Quantcast

Svekrve...neicrpna tema

Lulicaitea

Obećava
Poruka
95
Memory:
Tu su one, samo su se malo pritajile...Ili je to možda i zatišje pred buru?! Evo menja se vreme, pretpostavljam da će početi klimakterične babe da nas progone... ;)

Ma nisu se pritajile ali meni bilo glupo da Vam pisem. ;)
Pre par dana odem pravo sa posla do frizera, sredim se ja lepo,cak i ofarbam i umesto u 17:30 da dodjem kuci( posle posla ) ja stigla oko 20:30.
A za to vreme se desava sledece:
Posto draga mama nije znala gde sam potpalila mog pijanog svekra a on doso kod mog muza u sobu i kaze mu : Pali kola i odlaz za zenu, ovo je postena kuca nemoz se seta kuj kad oce do kasno nocu! ( bilo je 20:00h)
On kaze cale oladi, ja znam gde mi je zena ako vi ne znate Vas problem.
Ma on " Odlazi bre kad ti kazem ovde su vse zene postene, ne prodaju ih muzevi za pare!!!"
Zamislite umobolnika da me covek proda za pare?
A sve to zbog neke predjasnje svadje ,kad im je iz zajeb... rekao kad me nema s posla da dodjem za pet min, da radim ono za pare jer nam trebaju da bi se odselili"
Eto, nisu se pritajili , nego me boli glava od njih!!!

Gvendy

Obećava
Poruka
59
Ma kakve neuroticne svekrve! Sve su one male bebe za moju, sada bivsu hvala bogu, svekrvu koja mi je jednom rekla, pa citiram:
" Ja imam 70 godina a ti 30, i videcemo ko ce od nas dve duze da zivi. a ja tebi zelim da umres "

Da je fizicki ili verbalno "bijem". Ma jok! Verujem da ce joj se to kad-tad obiti o glavu a ja nisam htela da se spustam na njen bolesni nivo

Memory

Zainteresovan član
Poruka
317
To je onaj deo crnog humora u nasim životima...pa mogli bismo...ček samo, ne znam sta bih pre napisala pošto imam materijala da se napišu tomovi...Nešto tipa kao "Dnevnik uvreda" ili "Memoari jedne snave" ( snaje,snahe, kako nas već zovu ), mada to sam predložila još pre nekoliko meseci...;)

P

pajamaca

Gost
pile_babino:
trebamo da objavimo takmicenje "najbolji biser svekrve" :lol:
jesi li videla sliku moje?
postavila sam je ponosno na ćoškicu kada smo se takmičile čija je najgrdnija:p
LM..
klincu od devera bio u nedelju rođendan...
ona zove jetrvinu mamu u ponedeljak i pita šta planira za unukov rođendan..
ova kaže..e da si ti živa i zdrava rođendan je prošao..

" POBOGU PA VI STALNO NEŠTO MENJATE!
te je 23 te 26 kako da znam? "

eto.
a ovo biser zaveden pod rb 200456.

milana1970

Zainteresovan član
Poruka
116
drage moje ne znam koju bih prije citirala sve ste fenomenalne, nasmijala sam se do suza, cisto informativno ja sam i nakon 12 godina nevista /sta god to znacilo/, a posto je moja svekrva jedno *divno* stvorenje mislim da ta rijec ima najgora moguca znacenja, sreca moja pa je stotinama km daleko i neka tako ostane....

Gvendy

Obećava
Poruka
59
Moja bivsa, kako to lepo zvuci, svekrva je tripovala da sam nosila njene stvari, a pritom ona je isoka 164 a ja 174 te nosim bar 2 konfekcijska broja vise ali ko te pita kada je napad u pitanju. Secam se da mi je jednom pokazivala fleku na kaputu i da sam ga ja sigurno nosila jer je pored dugmeta fleka od koka kole 9 ( ona to ne pije) na sta sam je ja pitala da li le liznula kaput kada je sigurna da je to koka kola. Poludela je, a ja sam nedelju dana imala onaj kretenski zadovoljni osmeh

Ciciban

Poznat
Poruka
9.296
Zene pomagajte poludecu od doticne gospe ! P maco znam da ti uvek imas resenje , kojim sredstvom da je sprecim da se mesa u svaku poru mog zivota ? Nemogu ni dete da vaspitam od nej ljudi . Place mi se . Na sav posao koji imam ovih dana jos mi i ona treba . Ima da je prebijem nema drugog resenja

Gvendy

Obećava
Poruka
59
Zene pomagajte poludecu od doticne gospe ! P maco znam da ti uvek imas resenje , kojim sredstvom da je sprecim da se mesa u svaku poru mog zivota ? Nemogu ni dete da vaspitam od nej ljudi . Place mi se . Na sav posao koji imam ovih dana jos mi i ona treba . Ima da je prebijem nema drugog resenja

Moja sucut ako zivite i na kilometar jedna od druge a kamoli zajedno.
Znam da cu ti delovati kao ludaca ali najbolje je da je p[otpuno ignorises, kao da je magla.
Takve zene cekaju kavgu, sukob bilo koje vrste jer ne znaju sta ce sa sobom i sa svojim nezadovoljstvom, takozvane nedoj....e.
zato je najbolje ignorisati je dok cantra i pokusava dda se svadja, jos ako mozes da stavis slusalice na usi da slusas muziku ili se jednostavno okrenes i odes dok ona jos uvek drzi monolog. To je moju najvise nerviralo, a ja se u tom momentu nisam nervirala zato stosam znala da ce ona da eksplodira pa je meni bilo lakse

