Sve za ljubav

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Ljbav je nešto što svi tražimo,hteli mi to priznati ili ne.Svako od nas želi da bude voljen jer je to osećaj koji ispunjava na neki poseban način kad znamo da smo voljeni i kad mi volimo.
A šta kada ta ljubav zahteva previše...I šta je to previše kada se zahteva.
Koje su vaše granice?
Ako je ljubav prava, ISKRENA i OBOSTRANA, onda je nebo granica.

Ljubav nije jednosmerna ulica, vec dvosmerna.
I primanje i davanje. Jer ako nesto i negde skripi znaci da nije prava.

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Ja sam zbog ljubavi speman da skroz promenim svoj život. Da krenem sve ispočetka, ali...
Ako si oko 30 god to ima neke logike. I da si bez dece, ili starijih roditelja prema kojima imas neku nepisanu obavezu.
U moje vreme u bukvaru je bila prica o 3 hleba, 1 za mladju i za stariju generaciju i 1 za muza i zenu.
Tu ti je neka biblijsko socdemokr komponenta generacijskog ispomaganja i DUGA.
Jer nisi izasao iz kupusa i ako imas decu, moras se starati da budu dobri, posteni i kvalitetni ljudi koji doprinose sebi i drustvu.

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Mislim da se mladi daju 100 posto u ljubavi,jer još nemaju dovoljno iskustva i naivni su. U kasnijim godinama obično dođe spoznaja da ne treba gubiti sebe niti biti 100 posto u nekom odnosu,bez obzira na ljubav. Čuvanje svojih granica nije znak manjka ljubavi.
Ne treba spaliti sve mostove za sobom sa starim drugarima, porodicom, navikama...ali ako zelis da uzivas sa leptiricima u stomaku i suncu i kada pada kisa, onda moras neki kompromis napraviti, trejdovati licne sitnice za partnerovu paznju, ljubav. Jer sto bi te neko voleo ako si Ti egoist i samodostatna.

acosrbine

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
ma ljubav dolazi na pun stomak a ja sve gladniji...opustala i voznja autom prije a i to sad na minimumu..a kad skoce enormno rezije bice tek kuku lele...ko mi tad spomene seks da sam agresivac raspalio bih samar....ako bi i to bio u stanju....
Mozda je do Tebe, tvojih navika, skupih i neracionalnih zivotnih stilova, promasenih investicija.
Nije izgovor sve u skupoci, to je infantilno razmisljanje, vec vise u nama, sta znamo, koje vestine posedujmo, zelimo li da napredujemo.

Poslova i tih sansi je sve vise, kako se globalizujema, ako ne u Srbiji, onda ti je ceo svet na dlanu, ako imas sta ponuditi.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.