Quantcast

Svet i Srbija 2025 godine prema sajtu deagel.com

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Jedan prijatelj mi je poslao ovaj link i mogu reći da je veoma zanimljiv:

http://www.deagel.com/country/forecast.aspx

Radi se o prognozi kako će svet izgledati 2025. godine. Tu postoje podaci za sve države pa i Srbiju. Na glavnoj strani postoji i detaljno objašnjenje za ovu prognozu koje predviđa propast zapadne civilizacije i premeštanje centra civilizacije u Rusiju i Kinu. Predviđa se i drastičan pad broja stanovnika i ekonomske aktivnosti u većini razvijenih zemalja.

Za Srbiju podaci nisu baš toliko loši kao za neke druge zemlje, ali se i za srbiju predviđa pad broja stanovnika i kupovne moći: http://www.deagel.com/country/Serbia_c0178.aspx

Na nivou sveta, predviđa se da će na zemlji biti 500 miliona ljudi manje do 2025. U Srbiji je taj broj oko milion manje.

Dakle, šta mislite da li se ovo krije iza plandemije kovida-1984? Da li je ovo najava genocida vakcinacijom?

Peconi123

Iskusan
Poruka
6.456
Za pet godina nece biti nikakvih bitnih promena, a ni u buducnosti koju cemo mi doziveti kao ni dugo nakon nje... Medjutim da li ce ljudi prestajati sa ovakvim glupostima, da li ce neko reci pogresno sam predpostavljao, verovao? Naravno da nece... Bice i tada slicnih gluposti...
ovi su rekli da im je to cilj a ti pricas kao gluposti ovo ono pa ne znam sta vise treba da urade da bi ti i slicni tebi shvatili sazvakali su vam do te mere da su rekli direktno i otvoreno
a ti se izgleda javljas iz buducnosti pa znas da li ce se nesto desiti za 5 i 500 godina

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861
Desice se veliki odliv stanovnistva usled dolazece ekonomske krize. Otuda negativni pokazatelji populacije.

Urusava se zapadna civilizacija.

Zapadni kapital se seli u Rusiju i Kinu ali mi obicni mali ljudi vecinom nismo informisani ko je najveci investitor drzavama brik-a.
Ulice njujorka su pune rupa, globalna elita je odlucila, stan iz koga se selis ne renoviras.
Nista ne moze da spreci pad zapadne imperije, odluceno je.

To nas ne treba da brine, sa dve najjace svetske sile smo do j.aja. ovo je vek Srba, to znaju svi koji makar malo razumeju geopoliticka desavanja.

Ne odgovaram na citiranja, hrvati siptari sns i p.ederi stop.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861
Sad sam tek procitao tekst teme.
Poslednje dve decenije premesta se centar svetske ekonomije sa naglaskom na evroaziju.

Trenutak koji je prethodio selidbi, najtacniji pocetak selidbe je bio ulazak 3 visoka kgb oficira kod predsednika pijandure u ofis.
Ostalo je istorija. Putin ubrzano reformise Rusiju, podize borbenu gotovost, vadi sarmata, sataninu nevestu iz fijoke i razvija ih. Ameri uvode sankcije ali prekasno, Putinnje digao ekonomiju i Rusija je pala na 500 milijardi eura mekan jastuk i prezivela sankcije. Nato opkoljava i blizi se ruskoj granici, Putin spremno docekuje nato na svojim vratima. Upada u Siriju sa s300 400 500 etc i zatvara nebo za nato avione. Tramp proglasava pobedu nad terorizmom i povlaci vojsku iz Sirije. Pocetak pada zapadne imperije. Majka svih sledecih povlacenja.

Mi ne trebamo da brinemo, ali nasi neprijatelji nemaju cemu dobrom da se nadaju u decenijama koje dolaze. Albanci ce izgubiti drzavu i emigrirati u evropu. Odatle ce ih dalje goniti u paketu sa migrantima mirovne snage Rasa Federejsn i Pipl Repablik of Cajna pojacani mladim Srbima, Crnogorcima, kada evropa osvane jednog jutra u plamenu terorizma.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861
Moja uverenja ne trebaju da tebi budu od vaznosti. Ti treba prvo da se ostvaris bilo to kao mafijas (nick peconi prim prev) ili kao doktor ili mozda knjizevnik.

U svakom slucaju nisi dovrsena licnost. Poradi na sebi u godinama koje dolaze, zavrsavaj poslove na sebi jer ima mnogo da se radi a ne brini o mojim uverenjima, krstarici. Kada zavrsis citanje ovog komentara pogledaj se u ogledalo, nabrajaj u sebi svoja zivotna dostignuca a onda se seti da dok si bio mali u pismenom sastavu iz srpskog napisao si da ces biti astronaut.
A sad vidi sta radis, brines o mojim uverenjima, to ne treba da ti bude bitno, ja ti nisam bitan.

kiriku1

Domaćin
Poruka
3.847
Nece propasti ako uvedu komunizam (kubanski, ne kineski ;))
Lepo igraju na Kubi, a i lepo to izgleda na tvu... Samo da znas ako nekad sletis u Havanu, neces moci da prodjes kao stranac od silnih zena koje ce te vuci za rukav i moliti da spavas sa njima za dolar... Provereno...
Inace u USA ima pregrst radnika iz Kuba, pobegli sa Kube u kapitalisticki zatvor...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.