Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Svetlana Ceca Bojković otvoreno o kolegama i zašto smatra da ćemo uvek biti srećni

Mita Komita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
29.973
Legendarna glumica priznaje da je reditelji angažuju zato što, osim glumačkih kvaliteta, poseduje pozitivnu enegriju i širi dobro raspoloženje, što je bitno za jedan projekat.

488781_svetlana-bojkovic_ff.jpg

Sa razlogom važi za jednu od najboljih glumica bivše Jugoslavije. Ostvarila je veliki broj brilijantnih uloga, ali Svetlana Ceca Bojković i dalje sa istim žarom pristupa poslu. Osim porodice, gluma je njen pokretač i velika ljubav. Zato svemu prilazi sa puno optimizma i pozitivne energije. I upravo takav stav joj je, kako kaže, pomogao na privatnom i poslovnom planu i davao joj vetar u leđa da bude jača, bolja i hrabrija.

- Pa to je važno. Pre svega važno je kao vaš lični motor koji vam stvara jedno dobro rasploženje, energiju, a to je bitno i za komunikaciju sa ljudima. Jer ste vi onda prijatni ljudima i onda vas uzimaju u projekte. Ne samo zato što ste kao odlična glumica ili odličan glumac, već prosto niste baksuz - kaže kroz smeh Ceca Bojković.

Poznata kao izvrsna komičarka Ceca Bojković je u svojoj poslovnoj biografiji upisala veliki broj komičnih uloga, a za razliku od svoje koleginice Seke Sablić, koja je za sebe rekla da je mrgud i da stalno gunđa, Svetlana kaže sledeće.

- Ja nisam mrgud. Mislim da sam duhovita. Ne nešto preterano, ali mislim da imam smisla za humor.

https://www.kurir.rs/zabava/pop-kul...ceca-bojkovic-serije-bolji-zivot-srecni-ljudi
................
dobra glumica, vredna pomena

Poslednja izmena od moderatora:

Nikita

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.891

Живот мора бити слављен док траје​

A СА тетом Николијом са којом сте делили стан у Његошевој улици у Београду често сте обилазили гробља, читали имена деце на споменицима, оне која су умрла од шарлаха. Тај тежак утисак вас је дуго пратио. Сада је цео свет у канџама вируса о којем се не зна пуно. Какво би охрабрење послали публици?

- Тај период, који помињете, припада мом предшколском добу. То је, заправо, био мој први сусрет са смрћу, и та тајна живота и смрти ме је дуго пратила. Можда је тај страх од смрти у детињству покренуо у мени моје уметничко биће, јер сам веома рано желела и знала да ћу бити глумица. Можда је све из тог страха, жеља да се играм... Касније сам спознала да је живот само један и да треба учинити све да буде леп и слављен док траје! То, наравно, захтева труд.
22526_svetlana-ceca-bojkovic-foto-v-danilov-3_f.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.