Svekrva beskucnik! HELP

Problem resen - vrlo DISKRETNO! Muz sprecen da ode na to mesto zbivanja, naravno zbog mene (bio kod kuce sa nasom cerkom jer sam ja bila kod "doktora"), svekrva dobila poziv iz magacina gde su joj rekli da ne moze da ostavi stvari u tudje ime- naravno, ja sredila :per:

Niko ne zna da ja stojim iza svega, niko nije ljut ninakog, niko se nisakim nije posvadjao ni `"sasuo u lice"... A najbolje od svega, svekrva kada je shvaatila da je sama, u zadnjem momentu se stvarno potrudila i resila problem sama!!!

:klap::klap::klap:

Problem resen - vrlo DISKRETNO! Muz sprecen da ode na to mesto zbivanja, naravno zbog mene (bio kod kuce sa nasom cerkom jer sam ja bila kod "doktora"), svekrva dobila poziv iz magacina gde su joj rekli da ne moze da ostavi stvari u tudje ime- naravno, ja sredila :per:

Niko ne zna da ja stojim iza svega, niko nije ljut ninakog, niko se nisakim nije posvadjao ni `"sasuo u lice"... A najbolje od svega, svekrva kada je shvaatila da je sama, u zadnjem momentu se stvarno potrudila i resila problem sama!!!

:klap::klap::klap:

Uh, dobro je sto je problem resen vec na drugoj strani :klap:
Bilo - ne ponovilo se!

Bas komplikovana situacija...Postoji li neko lecenje za kockare?
Cini mi se da bi trebala direktno da mu kazes, da prestane da joj pomaze ,jer joj samo tako cini medvedju uslugu. Samo je potkopava, iz najbolje namere. Ona vidi da joj se moze, pa zasto da prestaje. Ako bi joj bar (prividno)okrenuo ledja mozda bi se smirila.

Bas komplikovana situacija...Postoji li neko lecenje za kockare?
Cini mi se da bi trebala direktno da mu kazes, da prestane da joj pomaze ,jer joj samo tako cini medvedju uslugu. Samo je potkopava, iz najbolje namere. Ona vidi da joj se moze, pa zasto da prestaje. Ako bi joj bar (prividno)okrenuo ledja mozda bi se smirila.
Upravo tako, a to se i dogodilo, iznad sam napisala jedan post... Kada je videla da joj on nece pomoci sve je resila sama! A ranije nije HTELA da to uradi, non stop ga je zivkala!

Hm, to je jako osetljiva tema i pitanje morala i casti. Tesko je ne pruziti pomoc bilo kome, a naravno kako to uskratiti roditelju! Moras biti jaaaako oprezna u tim stvarima, strpljiva u postavljanju "granica" do koje mere si raspolozena pruziti joj pomoc. Smatram, da dokle god, ne ugrozava tvoj odnos sa suprugom i vasu porodicnu egzistenciju, postoje uslovi da joj pomognete. Izvan tih granica ne popustaj! :think:

Back