Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Zene kako vi gledate i da li pomazete muskarcima koji nisu za brak i decu a moraju puno torbat jer im se brzo pune jaja, da li izlazite takvima u susret ili ne? I sta generalno mislite o njima?
Zene kako vi gledate i da li pomazete muskarcima koji nisu za brak i decu a moraju puno torbat jer im se brzo pune jaja, da li izlazite takvima u susret ili ne? I sta generalno mislite o njima?
Zene kako vi gledate i da li pomazete muskarcima koji nisu za brak i decu a moraju puno torbat jer im se brzo pune jaja, da li izlazite takvima u susret ili ne? I sta generalno mislite o njima?