Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

Ko će osvojiti Svetsko prvenstvo?


  • Ukupno glasova
    137
  • Anketa je zatvorena .
Berlusconi: Može se reći da je i Italija svjetski prvak

Na neobičan je način, nakon kraha "azzurra" na Svjetskom nogometnom prvenstvu, svoje sunarodnjake pokušao utješiti italijanski premijer Silvio Berlusconi...
Vlasnik Milana tvrdi, naime, da je uspon Španije na svjetski tron melem na ranu Italijana i da je to zapravo jednako kao i da je Italija postala svjetski prvak?!
- Španija je svjetski prvak. Radi se o mediteranskoj naciji, kao što smo i mi. Dakle, može se reći i da smo mi postali svjetski prvaci - čudnu je konkluziju izvukao Berlusconi u razgovoru s novinarima nakon finala SP-a u kojem je "furija" pobijedila Holandiju s 1-0.
Italija je kao branitelj naslova u Južnoafričkoj Republici ispala već u prvome krugu, osvojivši tek dva boda remijima protiv Paragvaja i Novog Zelanda, dok je u odlučujućoj utakmici senzacionalno poražena od Slovačke (3-2).

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Polufinale:

Juzhna Afrika-Holandija, ovo je vrhunac domatjinu, tako da Holandija ide u finale.

Shpanija- Nemachka, e ovde nemam pojma! Znam samo jedno, koja god da pobedi, pobeditje i Holandiju u finalu.

Dakle prva tje biti Shpanija ili Nemachka, druga Holandija, tretja porazhena iz Shpanija-Nemachka a chetvrta tje biti J.Afrika.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12155822&postcount=9

Ајде сад мало репутација за овако сјајну прогнозу још у децембру.
 
Šampioni, ali vrlo nekulturni

Đererd Pike šokirao svet jer je bez razloga pljunuo bivšeg predsednika Valensije.

Španci su u Južnoj Africi zadivili svet na fudbalskom terenu. Prvi put u istoriji postali su svetski prvaci. Ne samo da su briljirali na terenu već su, za razliku od drugih, Mundijal završili bez afera, incidenta...

Međutim, po povratku u domovinu neki igrači pokazali svu svoju kulturu ili bolje reći nekulturu.

Dok je autobus sa šampionima prolazio ulicama Madrida, gde ih je masa oduševljeno pozdrvljala, defanzivac "crvene furije" Đerard Pike imao je druge zanimacije koje su ga više zabavljale.

On je u društvu Seska Fabregasa, iz čista mira pljunuo u leđa Pedra Kortesa, bivšeg predsednika Valensije (1997-2001), a sada člana stručnog štaba Španije. Pripiti dvojac nije računao na video kamere, koje su sve snimile, pa je ovaj više nego nekulturan gest putem "youtuba" brzo obišao svet.

Ovo je svetski prvak...
 
Možda je neka interna zajebancija, vidiš da je i onog ćelavog (čini mi se Valdes) neko pljunuo, čim mu Fabregas briše leđa ...

Elem, čitam da se Pujol oprostio od repke, a bolji način nije mogao izabrati :worth: ... Čovek će da ode u penziju kao jedan od najboljih i najtrofejnijih štopera ikada :worth::worth: ...


Neverujem da je to neka zajebancija,jasno se vidi seljacki potez Pikea,kad ga je pljunuo...

A sto se tice Valdesa koga brise Fabregas-to je verovatno od piva i alkohola kojim su se polivali medjusobno...

Nije mi jasno zasto branis Pikea,kad je ovim potezom dokazao da se radi o seljacini...


Sto se tice Pujola,stvarno je covek napravio takvu karijeru,da je to za respekt...

Sa Barsom je uzeo dve lige sampiona i nekoliko titula u Spaniji,sa Spanijom svetsko i evropsko prvenstvo...Sve sto se moze osvojiti u fudbalu...

Ali za mene je ipak Iniesta Bog od svih spanaca:worth::worth::worth: Taj covek ce po meni biti najbolji igrac u istoriji Spanije,redovno kad je najteze covek presudjuje...

On je isto kao i Pujol osvojio sve sto se osvojiti moze,a njemu je tek 26 godina i moze jos 5-6 godina minimum da igra na vrhunskom nivou...
 
Poslednja izmena:
Neverujem da je to neka zajebancija,jasno se vidi seljacki potez Pikea,kad ga je pljunuo...

A sto se tice Valdesa koga brise Fabregas-to je verovatno od piva i alkohola kojim su se polivali medjusobno...

Nije mi jasno zasto branis Pikea,kad je ovim potezom dokazao da se radi o seljacini...
Ma ne branim ga boli me k za Pikea, nego kažem da mi ne znamo šta je pravi razlog pljuvanja, jer se ne družimo sa njima, niti smo bili u autobusu tom pa da sa sigurnošću kažemo da to nije zajebancija ...

I otkud znaš da se ovaj briše od piva? Ne vidi se šta mu je na leđima, to može biti tvoja pretpostavka, a pretpostavka je majka svih zajjeba ...

