Sve više automobila iz Švice

Poruka
7.601
Kako dobra prilika jedino za soma, vozačevo sedište pocepano na sve strane a volan oglodan.
Sitnice. A i to se može zamjeniti. Kupiti navlaku volana za 25-30kn.
Screenshot_2021-10-14-17-58-57-136.jpg

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.545
Iz mog ugla gledanja i mariov i20 je sav izubijan sa 66k km.
Onda je to polukrs s obzirom da on za ovaj kaze da je krs?
I cena je verovatno bila povoljna dok je auto planuo sa oglasa. Znaci niko nikog nije z jer je cena bila u skladu sa stanje vozila.
Drugo je kad ga doteras,sredis,ulozis,operes pa ga dovedes u stanje da izgleda odlicno i onda to naplatis.

cickovski

Zainteresovan član
Poruka
270
Vi ste baš škrtice. Ne bi ništa uložili u svoj budući auto. A samo bi tražili. Gdje to ima da se dobije nešto bez ulaganja? Povoljno, ispod cijene i ne bi ništa uložili. Umjesto da budete sretni što ste tako povoljno prošli. Eto što su ljudi, nikad s ničim zadovoljni.
Hoce da kupe polovni auto a da izgleda bolje od Novog, pa zato se zove polovni jer vise nije u top stanju I sa fabrickim karakteristikama.

ves.bole

Domaćin
Poruka
3.524
Zivim na moru, inace svi veci gradovi ovde su na moru, nikada do sada nisam video I jedan auto sa rdjom.
Pa nisam ni ja u Kopenhagenu i Bremerhavenu ili Wilhelmshavenu video ni jedan jedini auto sa rdjom - koja je tvoja poenta?
Ne rđaju automobili, pogotovo ovi noviji, posle 5-6 godina.
A oni koji ipak počnu da rđaju, završe u Srbiji ili rvatskoj.

Poslednja izmena:

cickovski

Zainteresovan član
Poruka
270
Pa nisam ni ja u Kopenhagenu i Bremerhavenu ili Wilhelmshavenu video ni jedan jedini auto sa rdjom - koja je tvoja poenta?
Ne rđaju automobili, pogotovo ovi noviji, posle 5-6 godina.
A oni koji ipak počnu da rđaju, završe u Srbiji ili rvatskoj.
Poenta je da ne rdjaju automobili koji se nalaze u primorskim gradovima, a ovde ima auta i sa 50 godina izgledaju is to.

ves.bole

Domaćin
Poruka
3.524
Poenta je da ne rdjaju automobili koji se nalaze u primorskim gradovima, a ovde ima auta i sa 50 godina izgledaju is to.
Poenta je da rđaju.
Ti automobili sa 50 godina su verovatno restaurirani i najverovatnije još dodatno zaštićeni posle toga.
Nađi mi Golfa keca ili Pasata keca da nisu šuplji ko rešeto.
Ovde govorimo o novijim automobilima koji su dodatno zaštićeni protiv korozije, a i šasija im je presovana po drugačijem principu,
ne o automobilima starim 50 godina.
Nema danas više 2 komada pleha jedan preko drugog, nema više falcova na karoseriji.
Jedina prednost mora je što zimi nema soli ili su to neke minimalne količine, ali nije bilo reči o posipanju puteva solju, nego o
vazduhu kao takvom.

cickovski

Zainteresovan član
Poruka
270
Poenta je da rđaju.
Ti automobili sa 50 godina su verovatno restaurirani i najverovatnije još dodatno zaštićeni posle toga.
Nađi mi Golfa keca ili Pasata keca da nisu šuplji ko rešeto.
Ovde govorimo o novijim automobilima koji su dodatno zaštićeni protiv korozije, a i šasija im je presovana po drugačijem principu,
ne o automobilima starim 50 godina.
Nema danas više 2 komada pleha jedan preko drugog, nema više falcova na karoseriji.
Jedina prednost mora je što zimi nema soli ili su to neke minimalne količine, ali nije bilo reči o posipanju puteva solju, nego o
vazduhu kao takvom.
Nema kola sa rdjom ovde, ja vam govorim o onome sto vidim, nema zime sa snegom , jedino na nekim mestima koja su skijaski centri, ovde neide ispod 0. Pogledajte na sajtovima za prodaju kola pa ce te videti. Teoretski postoji mogucnost povecane kolicine soli u vazduhu odmah pored plaze, cak postoje bezbrojni parkinzi odmah u plazu ali nema korozije, ovde, na srecu nema zastavinih automobila, video sam jednog golfa 1 na prodaju ali bez trunke rdje

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.890
Iz mog ugla gledanja i mariov i20 je sav izubijan sa 66k km.
Onda je to polukrs s obzirom da on za ovaj kaze da je krs?
I cena je verovatno bila povoljna dok je auto planuo sa oglasa. Znaci niko nikog nije z jer je cena bila u skladu sa stanje vozila.
Drugo je kad ga doteras,sredis,ulozis,operes pa ga dovedes u stanje da izgleda odlicno i onda to naplatis.
Zašiješ sedišta, presvučeš volan, zakrpiš rupe na podu, naštampaš lažnu servisnu knjižicu sa tek urađenim velikim servisom itd.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.890
Nema kola sa rdjom ovde, ja vam govorim o onome sto vidim, nema zime sa snegom , jedino na nekim mestima koja su skijaski centri, ovde neide ispod 0. Pogledajte na sajtovima za prodaju kola pa ce te videti. Teoretski postoji mogucnost povecane kolicine soli u vazduhu odmah pored plaze, cak postoje bezbrojni parkinzi odmah u plazu ali nema korozije, ovde, na srecu nema zastavinih automobila, video sam jednog golfa 1 na prodaju ali bez trunke rdje
ENO TI Engleska sve sami truliši od automobila.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.