Quantcast

Šveđani prikazali jad i bedu HR: "Bilo me je sramota što sam Hrvat"

Esad Dzudo

Domaćin
Poruka
3.976
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=23&nav_category=167&nav_id=1545752

Šveđani prikazali jad i bedu HR: "Bilo me je sramota što sam Hrvat" VIDEO
Švedska televizija snimila je prilog u Iloku. Vide se napuštene kuće i puste ulice.

Petar Petrović je 13. maja na svom Fejsbuku objavio prilog sa švedske državne televizije TV1.
"Večeras me je bilo sramota što sam Hrvat. Šveđani prikazali jad i bedu hrvatskog naroda. Večeras na vestima ŠVEDSKA DRŽAVNA TELEVIZIJA TV1: Pola miliona Hrvata napustilo Hrvatsku zbog siromaštva/nezaposlenosti. Napomenuli su da je ovo daleko od one lepe obale koju turisti posećuju. Dok Evropa ima problema sa doseljavanjem, Hrvatska ima problema sa odseljavanjem", napisao je Petar.

HRVAT, PETAR PETROVIC, od Njegosa,,,,,bas lepo ime i prezime od stoljca sedmoga.....

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
37.208
stvarno jad i beda..u pitanju su par stotina evra zasto napusta hrvatsku..
Zato što u Hrvatskoj ima manje od par stotina. Isto kao što i odavde ljudi beže, jer neće da rade kao konji za malu i neredovnu platu. Dok u inostranstvu može opet da radi kao konj, ali zna da će mu plata biti na računu prvog u mesecu i bez peripetija kakve ovde ima.

Esad Dzudo

Domaćin
Poruka
3.976
Zato što u Hrvatskoj ima manje od par stotina. Isto kao što i odavde ljudi beže, jer neće da rade kao konji za malu i neredovnu platu. Dok u inostranstvu može opet da radi kao konj, ali zna da će mu plata biti na računu prvog u mesecu i bez peripetija kakve ovde ima.
Nemoj anu iz MO Jajinci da strasis i plasis, ona je na proracunu i fazonu "lezi lebe da te jedem"...kad svi odu onda ce migranti da siluju, pale, uvode serijat.

anajade

Ističe se
Poruka
2.070
e sad par stotina evra a pricali ste da je hrvatska na konju u odnosu na srbiju..

KninGrad

Aktivan član
Poruka
1.460
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2019&mm=05&dd=23&nav_category=167&nav_id=1545752

Švedska televizija snimila je prilog u Iloku. Vide se napuštene kuće i puste ulice.

Petar Petrović je 13. maja na svom Fejsbuku objavio prilog sa švedske državne televizije TV1.
"Večeras me je bilo sramota što sam Hrvat. Šveđani prikazali jad i bedu hrvatskog naroda. Večeras na vestima ŠVEDSKA DRŽAVNA TELEVIZIJA TV1: Pola miliona Hrvata napustilo Hrvatsku zbog siromaštva/nezaposlenosti. Napomenuli su da je ovo daleko od one lepe obale koju turisti posećuju. Dok Evropa ima problema sa doseljavanjem, Hrvatska ima problema sa odseljavanjem", napisao je Petar.

HRVAT, PETAR PETROVIC, od Njegosa,,,,,bas lepo ime i prezime od stoljca sedmoga.....
Nadovezali se jos dva prava hrvata Jovan Jovanovic i Milos Milosevic :). Kazu i njih je sramota.

veliki krang

Buduća legenda
Poruka
37.208
Imaš 200 država na svetu i samo 1 mrzi hrvatski narod, a to ste Vi.
Slovenci ih smatraju nižom vrstom, Mađari ih ne podnose, Italijani im takođe pamte razne stvari, čak ih je i njihovo cvijeće umelo da isecka na komade u nekom momentu, tako da Hrvati zapravo nemaju nijednog prijatelja u neposrednom okruženju, pitam se zašto? :think:

Esad Dzudo

Domaćin
Poruka
3.976
Slovenci ih smatraju nižom vrstom, Mađari ih ne podnose, Italijani im takođe pamte razne stvari, čak ih je i njihovo cvijeće umelo da isecka na komade u nekom momentu, tako da Hrvati zapravo nemaju nijednog prijatelja u neposrednom okruženju, pitam se zašto? :think:
Zaboravio si protestante i hugenote severa Evrope koje su klali u vjerskimratovima 1618 do 1648 i Vestfalskog mira...za račun pape su ti besni psi klali.

MJK

Poznat
Poruka
7.239

Kako to u ljepoj NDH jer im nisu njihovi fasisticki prijateli
i ne samo Njemci obecali da ce svi imati plate od 10000 maraka (5000 Euro)
i penzije od 5000 maraka (2500 Euro)
i da ce voziti velike Mercedese, BMW, Porsche i Audi :hahaha:

MJK

Poznat
Poruka
7.239

Jos malo u Svedska nije daleko 2/3 od Svedske imigranti
pogoto muslimani koji ce uskoro da tu Svedsku zapale

Imaš 200 država na svetu i samo 1 mrzi hrvatski narod, a to ste Vi.
ШВАБЕ, на пример?:hahaha: Као онај фелдмаршал Гертер:

"Ја нисам видео у своме животу, ни чуо за звери у људском обличију попут хрватских војника. Мада су ратовали са нама и првенствено служили за застрашивање и репресију над народом, ја као човек се стидим сто су стајали у нашим редовима. У самој борби би напуштали положаје, док би веома вешто избегавали противничку војску и увек се кретали ка збеговима које су сачињавали голоруки људи, жене и деца. Када би их понекад и стизали чинили су страхоте од којих се и нама дизала коса на глави. Они су поган свету и европској култури."