SVE ŠTO VAS ZANIMA O HRVATSKOJ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam iz dubrovnika i mogu vam iz prve ruke,kao srbin u hrvatskoj reci sta mozete ocekivati ovdje.
sve sto mozete dozivjeti je da vas neki klinac opsuje i uhvati petama vjetra,ovdje vise nisu nabrijani na nacionalizam nego na pare,pa iz toga mozete sve zakljuciti.
cura mi je iz beograda i tu je svako ljeto po 2-3 mjeseca,nikad je niko nije ni krivo pogledao.

skupo jest ako ne znas gdje ici i ako forsiras strogi centar grada i elitne restorane.
pivo je 2 eura,kafa 1 euro, apartman za dvoje 60 eura,a ima i jeftinijih.
pa lijepo uzmes apartman,kupujes hranu u marketu i kuvas za male pare.
ove godine je jeftinije nego u budvi.

nocni zivot je prosjecan ako trazis provod tipa ibiza,al ako ti je do mira,uzivanja i coolerskog provoda,onda imas ovdje sve sto ti treba.

ima hrpu ljudi iz srbije,a bg,ns, itd table su parkirane svuda(ako uspiju naci parking :)) i niko ih ne dira,cak i kad bi htjeli,boje se policije.
sve u svemu moze se reci da para vrti tamo gdje burgija ne moze.

ove godine i nisu tolike guzve kao prije,sve se prelilo u crnu goru,gdje ne mozes naci ni mjesto na plazi,ni parking ni osmijeh na licima osoblja u turizmu.
dovoljno sam kompetentan da ovo kazem jer sam porijeklom iz hn i dole sam s turistima nonstop.

zaboravite rat i politiku i ostala sranja (mislim da nas s time zamaraju vec odavno i da tome treba doci kraj) i mislite na to kako sebi ugodit i uzivat sto vise.
 
Ako cemo sebi ugoditi i uzivati onda svakako necemo doci u hrvatsku jer pisao sam vec na drugoj temi kako su mi kumovi prosli kod sibenika a vi malo poradite na vasim osmesima pa nas onda zovite dotle pustite HN ove godine sam bio u Igalu mogli bi malo da ih posetite da naucite ponesto o turizmu od Crnogoraca jer CG nekad i sad neuporedivo dok je hrvatska svakako dobro pala pa nekazem to samo ja pocetkom sezone ste imali skoro 30% manje turista nego prosle god a pogledajte Crnu Goru... prepuna ili mozda Grcku haha tek su vam oni pusti snovi. Svakako vezbajte osmehe mozda se nesto i promeni.. pozdrav
 
Malo offtopic, ali na konto prethodnog posta.Imam jako negativno iskustvo sa letovanja iz CG. Ulje na vatru je dolila lazno podmetnuta bomba u hotelu sa 4 zvezdice nadomak Budve! I 'ajde da je maticni hotel (u kojem je, navodno, podmetnuta bomba bila) blagovremeno obezbedio privremeni transfer gostiju u neki drugi hotel... Jos samo da dodam da, iako je odmah po dojavi hotel evakuisan, licno sam za celu stvar saznala slucajno, kad sam izasla u lobby. Znaci, bila sam poslednja evakuisana.
 
tokyo:
kako se ovi Srbi i Alpski Srbi lijepo slažu....mmm..ma predivno...
ako vam se ne sviđa što je onaj najljepši dio Jadrana pripao Hrvatskoj idite u Sloveniju na more, ili u BiH na more a možete i u Srbiju na more... :roll: :roll: :roll: :lol:

Ti se zahvali uopste sto si ovdje prisutna a i Titi se zahvali sto vam je dao to sve!
Pozdrav i necu da komentarise na ovo sve, ako hoces da vec znas ja sam bila u Hrvatskoj ovog ljeta ali samo kod odredjenih osoba!
 
Rade_jugosloven:
...idi amazonka medj' camuge i mandove po francuskoj, grckoj i italiji!!!! da te crnci malo tese kada te balkanci nece.....nadji se van balkana gde i pripadas ......mozda uleti neki kalofonac da te zeni za saku dolara ...pa nam se vrati posle uplakana i porodicno oskrnavljena.....doci ces da se pomolis na kraju medj balkance, znam ja vas dobro.......zeno preko oglasa!!!!!!!!!!!

Ti bi gospodine trebao da naucis da covjek treba da putuje i ne drzi se samo jednog prostora jer covjek dok putuje je i ziv a ne ovdje vrijedjaj druge i cudis se necijem drugom stavu, drzi se ti svoje Jugoslavije i proslosti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top