Sveti Alojzije Stepinac

Christadelphian

Aktivan član
Poruka
1.554
povikaše mnogi (800 miliona)
a drugi rekoše: "bogohulite"
Sveti je Kralj Milutin (njih ima oko 8 miliona).
Prvi opet povikaše :Sveta je Majka Tereza,
vi bogohulite.
drugi opet rekoše "bogohulite"
treći se javiše: "nije možda Sveta
ali naša je" (njih ima oko 300 hiljada)

Pitam ja vas ko ovde bogohuli?
I ko je tu Svet i zašto?
 
Christadelphian:
povikaše mnogi (800 miliona)
a drugi rekoše: "bogohulite"
Sveti je Kralj Milutin (njih ima oko 8 miliona).
Prvi opet povikaše :Sveta je Majka Tereza,
vi bogohulite.
drugi opet rekoše "bogohulite"
treći se javiše: "nije možda Sveta
ali naša je" (njih ima oko 300 hiljada)

Pitam ja vas ko ovde bogohuli?
I ko je tu Svet i zašto?

Uuu,sad si ugasio!
Sad ce da te iznapadaju kao nikad do sad!
U svakoj varijanti pitanje je ok.
Ja cu da sacekam malo pa da dam odgovor posto ovde mirise na svasta....!
Ha,ha,ha...Pozdrav!
 
I vi nazivate njih crkvom a proglasiše za sveca
krvnika srpskog jevrejskog i ciganskog a ja "sektaš" sam vam trn u oku i neprijatelj i najveća opasnost vam preti od 4000 Jsvedoka koji ni mrava ne bi zgazili a sa ovima gore se slizavate i zovete se sestrinskim.
Je li to zbog politike , moći, novca, uticaja , slave?
Sramota
i još se nazivate Hristovom ????!!!!!
 
Pa jeste li svesni kao što je sam Mojsije , David , Solomon , Jov, Isaija, Petar, Pavle da bez Božije milosti nema ničega i sa nadom umreše da budu deo crkve Hristove da se probude u Kraljevstvu jer niko od njih ne zasluži spasenja svojim delima i (ne)čistotom a vi ćete samo zato i tako?
Jer ste lepi pametni jer ste Srbi pravoslavci!
Koji pucaju pred crkvom
koji se pobiju na slavama i svadbama
koji se pobiše i izgaziše za grančicu badnjaka
koji pobiše što ne mogu ući u crkvu da ih svi vide jer je bila puna takvih .
Mislite da je to to ?
Onda mislite !
 
Trazeci ljubav:
Christadelphian:
I vi nazivate njih crkvom a proglasiše za sveca
krvnika srpskog jevrejskog i ciganskog a ja "sektaš" sam vam trn u oku i neprijatelj i najveća opasnost vam preti od 4000 Jsvedoka koji ni mrava ne bi zgazili a sa ovima gore se slizavate i zovete se sestrinskim.
Je li to zbog politike , moći, novca, uticaja , slave?
Sramota
i još se nazivate Hristovom ????!!!!!
Katolicka Crkva je CRKVA, kao i PRAVOPSLAVNA,a osnovane su od strane apostola na koje je sisao Sveti Duh!!!!
A vi,otpadnici,Satanisti,Jehovini Svedoci,niti ste boziji niti cete to ni biti!!!!
A o greskama katolicke crkve ,ja necu!!!To je bozija tvorevina,pa neka gospod bog sudi o onima koji su doneli takovu odluku!!! :cry: :cry:

E svaka ti je ko` dukat vredna!
:twisted:
 
