Sve vise se cuje lazna propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju

izuzetan

Aktivan član
Poruka
1.540
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.
 
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.
MOgu.

Mi smo izuzetni....
Turci već imaju mišiće...
 
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.
Koja bre suverena država,a Putin nam bira ministre i određuje sudbinu
Šta bre lupaš
U kojoj zemlji bi Vulin bio ministar,ili onaj Nenad Đorđević ruski špijun,ili komplet rukovodstvo SPS a
Pa gde bi Bajatović primao tolike plate,skinuli bi ga odavno da se Putin ne pita,a žalosno je da ga mi plaćamo a ne ruska goovna koja ga tu i drže
Dovoljno je da nam uvedu vize i da ljudi koji žive od rada na crno u zemljama eu izgube i tu mogućnost.
Cene su nam već sada skuplje nego u eu,benzin najskuplji a još da nas izoluju,pobićemo se ko 90 tih
stvarno si izuzetan
 
Koja bre suverena država,a Putin nam bira ministre i određuje sudbinu
Šta bre lupaš
U kojoj zemlji bi Vulin bio ministar,ili onaj Nenad Đorđević ruski špijun,ili komplet rukovodstvo SPS a
Pa gde bi Bajatović primao tolike plate,skinuli bi ga odavno da se Putin ne pita,a žalosno je da ga mi plaćamo a ne ruska goovna koja ga tu i drže
Dovoljno je da nam uvedu vize i da ljudi koji žive od rada na crno u zemljama eu izgube i tu mogućnost.
Cene su nam već sada skuplje nego u eu,benzin najskuplji a još da nas izoluju,pobićemo se ko 90 tih
stvarno si izuzetan
Da smo uveli sankcije rusiji sad ti ne bi imao internet jer ne bi Srbija imala struju. 60% struje se danas u Srbiji pravi pomocu gasa a 30% toplote za grejanje Srbije dolazi od istog tog jeftinog Ruskog gasa. Na berzama je 4000 dolara a mi ga placamo 400 dolara. I da smo uveli sankcije sad bi gas placali 4000 dolara kao nemacka koliko ga placa a sto znaci da ga ne bi mogli ni uvoziti jer mi toliko para da placamo toliko gas nemamo. Znaci ne bi imali po 12 sati dnevno struju bila bi restrikcija a i grejanje bi placali mnogo mnogo vise. Drugim recima Srbije ne bi bilo malte ne, vratili bi smo se u srednji vek.
 
Belorusija nije opkoljena kao ni Turska poput nas.

Mada svakako se preuveličava pritisak zapada i od Vučića i od opozicije

Tako samo Vučić ispada neki baja ranga Slobe jer odoleva.
Vucic vecito pocne te govore kako je mnogo tesko,pa posle osudjuje druge kako sire laznu propagandu.Da je tesko sigurno jeste,ali svima je tako.Uradi nesto kao vlast da bude bolje.
 
Ovakva katastrofična predviđanja samo na ovom forumu čitam.

Na ovom forumu ima mnogo katastrofičara, ljubitelja horor priča, onih koji priželjkuju Armagedon, nuklearni rat, propast civilizacije, ljudskog roda, Srba, Srbije........

I stalno se spominje ista priča po kojoj ako ne uvedeno sankcije Rusiji desiće nam se nešto strašno. A u realnosti - više te sankcije niko ni ne spominje......

Danas potpisaše opet neka dokumenta sa EU, a ovde čitam - "izolovaće nas". Ne znam šta vam te izmišljotine trebaju i šta mislite da ćete tim zastrašivanjem postići.....
 
Ovakva katastrofična predviđanja samo na ovom forumu čitam.

Na ovom forumu ima mnogo katastrofičara, ljubitelja horor priča, onih koji priželjkuju Armagedon, nuklearni rat, propast civilizacije, ljudskog roda, Srba, Srbije........

I stalno se spominje ista priča po kojoj ako ne uvedeno sankcije Rusiji desiće nam se nešto strašno. A u realnosti - više te sankcije niko ni ne spominje......

Danas potpisaše opet neka dokumenta sa EU, a ovde čitam - "izolovaće nas". Ne znam šta vam te izmišljotine trebaju i šta mislite da ćete tim zastrašivanjem postići.....
Teši se naprednjaku

Imate do 3. novembra da uspostavite Vladu, a već mi je potvrđeno da je VoIina banišovan iz nje

Loš znak za Zli Kremlin
 
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.
Мислим да је лажна пропаганда само у томе што не желе да нас изолују, али не и да не могу. Не знам када си последњи пут гледао карту Европе, али уз Белорусију се одмах налази Русија. Дакле њу је физички немогуће изоловати. Турска има огромну обалу и огромну границу, а окружена је земљама које нису део западног света.

