Свештеник на интернету (САЈБЕР ПОП, ФЕЈСБУК ПОП)

Реакција је:

• Подржавам искрени и ревносни савет овог свештеника који се брине за своје стадо!

• Доста ми је лицемерног улагивања, оваквих ''филозофа'' и превараната.

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

jerohinac

Legenda
Poruka
50.075
vidis, ja bih bas volela da imamo ovde na krsti jednog pravog popa. :D ako nema takvog, mogao bi ovaj fejs zilot nekada da svrati. :cool:

Voleo bih i ja. Ali tu ima jedan mali problem. Pop koji je teološki obrazovan veoma dobro zna da bi ovde na krsti bilo mnogo pitanja na koja ne bi mogao da odgvori. A razuman pop neće sebi dopustiti da se blamira.

A od onog zilotskog sajber popa ne bi bilo nikakve koristi jer taj bibliju, teško da je samo pročitao a kamoli nešta više od toga.

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.583
Voleo bih i ja. Ali tu ima jedan mali problem. Pop koji je teološki obrazovan veoma dobro zna da bi ovde na krsti bilo mnogo pitanja na koja ne bi mogao da odgvori. A razuman pop neće sebi dopustiti da se blamira.

A od onog zilotskog sajber popa ne bi bilo nikakve koristi jer taj bibliju, teško da je samo pročitao a kamoli nešta više od toga.

naravno, nijedan pop ne bi smeo da stane na crtu ovdasnjim ateistima i agnosticima. postavlja se pitanje kakva je njihova vera, ako su i sami svesni da ima dosta praznina. odnosno izbegavanjem nezgodnih pitanja (bilo u vl ili rl) pokazuju da su svesni praznina i nelogicnosti.

ne bi me cudilo da se u neko dogledno vreme pojavi pop- klon.:lol:

jerohinac

Legenda
Poruka
50.075
naravno, nijedan pop ne bi smeo da stane na crtu ovdasnjim ateistima i agnosticima. postavlja se pitanje kakva je njihova vera, ako su i sami svesni da ima dosta praznina. odnosno izbegavanjem nezgodnih pitanja (bilo u vl ili rl) pokazuju da su svesni praznina i nelogicnosti.

ne bi me cudilo da se u neko dogledno vreme pojavi pop- klon.:lol:

Naravno da su svesn svih praznina i nelogičnosti.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.779
Знаш шта Пиолеоне.Има оних који су за интернет мисионарење и пастирски рад,а има оних који су против.За обе групе људи постоје различити приступи оца Стефана у ивим одређеном случају.И ништа није лоше нити једно нити друго.Односно оба начина рада су добра.

Eto zasto ga volim. :lol:

P.S. Nemas argumenta, Sami, nemas...

jerohinac

Legenda
Poruka
50.075
Па да знаш да треба.

A kako bi veći broj zilotskih sveštenika moglo da stane u nekolka vaša samostana...

Da li bi ti zilotski sveštenici bili nešta kao putujući nomadi izvan ...crkve...

U tom slučaju bi trebalo da sagradite i prilično mnogo crkvi ili možda zilotskim sveštenicima crkve nisu potrebne...

Samson2009

Veoma poznat
Poruka
13.411
A kako bi veći broj zilotskih sveštenika moglo da stane u nekolka vaša samostana...

Da li bi ti zilotski sveštenici bili nešta kao putujući nomadi izvan ...crkve...

U tom slučaju bi trebalo da sagradite i prilično mnogo crkvi ili možda zilotskim sveštenicima crkve nisu potrebne...

А шта значи овај израз који сам увећао?

jerohinac

Legenda
Poruka
50.075
А шта значи овај израз који сам увећао?

Znajući da vi ne koristite naziv crkva, već da volite naziv manastir pa imajući u vidu da na Fruškoj Gori ima nekih samostana kao Jazak posvećen svetom trojstvu, pa imajući u vidu da je Akakije odnosnoi Nemanja Stanković vikendicu od tate i mame na Fruškoj gori pretvorio u ...nešta...samostan ili manastir šta li bi već, malo sam po svemu sudeći brzopleto napisao ono...samostani.

Sada možeš biti srećan što sam umesto manastir napisao ono...samostan...A ja nemam pojma zašto, kada mi se tako nešta dogodi ja onako ljudski javno priznam da sam nešta napisao pogrešno.

I kada smo kod toga...koliko no hramova imate...

Nije li taj jedan sveštenik kojeg imate sasvim dovoljan za broj tih vaših hramova...

Samson2009

Veoma poznat
Poruka
13.411
U nedostatku argumenata, Sami pribegava kritici pravopisnih gresaka, tacnije lapsusa, kojima je i sam ne sklon, nego je to njegov 'potpis". :mrgreen: :lol:

Лапсус....а шта ћемо са твојим човекопоклоништвом кад ти је важније ко је нешто него шта ради?Попут култа личности .

Samson2009

Veoma poznat
Poruka
13.411
Meni nista nije jasno. Komunistkinja nisam,nije ni bilo vreme za to kad sam se rodila. Kakav kult licnosti?

Па култ црквених великодостојника без залажења у њихова вероисоиведања.На то сам мислио кад сам написао да правиш идоле од важних личности.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.