Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Dokle cemo dogurati?

  • Ispadamo u grupi

  • 1/8 finala

  • 1/4 finale

  • 1/2 finale

  • finale

  • Ma,osvajamo!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
MadonnaGirl:
Nije tacno.Gledam ih zbog Owena......xexe zezam se...a sto se tice onog komentara za njihovu igru,sto bi se oni trudili da igraju onako kako stvarno umeju protiv slabijih zemalja.Jos uvek ne pokazuju ono sto znaju,ali kad dodju do cetvrtine finala,pa do polovine,i kad stignu u finale videcete sta je igra! GO ENGLAND!!!
Tacno tako. Videcete vi sta je igra kad se bude igralo protiv neke ozbiljnije ekipe.Sto bi neko lomio noge i rizikovao povrede protiv T&T kad ih cekaju mnogo ozbiljnije reprezentacije. A sto se Bekama tice...Pa ne mogu da poreknem da je jedan od razloga zbog kojih navijam za Engleze.Osim njega tu igraju i Lampard i Teri (za kog mislim da bi bio savrsen za kapitena) koji igraju za moj omiljeni klub...Tako da... !!GO, ENGLAND,GO!!
 
JekaiGeorge:
Tacno tako. Videcete vi sta je igra kad se bude igralo protiv neke ozbiljnije ekipe.Sto bi neko lomio noge i rizikovao povrede protiv T&T kad ih cekaju mnogo ozbiljnije reprezentacije. A sto se Bekama tice...Pa ne mogu da poreknem da je jedan od razloga zbog kojih navijam za Engleze.Osim njega tu igraju i Lampard i Teri (za kog mislim da bi bio savrsen za kapitena) koji igraju za moj omiljeni klub...Tako da... !!GO, ENGLAND,GO!!

Tako smo se i mi tesili na SP '98 kada su nasi odigrali lose protiv Irana i SAD (ali opet pobedili).
 
Terror Techa:
e,pa vidis o tome nisam razmisljao
dok uklopim njega i plesa
mi cemo da zavrsimo celo SP
Nece. Namesti tako da se utakmica igra negde na Tihom okeanu. Recimo u Honolulu-u.Mi smo svi u hotelu i imamo do stadiona par minuta a oni dolecu sa suprotnih strana u isto vreme. Teresa ih ceka na aerodromu i dovodi nasim specijalnim automobilom direktno iz aviona na teren. A?
 

Back
Top