Pikea ... Jebbiga, pošto ne znam da crtam, a objasniti ti ne mogu, ti i dalje veruj da ja opravdama Pikea, i da ti znaš zašto je on njega pljunuo, a da to nikako nije zajjebancija ... Ti si bio tamo u autobusu i video si da to nije zajjebancija ...

E pa onda si ti neki uštogljeni lik koji ne zna za zajebanciju ... Drugo je kad pljuneš igrača na tekmi i ispadneš seljačina kao Fabregas, Mesi, Toti ili Rajkard, a nešto sasvim drugo je kad se pijan zajebavaš sa nekim ...


Jbtt covek kaze meni ne mogu da crtam,iako klip pokazuje da je Pike pljunuo coveka,ali ne njemu je to zajebancija i Pike nije nista lose uradio...:D

Covece kako moze biti pozitivna zajebancija kad ti pljunes coveka pred celim svetom?

To je njemu i Fabregasu zajebancija,jer su se urnisali od alkohola,ali to je prostacki gest alkoholisanog igraca...A to nije pravi primer za mlade,to rade neki klosari na ulici ispred dragstora,ne bi trebali tako da se ponasaju svetski prvaci,u trenucima kad slave sa narodom,pred kamerama...

Ja ustogljeni lik koji ne zna za zajebanciju...:hahaha: Pa ne bi mi bila zajebancija da me neko od ortaka pljuje u ledja...Ako je tebi i tvojim drugarima to dobra zajebancija,samo izvolite:eek::lol:
 
Jbtt covek kaze meni ne mogu da crtam,iako klip pokazuje da je Pike pljunuo coveka,ali ne njemu je to zajebancija i Pike nije nista lose uradio...:D
Jebbiga, šta god da napišem ti nikad nećeš shvatiti da postoje različiti tipovi ljudi, i gle čuda, ti ljudi imaju neki svoj interni vid zabave, i to što se oni ne zabavljaju na način na koji se ti zabavljaš ne znači da su seljačine ... Razumi čoveče da nemaju svi isti način zabave, neko će pričati viceve, neko će se pljuvati iz zajebancije, i ne vidim šta tebi smeta kad se neko zabavlja na njemu svojstven način ... Npr. ti odeš na Frušku Goru i pečeš roštilj sa ortacima, i to je OK, to je tebi vid zabave, a ljudima iz PETE si ti ogavna seljačina koja jede životinje ... Pa ti njima objasni da nisi isti kao i oni i da postoje različiti ljudi na ovom svetu ...

Ja ustogljeni lik koji ne zna za zajebanciju...:hahaha: Pa ne bi mi bila zajebancija da me neko od ortaka pljuje u ledja...Ako je tebi i tvojim drugarima to dobra zajebancija,samo izvolite:eek::lol:
Veruj mi, radili smo daleko gore stvari, a pošto se bliži Guča, tek ćemo da radimo ...
 
Jebbiga, šta god da napišem ti nikad nećeš shvatiti da postoje različiti tipovi ljudi, i gle čuda, ti ljudi imaju neki svoj interni vid zabave, i to što se oni ne zabavljaju na način na koji se ti zabavljaš ne znači da su seljačine ... Razumi čoveče da nemaju svi isti način zabave, neko će pričati viceve, neko će se pljuvati iz zajebancije, i ne vidim šta tebi smeta kad se neko zabavlja na njemu svojstven način ... Npr. ti odeš na Frušku Goru i pečeš roštilj sa ortacima, i to je OK, to je tebi vid zabave, a ljudima iz PETE si ti ogavna seljačina koja jede životinje ... Pa ti njima objasni da nisi isti kao i oni i da postoje različiti ljudi na ovom svetu ...

Veruj mi, radili smo daleko gore stvari, a pošto se bliži Guča, tek ćemo da radimo ...


Ne nego sta god ja da napisem,ti nikad neces shvatiti neke stvari....

