Svet je bio normalan samo za vreme pečinskog doba...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Pronađeni posmrtni ostaci homoseksualca iz pećinskog doba


Arheolozi su otkrili posmrtne ostatke prvog čoveka iz pećinskog doba za koga se veruje da je bio homoseksualac.

Prema njihovim rečima, zaključak o seksualnom opredeljenju čoveka pronađenog 5.000 godina posle njegove smrti, izveli su na osnovu načina na koji je sahranjen. Kostur čoveka iz mlađeg kamenog doba pronađen je tokom iskopavanja u Češkoj Republici, a veruje se da potiče iz perioda između 2900. i 2500. godine pre naše ere.


P.S. Kao što se iz teksta vidi, svet je bio normalan, podnošljiv, tolerantan, sve do pojave radikalnih heteroseksualaca...koji su krivci za sva zala ove planete zemlje. Fakat.
 

Back
Top