Ali za mene je ipak Iniesta Bog od svih spanaca:worth::worth::worth: Taj covek ce po meni biti najbolji igrac u istoriji Spanije,redovno kad je najteze covek presudjuje...
Iniesta je veliki majstor, sigurno već sada jedan od najboljih Španaca, ali opet i dalje je Ćavi tamo koji je glavni oko koga se sve vrti i koji je jedini nezamenljiv tamo ... Sve konce vuče i svaka akcija od njega zavisi i od njegovog pregleda igre, pravovremenog dodavanja i stajanja na loptu ... Što ga više gledam to se više oduševljavam, i mogu reći da je za mene uz Maradonu najinteligentniji igrač kog sam gledao ...

Stvarno prelako fudbal izgleda kad njih dvojca igraju, pogotovu u tandemu ...

 
Aha...:ok:
Da, Maldini je sa klubom osvojio sve moguće, a sa reprezentacijom ništa...da ne gledamo mladu reprezentaciju...


Materaci je osvojio skoro sve sto se moze osvojiti;) Sa Interom pet skudeta,nekoliko kupova i superkupova Italije,Ligu sampiona,sad ce imati priliku iza superkup Evrope i svetsko prvenstvo za klubove,a sa Italijom je uzeo svetsko prvenstvo i jos dao gol u finalu...:super:

Tako da Materaci je jedan od najtrofejnijih defanzivaca,spojio je sve najvaznije trofeje u fudbalu:)
 
Ma ne branim ga boli me k za Pikea, nego kažem da mi ne znamo šta je pravi razlog pljuvanja, jer se ne družimo sa njima, niti smo bili u autobusu tom pa da sa sigurnošću kažemo da to nije zajebancija ...

I otkud znaš da se ovaj briše od piva? Ne vidi se šta mu je na leđima, to može biti tvoja pretpostavka, a pretpostavka je majka svih zajjeba ...

Iniesta je veliki majstor, sigurno već sada jedan od najboljih Španaca, ali opet i dalje je Ćavi tamo koji je glavni oko koga se sve vrti i koji je jedini nezamenljiv tamo ... Sve konce vuče i svaka akcija od njega zavisi i od njegovog pregleda igre, pravovremenog dodavanja i stajanja na loptu ... Što ga više gledam to se više oduševljavam, i mogu reći da je za mene uz Maradonu najinteligentniji igrač kog sam gledao ...

Stvarno prelako fudbal izgleda kad njih dvojca igraju, pogotovu u tandemu ...





Branis Pikea,recimo da je ovo uradio neki igrac koga ne volis,odma bi ga popljuvao...Ne znamo sta je pravi razlog pljuvanja?Kakva je to zajebancija kad ti pljujes coveka kome su okrenuta ledja i pijan se smejes?Jos je taj covek bio celnik Valensije,a znamo da se Barsa i Valensija ne mirisu...Stvarno te nekad ne razumem,kad branis ovakav postupak,a ovamo pozivas na neku kulturu i fer plej...

Ne moze to biti nikakva zajebancija,u stvari to jeste za njih zajebancija,ali ne kapira Pike da je ispao seljacina nevidjena...


Svaka cast Caviju,ali meni je Iniesta najbolji spanski igrac,covek je kralj.Svaka mu cast meni je on najbolji igrac Spanije ali i Barse!Da bolji mi je od Messija,iako nije toliko spektakularan kao argentinac...
 
Materaci je osvojio skoro sve sto se moze osvojiti;) Sa Interom pet skudeta,nekoliko kupova i superkupova Italije,Ligu sampiona,sad ce imati priliku iza superkup Evrope i svetsko prvenstvo za klubove,a sa Italijom je uzeo svetsko prvenstvo i jos dao gol u finalu...:super:

Tako da Materaci je jedan od najtrofejnijih defanzivaca,spojio je sve najvaznije trofeje u fudbalu:)

Ja za Maldinija, ti za Materacija, samo još da Walken počne sa Kanavarom.:mrgreen:
Jeste i Materaci je, samo što skoro ništa nije doprineo osvajanju ove LŠ.
 
Ja za Maldinija, ti za Materacija, samo još da Walken počne sa Kanavarom.:mrgreen:
Jeste i Materaci je, samo što skoro ništa nije doprineo osvajanju ove LŠ.


Pa da sad ce Walken sa Kanavarom:D

Materaci nije skoro nista doprineo osvajanju Lige sampiona,ali je ipak osvojio:)

Eto on na kraju ima sve,a Maldiniju fale trofeji sa Italijom(mada je Maldini osvojio 5 ligi sampiona),a Kanavaru sa klubom,nije osvojio Ligu sampiona a ni skudeto..
 
Pa da sad ce Walken sa Kanavarom:D

Materaci nije skoro nista doprineo osvajanju Lige sampiona,ali je ipak osvojio:)

Eto on na kraju ima sve,a Maldiniju fale trofeji sa Italijom(mada je Maldini osvojio 5 ligi sampiona),a Kanavaru sa klubom,nije osvojio Ligu sampiona a ni skudeto..

To da, ipak je osvojio.:ok:
I puno je doprineo osvajanju SP 2006.
Da, 5 Ligi Šampiona, svaka čast...:worth:
Jeste, Kanavaro nema LŠ ni Skudeto, ali ipak ima Zlatnu loptu...ne sećam se skoro da je to dobio neki odbrambeni fudbaler...:think:
 

Back
Top