Sve više žena puše cigarete na ulicama?

Нико од људи око вас које засипате димом нису изабрали то. Секундарно пушење је далеко штетније по здравље, али ни то вас не дотиче, ваљда, јер ,,није ваш проблем", али би био ваш проблем ако би, рецимо, пролазили сами или с дететом поред неког ко пуши канабис или се боде у вену, за тако нешто би пронашли хиљаду замерки и изговора због којих ви сматрате да сте ви у праву и да имате више права од такве особе, да то не би требало да раде на улици него између своја 4 зида, да би требало да вас заобилазе у широком луку, да је то јако ружно, да дају лош пример, итд.
Pušim ja i kanabis i povučem i koju lajnu neretko što je takođe moj izbor i ni s tim nikog ne ugrožavam
Vi nepušači ste zagriženi nekom mržnjom prema pušačima a samo je vaš izbor
u čijem se okruženju nalazite brate mili kad vam smeta dim ne družite se s pušačima i nemate problem
Ni ja se ne družim s nepušačima i nikom ne smetam
 
Bez namere da mešam u ovo i tu temu al nekako ne mogu da ne primetim sličnost između ove mržnje da se tako grubo izrazim i one prema nama nekrstima bezbožnicima antihristima demonima najgorim :lol: Mnogo ste bre agresivni i vi nepušači i oni vernici iskulirajte malo živite svoj život i dišite ga punim plućima vaša su zdrava naša nisu zato uživajte jbt bar upola kolko mi uživamo :zaljubljena:
 
Bez namere da mešam u ovo i tu temu al nekako ne mogu da ne primetim sličnost između ove mržnje da se tako grubo izrazim i one prema nama nekrstima bezbožnicima antihristima demonima najgorim :lol: Mnogo ste bre agresivni i vi nepušači i oni vernici iskulirajte malo živite svoj život i dišite ga punim plućima vaša su zdrava naša nisu zato uživajte jbt bar upola kolko mi uživamo :zaljubljena:
Axaxa punim plucima,pa moze al da predjete na drugu stranu ulice,u stvari i tamo ide neki pusac iza vas pa ne moze da dise ni sa pola,al dobar fazon,da ti se izvine sto su ti stali ispod noge,agresori nijedni
 
Ma daaaj na ulici na otvorenom vam smetamo ccc lepo ja kažem mržnja brate.. mislim mene lično ne dotiče al nije vam to lepo
Axaxa koji sabloni,kao ne tripujte svez vazduh na otvorenom ne smeta,pa kako bi vi znali sta je svez vazduh kad ga nikad niste okusili,jesi pomenula izduvne gasove kao gore kao vama olaksavajuca okolnost trovanja drugih,al pazi imamo mi i fizioloske potrebe al ne pisamo po drugima,sta kazes ne smeta ti smrad urina po ulazima i prolazima,kakva nekultura
 
Axaxa koji sabloni,kao ne tripujte svez vazduh na otvorenom ne smeta,pa kako bi vi znali sta je svez vazduh kad ga nikad niste okusili,jesi pomenula izduvne gasove kao gore kao vama olaksavajuca okolnost trovanja drugih,al pazi imamo mi i fizioloske potrebe al ne pisamo po drugima,sta kazes ne smeta ti smrad urina po ulazima i prolazima,kakva nekultura
Ti to pušače na ulici porediš sa pišačima po ulazima ? Au jbt...
 
Ti to pušače na ulici porediš sa pišačima po ulazima ? Au jbt...
Da posto vas dim nikog ne ugrozava jel ,pasivno pusenje se ne racuna,iako 5min ne mozete bez pljuge,kazes ta nervoza ne utice na okolinu ili na pr ucinak na poslu,zamisli svaki sat odlazak na pus pauzu po minimum 5min × 8 sati,to ti izadje car 40 minuta dvevno,nepusac nema te pauze a,sta kazes ,pametni ste sto neko mora da radi za vas dok uzivate u zivotu
 
