Quantcast

SVE ŠTO VAS ZANIMA O HRVATSKOJ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ancika

Iskusan
Poruka
5.414
index.php

limunada

Elita
Moderator
Poruka
20.627
ancika:
Ljubav pocinje u svacijem srcu koje je voljno da je cuva... a ja sam daleko samo kilometrima od Herceg Novog- trenutno sam u Sofiji, a jedino sto mogu da budem blize to je za nekih 60-ak kilometara od Sofije...

e pa dobro...trenutno si daleko,sto ne znaci da ce tako biti stalno...ne gubi nadu...;) nije ni sofija preko svijeta... ja sam vec pomislila da si negdje u australiji i sl.:?
ali vratimo se na temu...:-)

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.008
Ne znam što patite, uvek možete u Dubrovnik da odete i popijete kafu u Gradskoj kavani na Stradunu.
Ja sam bio pre dve godine, naravno ne sa bg tablama 8-) :razz:
Babin Kuk prs'o, Kupari mrcvare, tamo je letnjikovac Kralja Petra fyi i dalje najlepši.
Tako da - Ća piiizdiš, kako si se popiaaaaaa, tako i siđi :lol:

ancika

Iskusan
Poruka
5.414
HeBePoBaTaH_:
Ne znam što patite, uvek možete u Dubrovnik da odete i popijete kafu u Gradskoj kavani na Stradunu.
Ja sam bio pre dve godine, naravno ne sa bg tablama 8-) :razz:
Babin Kuk prs'o, Kupari mrcvare, tamo je letnjikovac Kralja Petra fyi i dalje najlepši.
Tako da - Ća piiizdiš, kako si se popiaaaaaa, tako i siđi :lol:
Hvar mi je na drugom mestu, zatim Split...tu negde je i Zagreb...

paralela

Zainteresovan član
Poruka
150
U Dubrovnik, spletom okolnosti, idem 2-3 puta godisnje. I ima sasvim normalnih mesta, nije Stradun jedino mesto gde se pije kafa /iliti kava/, ne mnogo skupljih od Crne Gore /no comment/
Ali svakako nezaboravan /skoriji/ dogadjaj bio je docek 2003, kada su na Stradunu pevali Oliver i Dziboni /iako nisam neki obozavalac, bilo je savrseno...kisa, muzika, ljudi, kompletan ugodjaj.../
Licno, za odmor pre biram Korculu... Ali, Dubrovnik je - Grad :)

vlax

Obećava
Poruka
98
Posto se CG odvojila, i vise nas ne vezuje nista za njihovo primorje, sta mislite o mogucem povratku na Hrvatsko primorje? Da li je rano? Kakva su iskustva imali oni koji su medju retkima isli zadnjih godina? Koja mesta preporucujete?
Ja idem u Umag poslovno u julu, pa sam mislio mozda i da produzim odmor.
Cekam vase komentare

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Za CG primorje me nista nije "vezivalo" ni ranije, bila je to samo stvar izbora.
A za HR primorje, mislim da za zivota tamo necu ici, tako da mi je svejedno. Ima isto tako lepih mesta drugde, gde bar ne bih morao da se osvrcem i gde mogu govoriti ekavski bez da brinem...
Imaju oni dovoljno gostiju i bez nas is Srbije, koje ionako ne bi primili kako valja, barem ne vecina.

FrankSWildYearS

Zainteresovan član
Poruka
217
codemaker:
Za CG primorje me nista nije "vezivalo" ni ranije, bila je to samo stvar izbora.
A za HR primorje, mislim da za zivota tamo necu ici, tako da mi je svejedno. Ima isto tako lepih mesta drugde, gde bar ne bih morao da se osvrcem i gde mogu govoriti ekavski bez da brinem...
Imaju oni dovoljno gostiju i bez nas is Srbije, koje ionako ne bi primili kako valja, barem ne vecina.
Hebote, pa patriote toliko vam se suzhava krug da che te josh malo samo na adi ciganliji da letujete :grin:

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.517
Ne brini ti za patriote :) Nikako da se oslobodim slatkih muka - dal' u Grcku ili neku drugu zemlju na letovanje.. :)

Ako ne zelim u CG, nije radi izraza patriotizma, svako ima svoje razloge, cisto turisticke prirode.
A ako neodlazak u HR smatras izrazom patriotizma, gresis. Rekao sam zasto me tamo nece videti. Pogotovo odkad mi se poznanik vratio sa stetom na mercedesu od par hiljada evra, samo zato sto je poverovao da se u Sloveniju ipak najlakse stize preko HR.... Razlupana oba prednja i zadnja fara dok je vecerao u nekom restoranu uz autoput... Valjda je neki hrvat izrazio svoj patriotizam...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.