Jel ti mozes da razlikujes da ste ti i tvoji ortaci nepoznate licnosti,dok je Pike javna licnost koja ne bi smela tako da se ponasa pred Tv kamerama?Jel mozes da napravis
razliku izmedju tebe i tvojih ortaka u Guci i Pikea i Fabregasa i njihovog ponasanja na zvanicnoj proslave svetske titule pred milion ljudi i pred kamerama?

Pike bi trebao da bude uzor mladima i ne bi smeo da se tako ponasa...Drugo bi bilo da su on i Fabregas sa drustvom bili na nekom odmoru u svom privatnom zivotu,pa da su tako nesto radili,onda bi se to moglo jos shvatiti...


Prijatelju brljavio sam i ja sa ortacima i svasta se radilo,ali procitaj ovo sto sam ti napisao gore,pa shvati ralzliku izmedju mene i mojih ortaka na Fruskoj Gori ili tebe i tvojih u Guci,u poredjenju sa Pikeom i fudbalerima Spanije na zvanicnoj proslavi titule sampiona sveta...

Ako to ne mozes da skapiras,onda stvarno ne znam...


PS-Kad si vec pomenuo Gucu,ove godine cu se verovatno i ja naci tamo(poslednji put sam bio 2006),pa mozemo da se nadjemo i da vidimo cija ekipa vise brljavi:lol:
 
Ne nego sta god ja da napisem,ti nikad neces shvatiti neke stvari....
Ne napišeš ih dobro :D ...

Jel ti mozes da razlikujes da ste ti i tvoji ortaci nepoznate licnosti,dok je Pike javna licnost koja ne bi smela tako da se ponasa pred Tv kamerama?Jel mozes da napravis
razliku izmedju tebe i tvojih ortaka u Guci i Pikea i Fabregasa i njihovog ponasanja na zvanicnoj proslave svetske titule pred milion ljudi i pred kamerama?
Opet si promašio poentu ... Uopšte nije bila rasprava o Pikeovom uticaju na decu, pred koliko ljudi i kamera i tako to, nego da li je on ispao seljačina zbog pljuvanja ... Ja sam rekao (nevezano sa tim kako je uticao na nekoga i pred kim je to uradio) da je to možda interna šala kod njih, i da Pike to nije uradio iz zle namere nego neka opklada, sprdnja ili nešto treće, i to je OK, zabavljaju se na svoj način ... Vaše pljavanje nije bilo povodom toga da on utiče na milione dece u Španiji, nego zbog toga što ga je pljunuo sa leđa i smejao se ... Na to sam ja replicirao a ne na to dal je on ispao seljačina pred milionima Španaca ... Za mene nije, jer je to iz sprdnje dok si pijan, daleko veće seljačine su Fabregas ili Mesi koji pljunu protivnika na terenu a znaš da se ne radi o šali ...

PS-Kad si vec pomenuo Gucu,ove godine cu se verovatno i ja naci tamo(poslednji put sam bio 2006),pa mozemo da se nadjemo i da vidimo cija ekipa vise brljavi:lol:
Može može, uvek sam za takve akcije :D ...
 
Forlan želi da igra i na sledećem SP

Igrač Atletika iz Madrida je izjavio da želi da igra za svoju reprezentaciju i na sledećem SP u Brazilu.

S obzirom na izdanje Forlana na ovom SP, sasvim je logično očekivati ga u timu Urugvaja i na sledećem SP.

Urugvajac će u to vreme imati 35 godina, ali ipak smatra da ima sasvim realne šanse da zaigra za svoj tim i u Brazilu.

"Mislim da mogu da se izborim za mesto u timu i na SP 2014. godine", rekao je Forlan.

On je takođe i izrazio želju da ostane u dosadašnjoj ekipi, Atletiku iz Madrida.
 
Forlan želi da igra i na sledećem SP

Igrač Atletika iz Madrida je izjavio da želi da igra za svoju reprezentaciju i na sledećem SP u Brazilu.

