Quantcast

Svetski bokserski šampion isprebijao bageristu

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.339
Svetski šampion u valter kategoriji Nikola Stevanović (25) tvrdi da nije bezrazložno pretukao radnika „Vodovoda" Dragojla Jovanovića (58), ističući da je njega Jovanović prvi napao i da se on „samo branio". Jovanović, međutim, kaže da je brutalno pretučen i da ničim nije izazvao napad.

Jovanović je pretučen u ponedeljak ujutru, oko 8.30 sati u Vodovodskoj ulici. Prema policijskoj prijavi, njega je napao bokser Nikola Stevanović, besan jer je prethodno svojim BMW-om udario u kašiku Jovanovićevog bagera. Međutim, prvak u boksu tvrdi drugačije.

- Ne bih želeo mnogo da komentarišem ceo slučaj, ali je očigledno da nije istina ono što tvrdi Jovanović. On je mene prvi napao, a ja sam bio prinuđen da se odbranim. Uostalom, o svemu što se dogodilo dao sam izjavu u policiji i čitava stvar će biti rešena na sudu - izjavio je Stevanović za Press.

S druge strane, Dragoje Jovanović, kome su ostale još dve godine do penzije, rekao je da nikoga nije napao i da je pobesneli bokser na njega naskočio poput divlje zveri. On ističe da je imao utisak da gleda „smrti pravo u oči".

- Vozač BMW-a pokušao je da uparkira kola, ali je zakačio viljušku bagera koja mu je ogulila deo šasije i otkinula retrovizor. Sav besan, iskočio je iz kola i počeo da psuje. Sve vreme mi je govorio: „Razbiću ti lobanju." Zaključao sam se u kabini, ali ga je devojka koja je bila sa njim nekako smirila. Seli su u kola i preparkirali se, a ja sam upalio bager i krenuo ka Ulici Mije Oreškovića - naglašava Jovanović.

Međutim, Stevanović je krenuo da ga prati.

- Primetio sam ga u retrovizoru. Zaustavio sam bager, a onda je Stevanović skočio na vozilo. Pokušao sam da ga sprečim da ne uđe u kabinu, ali me je njegov suvozač udario nekom štakom, ja sam posustao i on se probio unutra. Počeo je da me udara pesnicama dok sam bio u poluležećem položaju. Pokušao sam da se zaštitim nogama, ali me je ujeo za potkolenicu. Izgledao je kao da je pijan ili drogiran, potpuno razjaren - priča Jovanović, koji je završio u Urgentnom centru, gde je primio i tetanus zbog ujeda.

Policija je ubrzo privela boksera, ali je ubrzo pušten. Protiv njega podneta je krivična prijava za nasilničko ponašanje, za šta su zaprećene do tri godine zatvora.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/238137/Svetski+bokserski+%C5%A1ampion+isprebijao+bageristu+.html
plemenita vestina:hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.