Ciciban

Poznat
Poruka
9.296
Moja sucut ako zivite i na kilometar jedna od druge a kamoli zajedno.
Znam da cu ti delovati kao ludaca ali najbolje je da je p[otpuno ignorises, kao da je magla.
Takve zene cekaju kavgu, sukob bilo koje vrste jer ne znaju sta ce sa sobom i sa svojim nezadovoljstvom, takozvane nedoj....e.
zato je najbolje ignorisati je dok cantra i pokusava dda se svadja, jos ako mozes da stavis slusalice na usi da slusas muziku ili se jednostavno okrenes i odes dok ona jos uvek drzi monolog. To je moju najvise nerviralo, a ja se u tom momentu nisam nervirala zato stosam znala da ce ona da eksplodira pa je meni bilo lakse
Hvala Gvendy , zivimo u sistoj kuci ona je sprat ispod mene . Kosmar samo neznam kada i kako ce da se zavrsi .

maksily

Zainteresovan član
Poruka
143
e, smejanje nije los fazon. Kad god pita nesto indiskretno, samo joj se ljubazno nasmejes u facu i cutis. Zavisno od inteligencije, kad tad ce ukapirati i odustati.
Ja se sa mojom strasno posvadjam i iznerviram, i racunam da sam je otkacila bar na pet dana, a ona zove isto vece.
Moja tetka se udala za ratno siroce, pa i to nije lose resenje :? :?
E ja bi morala da se smejem i dan i noc, i ne bi se pomerila s pocetka, osecam da bi me sledece jutro pitala isto pitanje jer nije dobila odgovor, a nije da je interesuje, samo eto treba da zna...haha

merlinka

Zainteresovan član
Poruka
243
Ma **** svekre i svekrve, kad moram da budem prosta. Moji su bili (i ostali) djubrad i licemeri, nikoga na ovom svetu ne mrzim kao njih... ne mogu vise ni bivseg da vidim jer me njegova faca podseca na njih, stoka jedna primitivna. Gadim ih se, procvetala sam otkako sam ih se resila, nikad niko u meni nije izazvao toliko negativnih emocija, besa, mrznje i zgadjenosti koliko oni. Fuj, fuj, fuj, fuj... Ipak, iskustvo je dragoceno, sledeci put cu dooooobro paziti. Zapravo, dve opcije su idealne: 1. siroce; 2. matori roditelji s jednom nogom u grobu. Ovo obzirom da su oni sto umeju da se postave i drze distancu od sincica i snajke skoro izumrla vrsta. Eto, nisam odolela da ne izlijem i ja malo gorcine :twisted:

Hahahaaaaaa, svaka čast!

mackica ns

Poznat
Poruka
7.743
jesi li videla sliku moje?
postavila sam je ponosno na ćoškicu kada smo se takmičile čija je najgrdnija:p
LM..
klincu od devera bio u nedelju rođendan...
ona zove jetrvinu mamu u ponedeljak i pita šta planira za unukov rođendan..
ova kaže..e da si ti živa i zdrava rođendan je prošao..

" POBOGU PA VI STALNO NEŠTO MENJATE!
te je 23 te 26 kako da znam? "

eto.
a ovo biser zaveden pod rb 200456.
kakav lik

ZbunjenaZ

Zainteresovan član
Poruka
411
Vidim da se niko ne javlja na ovaj topic, pa da bolje postavim pitanje.

Kako se otarasiti dosadne svekrve koja gura nos u sve a ne zaratiti sa njom , da li neko ima iskustva ?

Ja po prirodi uvek kazem sta mislim ali zarad mira precutkujem .
Moj dragi muz, je uredno otkaci kad ona pocne da smara , i ne dozvoljava joj da smara mene a onda se ona na finjaka navali meni na kicmu i sve kao izokola pokusava da sazna ono sto od njega ne moze da izvuce. Ja, onda naravno na finjaka, odbijem da joj pruzim informaciju ali u poslednje vreme je do jaja navalentna i pitam se da li da je otkacim onako direktno.

Zato trazim savet.
Hvala

ovako pa puta 18 su bile teske moje muke 3 godine,ma horor najgori,bila sam pred nervnim slomom,a onda rekla:***** ti mamu ces razvod ili selidbu!!!!!!!!!!!!1

mara_

Početnik
Poruka
43
Stvarno strašno...
iz svega priloženog mislim da treba da trebamo malo da izađemo iz primitivne mreže svekrva snajka.
Snajke distancirajte se, izdignite se iznad situacije. Budite diplomate, Ipak je taj sin izabrao vas.
Svekrve, nađite drugu zanimaciju.

cvrkutava

Početnik
Poruka
24
eeeee...citam vas i govorim sama sebi da imam srece....ja ne zivim sa svekrvom ali kad dodje,zena mi posprema,ispegla,skuva...uvek mogu da joj se pozalim na mog supruga tj njenog sina i ovek ce me posavetovati sta da uradim ili ce njemu na dugi nacin reci....kad god mi nesto zatreba uvek je tu...opremila nas je bas onako da nista nismo morali mi da kupimo ili da nam nesto fali...ponela se prema meni kao majka...nemam reci...sposobna,brza,komunikativna...ja je zovem ZENA ZMAJ!
Svakome bih pozelela takvu svekrvu!