Svemirska Policija

Unknown Entity

Aktivan član
Poruka
1.475
Posto smo apsolvirali da je svemir sasvim dovoljno veliko mesto da u njemu zivot moze da nastane (dokaz-mi i ostale zivotinje) i evoluira do te mere da ima tendenciju da se prelije na druge planete (dokaz-mi), zanima me da li vec postoji uredjen sistem odnosa i pravila, koji ima za cilj da promovise inter-galakticki (ili sire) red i bezbednost.
Da li mislite da je ovo moguce i, jos bitnije, da li mislite da je potrebno?
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja shvatio navodno ne postoji tako nesto, ali postoje bica koja su na mnogo visim frekvencijama kao neko intergalakticko vece. Navodno su oni odlucili da se prekine rat na ovoj planeti koji je bio izmedju drakoa i ljudi sa atlantide i pomesali su razlicite genetike i stvorili nas, a to je bilo sve u saglasnosti sa tim vecem.
 
Nije mi namera da idem toliko daleko, a isao bih bas daleko kada bi prihvatio to kao istinu. Voleo bih da probate da zamislite da jos uvek nemamo nikakva saznanja o vanzemaljcima i sa tog stanovista date svoje misljenje.
Inace ce i ova tema da potone sa ostalima u kojima se o vanzemaljcima prica kao da su 100% ovde.
 
Znam to si u pravu jer ako bi tako pricali kako sam ja poceo, ovi sto veruju da je covek nastao od majmuna nece hteti da ucestvuju u diskusiji, ili ce je spamovati i ismejavati. Ali opet ne mozemo ignorisati ubijene ljude koji su iznosili o tome, i mnoge druge stvari...
 
Zanimljivo je kako sami upropastite temu. Jedno konkretno pitanje sami ste odmah potisnuli i počeli spamovanje. A vi ste, kao, istomišljenici. Šta će biti kad dođu ostali?

Parkerissm šta ti podrazumijevaš pod terminom (pojmom) frekvencije?
 
Posto smo apsolvirali da je svemir sasvim dovoljno veliko mesto da u njemu zivot moze da nastane (dokaz-mi i ostale zivotinje) i evoluira do te mere da ima tendenciju da se prelije na druge planete (dokaz-mi), zanima me da li vec postoji uredjen sistem odnosa i pravila, koji ima za cilj da promovise inter-galakticki (ili sire) red i bezbednost.
Da li mislite da je ovo moguce i, jos bitnije, da li mislite da je potrebno?

Potrebno jeste, ali ne znam baš da li je moguće. Mada mislim da još ne postoji civilizacija koja je uspela da kolonizuje baš celu svoju galaksiju, a kamoli da se proširi dalje.
 
Da postoji svemirska policija,mislim da bi sve učinili da spriječe našu trgovinu sa intergalaktičkm prostorom,kao i nuklearne projektile u asteroide.
Onda bi shvatili da samo V'ger leti kosmosom,a da imamo više đubreta u atmosferi nego pameti da ga očistimo pa onda pravimo misije na Jupiter.
I onda bi se razočarali i ostavili dežurnog za nekom konzolom na brodu u orbiti oko
Marsa,tek da nas malo zezaju.
Dok god se međusobno lupamo bombama nismo im(u ovoj TEORIJI) zanimljivi.,
 
Mocni Rendzeri su jedina izvrsna vlast, autoritet i "baba" u galaksiji. Ostale galaksije nas ne diraju, a ni mi bogme njih.

Treba nam jos regruta, tri tima koja ce ponaosob obucavati rendzer Milica, rendzer Vragana i rendzer Alexanna.

Na zalost, ja bi cetvrtu obucavao ali sam zauzet mlacenju Reptilijanaca i pisanju knjige "Kontovi i dugokontovi prirode".
 
Zanimljivo je kako sami upropastite temu. Jedno konkretno pitanje sami ste odmah potisnuli i počeli spamovanje. A vi ste, kao, istomišljenici. Šta će biti kad dođu ostali?

Parkerissm šta ti podrazumijevaš pod terminom (pojmom) frekvencije?

O cemu pricas? Ne shvatam bilo sta od ovoga licno i ne osecam bilo kakvu pripadnost. Prosto sam se zapitao i hteo to da podelim. Znas sta najvise upropasti bilo koju temu? Absurd. U velikim kolicinama.
 
Poslednja izmena:
A sta mislis, koliko ima onih koji imaju tako nesto?

Pazi sta kaze ovaj lik:

Who are we? We find that we live on an insignificant planet of a humdrum star lost in a galaxy tucked away in some forgotten corner of a universe in which there are far more galaxies than people.
Carl Sagan
 
moguce je da imamo zaboravljeno secanje, ipak je materijal od koga je napravljeno ljuddsko telo star 7 miliona godina, pa da nam to zaboravljeno daje `ideje` o necem u dalekom svemiru

moguce
 
Ma neee...
Mi smo stariji od ameba,inače smo iz Irana,a prvi smo izmislili svjetlo.
Točak su nam ukrali Kromanjonci.
Zaleđeni čiko star 11 iljada godina nađen u Alpima je naš politički disident.
:hahaha:
Sve vas vidi,sve vas vidi svemirska policija,svetlost univerzuma...
Jahači magleeee...
:mrgreen:
Daj bre uozbiljite se,vamo kao znate na čem Zemlja stoji i koliko nam je star gen.
A niste se sjetili da to kažete Amerima,Rusima i Kinezima.
Pa da prave lijekove za rak i AIDS.
Jer vi SVE znate. Pa i to da se Sal zeza a ja sam Sceptic Monkey.
:dash:
I'm OK now. :hahaha1:
 
vec sam napisao, neki americki naucnik je to izjavio na tv, diskaveri ili nas. geografija, tako nesto

Sva materija je stara koliko i sam univerzum.

mozda, a mozda i ne bas sva i ne u istom momentu
 

Back
Top