S obzirom na izdanje Forlana na ovom SP, sasvim je logično očekivati ga u timu Urugvaja i na sledećem SP.

Urugvajac će u to vreme imati 35 godina, ali ipak smatra da ima sasvim realne šanse da zaigra za svoj tim i u Brazilu.

"Mislim da mogu da se izborim za mesto u timu i na SP 2014. godine", rekao je Forlan.

On je takođe i izrazio želju da ostane u dosadašnjoj ekipi, Atletiku iz Madrida.

Ko mu garantuje da ce se kvalifikovati? Mozda opet dobro odigraju kvalifikacije Ekvador i Kolumbija
 
pravi-prijatelj-16517.jpg
 
Izgleda nista od posebne teme o SP ljudi moji ?:p

16.00 JAR:MEKSIKO

Po mom misljenju ili ce biti tvrda utakmica sa najvise jednim golom,ili ce prstati 3,4 gola...prednost dajem Juznoj Africi, navikli su na ovakvu atmosferu,nadmorska visina,klima,"vuvuzele" , igraju u kontinuitetu,u formi su,igraju bez oscilacija,imaju prednost domaceg terena,gurace ih sudije...sta vise reci ? MOJ TIP: JAR:MEKSIKO 1X

20.30 URUGVAJ:FRANCUSKA

Hmmm , dosta zanimljiva utakmica...Urugvaj ce igrati bez Gargana, Francuzi ce igrati bez Anrija(doduse ni netreba im)..Jedva cekam da vidim tandem Suarez-Forlan na delu, sa druge strane Anelka-Riberi....u Francuskom taboru vlada rasulo medju igracima sto im dodatno pored svog tog pritiska kvari atmosferu...tesko za tipovanje ali MOJ TIP JE : URUGVAJ:FRANCUSKA 0-2 gola

Ovo je napisano 10 juna. nisam ni imao prilike da se pohvalim da sam pogodio obe utakmice :D
 
Ludaci.
http://www.telegraph.co.uk/news/wor...n-six-hour-public-inquiry-over-World-Cup.html


North Korean football team shamed in six-hour public inquiry over World Cup
North Korea's football team has been shamed in a six-hour public inquisition and the team's coach has been accused of "betraying" the reclusive leader's heir apparent following their failure at the World Cup, according to reports.


By Barney Henderson
Published: 12:15PM BST 30 Jul 2010
North Korean football team shamed in six-hour public inquiry over World Cup
The team's coach, Kim Jong-hun, was reportedly forced to become a builder and has been expelled from the Workers' Party of Korea. Photo: REUTERS

The entire squad was forced onto a stage at the People's Palace of Culture and subjected to criticism from Pak Myong-chol, the sports minister, as 400 government officials, students and journalists watched.

The players were subjected to a "grand debate" on July 2 because they failed in their "ideological struggle" to succeed in South Africa, Radio Free Asia and South Korean media reported.

The team's coach, Kim Jong-hun, was reportedly forced to become a builder and has been expelled from the Workers' Party of Korea.

The coach was punished for "betraying" Kim Jong-un - one of Supreme Leader Kim Jong-il's sons and heir apparent.

The country, in its first World Cup since 1966, lost all three group games – including a 7-0 defeat to Portugal.

The broadcast of live games had been banned to avoid national embarrassment, but after the spirited 2-1 defeat to Brazil, state television made the Portugal game its first live sports broadcast ever.

Following ideological criticism, the players were then allegedly forced to blame the coach for their defeats.

Only two players avoided the inquisition - Japanese-born Jong Tae-se and An Yong-hak, who flew straight to Japan after the tournament.

However, media in South Korea said the players got off lightly by North Korean standards.

"In the past, North Korean athletes and coaches who performed badly were sent to prison camps," a South Korean intelligence source told the Chosun Ilbo newspaper.
 

Back
Top