Miša Šmolja
Domaćin
- Poruka
- 4.031
Svetofor i mere su iskocile na vise lokacija i ima ih u vise gradova. Genericni brendovi, cene brutalno niske, uveliko ispod trzisnog proseka. Pisem jer su se mere otvorile nedavno u komsiluku i familija sad redovno uzima stvari tamo.
Koja su vam iskustva? sto se mene tice, zdenka sir u maxi je 200 dinara, u svetoforu 100/130 dinara isti ukus isti kvalitet. Jaja 30kom 380, ukus identican kao i iz drugih radnji. Uzimao sam i ono motorno ulje 10w40 ali mislim da je to zesca krsina, mozda za juga dobar. Radnje su bas depresivne, ali kad se navidis jeftinih stvari nabijes racun kad sve pokupujes...
Koja su vam iskustva? sto se mene tice, zdenka sir u maxi je 200 dinara, u svetoforu 100/130 dinara isti ukus isti kvalitet. Jaja 30kom 380, ukus identican kao i iz drugih radnji. Uzimao sam i ono motorno ulje 10w40 ali mislim da je to zesca krsina, mozda za juga dobar. Radnje su bas depresivne, ali kad se navidis jeftinih stvari nabijes racun kad sve pokupujes...