Da posto vas dim nikog ne ugrozava jel ,pasivno pusenje se ne racuna,iako 5min ne mozete bez pljuge,kazes ta nervoza ne utice na okolinu ili na pr ucinak na poslu,zamisli svaki sat odlazak na pus pauzu po minimum 5min × 8 sati,to ti izadje car 40 minuta dvevno,nepusac nema te pauze a,sta kazes ,pametni ste sto neko mora da radi za vas dok uzivate u zivotu
Čekaj stani ovde je tema ulica i vi tvrdite da vam i tu smetamo što je malo hevi optužba.. Pređite vi na drugu stranu jbg ja bih prešla da meni neko smeta, mislim ipak je ulica ulica ima mesta za sve
 
Čekaj stani ovde je tema ulica i vi tvrdite da vam i tu smetamo što je malo hevi optužba.. Pređite vi na drugu stranu jbg ja bih prešla da meni neko smeta, mislim ipak je ulica ulica ima mesta za sve
Xaxa ne mozemo da predjemo jer mozda i tamo neko truje,mislim da ipak povodom onog pisanja ni pusenje ne moze gde hoces a drugi da ti se sklanjaju
 
samo ti pusi, osushice ti se breskva ;)
Ne brini ti za moju breskvicu živa je zdrava i sočna :lol:

Xaxa ne mozemo da predjemo jer mozda i tamo neko truje,mislim da ipak povodom onog pisanja ni pusenje ne moze gde hoces a drugi da ti se sklanjaju
Nisam ja u fazonu da mi se drugi sklanjaju taman posla samo smatram da na ulicama ima mesta za sve
 
Ne brini ti za moju breskvicu živa je zdrava i sočna :lol:


Nisam ja u fazonu da mi se drugi sklanjaju taman posla samo smatram da na ulicama ima mesta za sve
Da se prekrsti covek,pa tebi nema razloga da se sklanjaju jer ti druge trujes,tebe niko ne gusi,samo smatras da je na tebi da procenis gde ima dovoljno mesta za sve,ali i tamo gde nema ti bi ipak da zapalis a
 
Bez namere da mešam u ovo i tu temu al nekako ne mogu da ne primetim sličnost između ove mržnje da se tako grubo izrazim i one prema nama nekrstima bezbožnicima antihristima demonima najgorim :lol: Mnogo ste bre agresivni i vi nepušači i oni vernici iskulirajte malo živite svoj život i dišite ga punim plućima vaša su zdrava naša nisu zato uživajte jbt bar upola kolko mi uživamo :zaljubljena:
Najgori nepusaci su bivsi pusaci. Dokazano.
Inace, ja vec 4 god ne pusim cigarete, koristim iqos. Kod mene u kuci sam prestao da pusim kad mi se rodilo dete, izadjem na terasu i zapalim, i dan danas to radim, a i on isto tako. Postujem nepusace, ali isto tako trazim da i oni postuju mene. Pusenje na ulici jeste mozda ruzno ali je potpuno benigno, i obicno se bune i napadaju ljude oni koji nemaju pametnija posla, ili one babe sto im je glavna zanimacija spijuniranje okoline i svadjanje sa komsijama oko gluposti.
 
Pušim ja i kanabis i povučem i koju lajnu neretko što je takođe moj izbor i ni s tim nikog ne ugrožavam
Vi nepušači ste zagriženi nekom mržnjom prema pušačima a samo je vaš izbor
u čijem se okruženju nalazite brate mili kad vam smeta dim ne družite se s pušačima i nemate problem
Ni ja se ne družim s nepušačima i nikom ne smetam
Није реч ни о каквој мржњи, већ о смраду и тровању. Просто и једноставно. Нема потребе за изигравањем жртве. Нико вас не мрзи, само смрдите јако, одвратном аромом, ем гушите све око себе димом, ем нарушавате здравље. Апсолутно се никога не тиче ако волите да смрдите, у устима носите укус влажне пепељаре, а о сопственом трошку гајите болештине. То је ваш избор и ваше право.
 
Није реч ни о каквој мржњи
I onda dalje...

само смрдите јако, одвратном аромом, ем гушите све око себе димом, ем нарушавате здравље. ... у устима носите укус влажне пепељаре, а о сопственом трошку гајите болештине.
Napljuva ga ti onako pošteno .
Jel ti lepo oko srca.Nemrzitelju.
A šta njušiš pušače ako ti ne prija?
 

Back
Top