sve za ljubav

Kad je prava ljubav, i kad ste oboje sigurni u to, onda sve, i vise od toga....I kad imate dece, i kada ta deca odrastu i shvate neke stvari, nemate pojma kako ce im biti drago sto su im roditelji imali takvu ljubav.
 
kao sto rece Neizreciva - sve za djecu...


A kad izuzmemo ljubav prema djeci, pa ... Na sve sam spremna da se "izborim" za njega (iako ne znam sad konkretno kakva bi to situacija bila da moram da se borim za njega...). A ako je ljubav uzajamna i osjecamo je kao pravu ljubav, onda oboje treba da smo spremni na sve da zadrzimo tu ljubav.

Tako nekako.
 
kao sto rece Neizreciva - sve za djecu...


A kad izuzmemo ljubav prema djeci, pa ... Na sve sam spremna da se "izborim" za njega (iako ne znam sad konkretno kakva bi to situacija bila da moram da se borim za njega...). A ako je ljubav uzajamna i osjecamo je kao pravu ljubav, onda oboje treba da smo spremni na sve da zadrzimo tu ljubav.

Tako nekako.

ne da se boris za njega vec da se zauzmes za njega
 
Ono 'sve' nikada ne znaci sve u apsolutnom smislu, cak i u najvecoj tinejdzerskoj ljubavi...
Obicno znaci - njegov zivot mi je bitniji od mog, i on je sustinski smisao mog zivota.
 
Ono 'sve' nikada ne znaci sve u apsolutnom smislu, cak i u najvecoj tinejdzerskoj ljubavi...
Obicno znaci - njegov zivot mi je bitniji od mog, i on je sustinski smisao mog zivota.

Ију, таман посла да ми је његов живот битнји од мог! :confused:
''ОН'' је променљива категорија у мом животу, ''ЈА'' нисам! :mrgreen::lol:
 
Ono 'sve' nikada ne znaci sve u apsolutnom smislu, cak i u najvecoj tinejdzerskoj ljubavi...
Obicno znaci - njegov zivot mi je bitniji od mog, i on je sustinski smisao mog zivota.

:think:
Ja bih rekla da u najvecoj teen ljubavi SVE znaci "on mi je vazniji...". Ja sa(u ovim godinama :mrgreen::rumenko:) ne bih mogla biti u vezi sa nekim kome sam ja bitnija od njega samog i kome sam ja smisao zivota. Mora biti sebican na nacin da ipak voli sebe vise i da nadje smisao zivota sa mnom (a da je sposoban i sam...), a ne u meni.
 
:think:
Ja bih rekla da u najvecoj teen ljubavi SVE znaci "on mi je vazniji...". Ja sa(u ovim godinama :mrgreen::rumenko:) ne bih mogla biti u vezi sa nekim kome sam ja bitnija od njega samog i kome sam ja smisao zivota. Mora biti sebican na nacin da ipak voli sebe vise i da nadje smisao zivota sa mnom (a da je sposoban i sam...), a ne u meni.
ta varijanat da ti je neko sve, je debilna u bilo kojim godinama...to nema veze sa godinama vec sa (pomerenim) stanjem svesti....
 
Da bih razjasnio Njen skorašnji odgovor na ovo strašno ludo ljubavno pitanje (pitanje koje kao mogućno nisam mogao čak ni od Ludog Pileta da zamislim), ja ću zamoliti svoje drugare da se sete kakav je bio karakter naše drage Malavelike kroz ceo njen forumski život, kao i na neobičnu plahovitost njenu u nekim izuzetnim trenucima. Molim, takođe, da se ima na umu i sledeće: i pored njene neobične duševne čvstine, i pored prilično jake pameti i pragmatičnog takta, čak donekle i takta domaćice, u njenom sveukupnom forumskom životu ipak nisu nedostajali i takvi trenuci kad bi se ona nečemu predala odjedanput, sva i potpuno, ako mi dopuštate da se tako izrazim - bez imalo uzdržavanja.

Naposletku, molim da se uzme na um i da je ovaj sadašnji trenutak za nju uistinu jedan od onih u kojima se, kao u žarištu kaljeve peći, usredsređuje sva suština života - sve što je bilo i što biva, i što će, možda, 13-og biti.


 
Poslednja izmena:

Back
Top