Ми са друге стране, окружени смо нато земљама и нато територијама и немамо ни метар морске обале (а чак и када смо имали док је ЦГ била у саставу били смо блокирани од стране америчке 6. флоте). Неке су у ЕУ, неке нису. А све су се доказале да ће итекако пратити било које наметање санкција ако је дошло против нас. Као што смо 90их били малтене херметички затворени, тако постоји могућност опет да се догоди.

Наравно, никоме није у интересу да једну од већих земаља на Балкану тако оштети, макар не у овом тренутку, јер ово више нису 90те. Али у каквом свету живимо, не знамо шта носи дан, шта носи ноћ.
 
Мислим да је лажна пропаганда само у томе што не желе да нас изолују, али не и да не могу. Не знам када си последњи пут гледао карту Европе, али уз Белорусију се одмах налази Русија. Дакле њу је физички немогуће изоловати. Турска има огромну обалу и огромну границу, а окружена је земљама које нису део западног света.

Ми са друге стране, окружени смо нато земљама и нато територијама и немамо ни метар морске обале (а чак и када смо имали док је ЦГ била у саставу били смо блокирани од стране америчке 6. флоте). Неке су у ЕУ, неке нису. А све су се доказале да ће итекако пратити било које наметање санкција ако је дошло против нас. Као што смо 90их били малтене херметички затворени, тако постоји могућност опет да се догоди.

Наравно, никоме није у интересу да једну од већих земаља на Балкану тако оштети, макар не у овом тренутку, јер ово више нису 90те. Али у каквом свету живимо, не знамо шта носи дан, шта носи ноћ.
SNS je daleko bolesniji od Kim Džong-una, ali nažalost nije blagosloven tom geografskom lokacijom između rusije i kine
 
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.
Oslobadjanjem Odese Rusija izbija u deltu Dunava .Spajanje sa Prdnestrovljem i moldavskom pokrajinom Gaguzijom gde se narod vec izjasnio da zeli prisjedinjenje Rusiji
Rusija se vraca na Balkan
Onima koji Srbe ubedjuju kako smo okruzeni clanicama EU i NATO, a Rusija je daleko to vise nece lako polaziti za rukom.
Muslmani i Hrvati vec kalkulisu kako postaje sasvim moguce da u novim geopolitickim okolnostima Srbi koje je zapad smatro nepokornim narodom koga treba unistiti i baciti na koljena povratkom Rusije na Balkan Srbi bi stali na noge
Zbog toga je kod njih antiruska histerija uzela maha a to se vidi na forumu
 
Sve vise se cuje propaganda da ce nas izolovati kao Belorusiju akio ne uvedemo sankcije Rusiji. Ali to je laz i propaganda zapadnih agenata u Srbiji jer mogu oni nama da uvedu izolaciju kao Belorusiji ali tek nakon sto to urade Tusrskoj. Jer i Turska je na putu ka EU, i ona je Evropska drzava pa i ona ne uvodi sankcije Rusiji. Prema tome ne mogu oni nas da izoluju a Tursku da ne izoluju . Prema tome nemojte da slusate te zapadne propagandiste u likovima nekih nasih petokolonasa jer je to samo plasenje mecke praznom puskom.Oni nam nista ne mogu jer je to nas izbor zato sto smo mi suverena drzava.

Ti, izgleda, sumnjaš u Predsednika, i pritisak koji on trpi?
 
Koja bre suverena država,a Putin nam bira ministre i određuje sudbinu
Šta bre lupaš
U kojoj zemlji bi Vulin bio ministar,ili onaj Nenad Đorđević ruski špijun,ili komplet rukovodstvo SPS a
Pa gde bi Bajatović primao tolike plate,skinuli bi ga odavno da se Putin ne pita,a žalosno je da ga mi plaćamo a ne ruska goovna koja ga tu i drže
Dovoljno je da nam uvedu vize i da ljudi koji žive od rada na crno u zemljama eu izgube i tu mogućnost.
Cene su nam već sada skuplje nego u eu,benzin najskuplji a još da nas izoluju,pobićemo se ko 90 tih
stvarno si izuzetan
Drugoj Srbiji je samo ostalo da zastrašuje okolo “povratkom u devedesete”, snage se više nema.
 

Back
Top