Trazeci ljubav:
Christadelphian:
I vi nazivate njih crkvom a proglasiše za sveca
krvnika srpskog jevrejskog i ciganskog a ja "sektaš" sam vam trn u oku i neprijatelj i najveća opasnost vam preti od 4000 Jsvedoka koji ni mrava ne bi zgazili a sa ovima gore se slizavate i zovete se sestrinskim.
Je li to zbog politike , moći, novca, uticaja , slave?
Sramota
i još se nazivate Hristovom ????!!!!!
Katolicka Crkva je CRKVA, kao i PRAVOPSLAVNA,a osnovane su od strane apostola na koje je sisao Sveti Duh!!!!
A vi,otpadnici,Satanisti,Jehovini Svedoci,niti ste boziji niti cete to ni biti!!!!
A o greskama katolicke crkve ,ja necu!!!To je bozija tvorevina,pa neka gospod bog sudi o onima koji su doneli takovu odluku!!! :cry: :cry:
Ajde
njima ne sudiš a meni sudiš
ti ćeš reći ko je otpadnik
Sataniste stavljaš uz Jsvedoke
Pa sa obzirom da se tvoj bog piše malim slovom jasno mi je kome služiš!
 
Christadelphian:
Trazeci ljubav:
Christadelphian:
I vi nazivate njih crkvom a proglasiše za sveca
krvnika srpskog jevrejskog i ciganskog a ja "sektaš" sam vam trn u oku i neprijatelj i najveća opasnost vam preti od 4000 Jsvedoka koji ni mrava ne bi zgazili a sa ovima gore se slizavate i zovete se sestrinskim.
Je li to zbog politike , moći, novca, uticaja , slave?
Sramota
i još se nazivate Hristovom ????!!!!!
Katolicka Crkva je CRKVA, kao i PRAVOPSLAVNA,a osnovane su od strane apostola na koje je sisao Sveti Duh!!!!

Poneki put stvarno pomislim da je sa njima bezpredmetno razgovarati.
Kao licnosti su jako nestabilni,slabi,kad ostanu bez argumenata,krece kamenje(to je inace omiljeni nacin umlacivanja koji se pominje u istoj),zalosno je to sto nikad i ne procitaju i kao sto ti vec rekoh ne razmisle vec se odmah i na prvu dohvate tastature i krenu u neko pisanije koje ode u totalno pogresnom pravcu a misle da su rekli nesto neobicno vredno i pametno,kao pravi vernici bi trebali na malo lepsi i svetliji nacin,vedriji,da predstavljaju-te i zastupate to u sta verujete!
Kad Vas vidim tj. to i kako pisete sve vise mi je drago sto sam ateista a i ujedno mi nepogresivo stavljate do znanja da ste u zabludi i da lutate negde izmedju...!Probudite se,ako vec hocete da ubedite nekog da gresi i ako hocete da progleda,pa uradite to onako kako bi Vasi ucitelji uradili,kopirajte ih bre,kao sto kopirate i sve drugo sto je u vezi sa tim! :wink:
 
Kastor:
Trazeci ljubav:
Christadelphian:
Izvini ali moram ti reči da pričaš gluposti.
No sve jedno šta me briga za Jsvedoke
ti si se na mene okomio

Tebi,ti si tu nebitan!!!Opasan je stav koga propagiras!!! :cry: :cry:

Auu a tvoj stav?Pa tvoj stav je sve drugo samo nije stav! :wink:

Hm, opet Kastore prodaješ maglu narodu, da ne kažem ili kažem muda za bubrege! Ali sve više trčiš ko june pred rudu, ili ličiš na ritu među dva guza.
Mani se ćorava posla, prvo skoči pa reci hop. :wink:
 
Anonymous:
Kastor:
Trazeci ljubav:
Christadelphian:
Izvini ali moram ti reči da pričaš gluposti.
No sve jedno šta me briga za Jsvedoke
ti si se na mene okomio

Tebi,ti si tu nebitan!!!Opasan je stav koga propagiras!!! :cry: :cry:

Auu a tvoj stav?Pa tvoj stav je sve drugo samo nije stav! :wink:

Hm, opet Kastore prodaješ maglu narodu, da ne kažem ili kažem muda za bubrege! Ali sve više trčiš ko june pred rudu, ili ličiš na ritu među dva guza.
Mani se ćorava posla, prvo skoči pa reci hop. :wink:


Nema me dva dana i odmah se osilite,strasno.
Goste,sta da ti kazem na ovo?
Ja se necu spustiti na tvoj nivo i reci ti sta mislim u tebi,bice ti dovoljno da se pogledas u ogledalo i shvatis da moras ziveti sa tim sto vidis,strasno,jel da? :wink:
 

Back
Top