Svete knjige

Da je bog svuda oko vas ne bi vam ucenje bilo dogmatsko. Tvrdite da je vas bog (kopija egipatskih, vavilonskih i mesopotamskih misterija) jedini i pravi, a svi drugi lazni i jereticki.

За разлику од њихових догматских фантазија моји богови и богиње су стварни. Они су природа и њене појаве.

Biblija jeste Sveto Pismo, a to je ustvari Bozija Rec ili Bozije Seme.

Није. Прво врви од против речности. Дргуо да ли је куран света књига и прав истина?
Друго све је осим љубав. Стари завет описује бога као најгоре биће икада измишљено. Чини незапамћене уажсе човечанству.
Треће наука и логика је демантовала те "свете" књиге.

Ma ajde?
Stvarno?
A mozes li da nam kazes sta znaci ono unakrs sto sam napisao?

Ti bi da se igras ukrstenih reci moze biti ?
Ili si se zabunio pa brze bolje da ispravis zabunu.

Tvoje pisanje: Biblija je Biblija a Sveto pismo je Sveto pismo.

Pa i laiku bi bilo jasno kako se ti izrazavas, a onda samog sebe ispravljas.

Zasto nisi odmah napisao da je isto, nego prvo razlicito, pa onda sam sebe Ispravlja.

Ti bi da se igras ukrstenih reci moze biti ?
Ili si se zabunio pa brze bolje da ispravis zabunu.

Tvoje pisanje: Biblija je Biblija a Sveto pismo je Sveto pismo.

Pa i laiku bi bilo jasno kako se ti izrazavas, a onda samog sebe ispravljas.

Zasto nisi odmah napisao da je isto, nego prvo razlicito, pa onda sam sebe Ispravlja.
Лупеташ, а немаш појма. Библија или "свето писмо" ти је једна те иста књига.

"Pravoslavlje, to sam ja!"
Slično je rekao i Luj XIV - ili mu se bar pripisuje da je rekao.

Ја то кажем исто. Поред тога, кажем. "Светосавље, то сам ја!"
Крст који си одбацио, и ти и твоји стари вероватно, носим ја и многи, зарад твог спасења, и теби сличних, и даривај зато БОГУ ХВАЛУ!

Ето конкретног доказа да си лењиниста. Непријатељ Православља.

Негде сам прочитао да си написао да не постоји Божија ПРАВДА, а неколико пута сам ти рекао шта и како. Дискутујеш о нечему а неприхваташ саговорника, већ игноришеш све доказе и оправдања, намечеш себе газечи преко туђих глава.

ПРАВДА ЈЕ БОЖИЈА А И МОЈА!

Да би то спознао, мораш обути моје ципеле, иначе, ко преиспитује Бога, може пострадати незнајући шта га стрефило....

Poslednja izmena:
Tačno sam rekao da ne postoji pravda na Zemlji! Nikakva, pa samim tim ni Božja ni ne-Božja!

Постоји, само ти не желиш да је видиш. Негацијом, негирањем, поготово оно што незнаш, неможеш спознати Правду Божију. А и неверујеш у оно што водиш својим очима, опипљиво, реално, материјално... :)

И те како се одвија Божија Правда на земљи, само не онако како ни ти ни други желе, већ, љубављу својом према људима чува их од страдања, и од нечастивог, од сваког зла које се дешава. Сви који починише зло, страдају у својој саможивости.... :)

Лупеташ, а немаш појма. Библија или "свето писмо" ти је једна те иста књига.

Pocinjem da verujem da ti trebaju naocare.
Ono sto meni pripisujes je pisao Glasnik:

Citat Original postavio Glasnik. Pogledaj poruku
Biblija je Biblija a Sveto pismo je Sveto pismo.

Moze i unakrs...

Постоји, само ти не желиш да је видиш.
Dobro, ako postoji pravda, zašto ne odgovoriš na prosto pitanje:
Da li je progon Srba sa Kosova nepravda?
Odgovor može biti "Da, nepravda je!" a ako nije "Da, nepravda je!" onda je "NE, nije nepravda!" Sredine nema!
Znači, jednostavno napišeš "Da." ili "Ne." Čim počneš da pišeš bilo šta osim "Da." to u ovom slučaju znači "Ne." ma koliko stranica napisao!

Dobro, ako postoji pravda, zašto ne odgovoriš na prosto pitanje:Znači, jednostavno napišeš "Da." ili "Ne." Čim počneš da pišeš bilo šta osim "Da." to u ovom slučaju znači "Ne." ma koliko stranica napisao!

Ako dozvolis da te upitam sledece;
Da li je Nepravda sto nam usred glavnog grada Srbije, Beograda, stoji piramida i sto nas vode Masoni i Jesuiti ?

Pocinjem da verujem da ti trebaju naocare.
Ono sto meni pripisujes je pisao Glasnik:

Citat Original postavio Glasnik. Pogledaj poruku
Biblija je Biblija a Sveto pismo je Sveto pismo.

Moze i unakrs...

Ја сам ти дао сајт где се потврђује да ти је то једно те исто. У чему је разлика осим у превод и пар преправки.

- - - - - - - - - -

Постоји, само ти не желиш да је видиш. Негацијом, негирањем, поготово оно што незнаш, неможеш спознати Правду Божију. А и неверујеш у оно што водиш својим очима, опипљиво, реално, материјално... :)

И те како се одвија Божија Правда на земљи, само не онако како ни ти ни други желе, већ, љубављу својом према људима чува их од страдања, и од нечастивог, од сваког зла које се дешава. Сви који починише зло, страдају у својој саможивости.... :)

Ако је то она правда где бог потапа бебе и децу и онда је све сем правде.

Mislis da ce Bog dobrotom i ljubavlju pobediti zlo i sotonu u Armagedonu ? mislis da je moguce lepim recima zlo unistiti sa zemlje ?

Da li lepim recima mozes zaustaviti teroriste ili ljubavlju ?

Zli ubijaju vernike na primer a Bog da ih ljubavlju zaustavi m ? ili faraona da li je mogao da odvrati od svog samoubistva tako sto je slao Mojsija k njemu ?

Da li je zli faraon poslusao Boga kada je lepim recima trazio da pusti narod njegov samo da mu posluzi u pustinji ?

Ја сам ти дао сајт где се потврђује да ти је то једно те исто. У чему је разлика осим у превод и пар преправки.

- - - - - - - - - -

Ако је то она правда где бог потапа бебе и децу и онда је све сем правде.

Бог је благ и спор на гнев, воли људе... :)

Људи су ти који навуку бедак и сотону који их уништи некад из корена...

- - - - - - - - - -

Замолио бих модерацију да ми не брише слова и деформише речи.

Хвала.

Poslednja izmena od moderatora:

Back