Sveti OPEL mirotočivi !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čovek je religiozan i tražio je od popa da mu osvešta auto.
Nekome je ovo "urnebesno"?
Čudo vam nisu urnebesni katolički, muslimanski ili ko zna koji običaji.
Ili, ovo je možda urnebesnije od paradiranja nastranih?
Posle u oglasima kad ga bude prodavao može da napiše -prvi vlasnik,abs ,klima ,fabrički stereo sistem,registarcija do 2013, kršten i osveštan do 2015 ,nove zimske gume ,elektronski podizači ... ima smisla nije da nema.
 
Posle u oglasima kad ga bude prodavao može da napiše -prvi vlasnik,abs ,klima ,fabrički stereo sistem,registarcija do 2013, kršten i osveštan do 2015 ,nove zimske gume ,elektronski podizači ... ima smisla nije da nema.
Kako kome.
Onome ko veruje itekako ima smisla da osvešta auto koji će voziti i od čije će ispravnosti zavisiti život i vozača i njegovih najdražih.
Onome ko ne veruje ništa ne mora imati smisao.
Ne bih da komentarišem one koji su rešili da izvrdavaju ruglu one koji veruju.
 
Nista cudno kad su popovi u pitanju, a pritom nasi ljudi ni ne misle previse, pa kao spoj toga imamo ovakvu sprdnju.

Jasno je vrlo da njihov ugled odrzavaju ljudi poput Cedomora i njemu slicnih, koji svojim stavovima o crkvi i omrazenosti u narodu, odmah navuku ljude da stanu uz nju.

Kad bi je samo pustili da radi to sto radi, bez ikakvog mesanja, odavno bi Crkva prestala biti "stub srpstva", "cuvar moralnih vrednosti" i sl.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top