Quantcast

Svetsko Prvenstvo 2006

Dokle cemo dogurati?

• Ispadamo u grupi

• 1/8 finala

• 1/4 finale

• 1/2 finale

• finale

• Ma,osvajamo!

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Nama je uspeh ako prodjemo grupu.
Vec sam jednom napisao...moji tip za polufinale su Brazil,Argentina,Italija,Nemacka. Mogu da ulete jos samo Holandija ili Engleska.
Brazil je veliki favorit i to ne bez razloga. Ovo im je mozda i najbolja selekcija ikada. Prosto ne znas koga bi pre stavio u tim. Ali...svetsko prvenstavo s ene bi igralo da se zna ko ce da dobije.
Ma neka samo bude dobrog fudbala i da ovi nasi makar prodju grupu. Posle sta bude.
Zaboravih da kazem...
Najvece iznanedjenje ce po meni biti Australija. Nije to los tima... kljucni igraci im igraju u Premijeru. A secate se kako su se nadigravali sa Nemcima na Kupu Konfederacija (4:3). I sad su konacno izbacili Urugvaj. Posle vise pokusaja.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Banci:
Da li ste gledali tucu na utakmici Turska-Svajcarska?Brate ala su se makljali.Ha
To je bilo legendarno.Uživanje gledati:-)E al su ih Turci dočekali svaka im čast.Još na carini turski službenici ih namerno zadržavali dva sata,a na samoj utakmici i onaj pljusak svega i svačega nije potrebno trošiti reči.Alex.L

Banci

Aktivan član
Poruka
1.282
Alex.L:
To je bilo legendarno.Uživanje gledati:-)E al su ih Turci dočekali svaka im čast.Još na carini turski službenici ih namerno zadržavali dva sata,a na samoj utakmici i onaj pljusak svega i svačega nije potrebno trošiti reči.Alex.L
Bilo je najgore kada su bili u tunelu.Onda su se igrali sutke.
ha