Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

pa to znači sledeće: da je disjunkcija konjukcije plutona u podznaku sa blizancima uzela maha pri prolasku venerine palikuće u suton dogodovštine. naime,Vaša intuicija pokazuje da ste osetljiva,čedna ali kad treba i mudra individua koja netrpi nepravdu! ljubav je na pomolu u kući dupeta strelca jarca mećave..
(zameni ovo sličnim ali maalkice ozbiljnijim tj uverljivijim odgovorom astrologa i to ti je to,bukvalno,suština je ista)
 
I meni je Jovana Lucic Gajic rekla da se sigurno zenim 2012te, da ce mi zena biti mladja par godina, a nakon toga imao 2 godisnju vezu sa preko 10 godina mladjom Vagom( Ve u Sco, MA u Virgo, Mo u Raku):D, ona mi rekla da ce obavezno nesto imati u Lavu.Niti mi je padalo na pamet da se zenim, niti je ova ista imala u Lavu, cak ni neki manji nebitni asteroid :D
Pazi jedino jedan lik sa ovog foruma,mi je sad skoro pogledao natalnu,ne znam zaista da li je astrolog ili ne,i nešto što je rekao za sadašnjost,sve je rekao kako jeste,e sad za budućnost što je rekao videćemo ali mnogo je bio detaljan,za budućnost,baš dosta detaljan :-D e sad mene zanima Ako ima neko ovde ko se razume da mi pogleda pa da vidimo šta će da kaže:) Sve javno i transparentno naravno :)
 
Evo i ja ću se navući :)
Ko bude raspoložen da mi kaže, juče me je jedna forumašica zainteresovala komentarom.
Šta znači ako mi je Neptun u strelcu i u 8. kući?
Sa stanovišta intuicije, a i generalno, ali ne opširno.

Hvala unapred
Neptun u 8 moze da donosi neke gubitke preko partnera, odredjenu vrstu strahova, da osoba bude izlozena prevarama od osoba sa " one strane zakona"m, ali to je i pokazatelj jake intuicije.Moras se cuvati da ne pretjerujes sa medikamentima( lijekovima) itd

Polozaj u Strijelcu je vise generacijski, odnosi se na generacije koje mnogo zanima sport, filozofija, religija itd

Ovo je neki astroloski sablon itj simbolika koja vjerovatno i ne mora da se ispuni u praksi :D
 
Pazi jedino jedan lik sa ovog foruma,mi je sad skoro pogledao natalnu,ne znam zaista da li je astrolog ili ne,i nešto što je rekao za sadašnjost,sve je rekao kako jeste,e sad za budućnost što je rekao videćemo ali mnogo je bio detaljan,za budućnost,baš dosta detaljan :-D e sad mene zanima Ako ima neko ovde ko se razume da mi pogleda pa da vidimo šta će da kaže:) Sve javno i transparentno naravno :)
A vjerujem ti, hajde me ti razuvjeri da astrolozi nisu sve sami sarlatani, pa da se potrudim da nadjem kakvog dobrog :)
 
Neptun u 8 moze da donosi neke gubitke preko partnera, odredjenu vrstu strahova, da osoba bude izlozena prevarama od osoba sa " one strane zakona"m, ali to je i pokazatelj jake intuicije.Moras se cuvati da ne pretjerujes sa medikamentima( lijekovima) itd

Polozaj u Strijelcu je vise generacijski, odnosi se na generacije koje mnogo zanima sport, filozofija, religija itd

Ovo je neki astroloski sablon itj simbolika koja vjerovatno i ne mora da se ispuni u praksi :D


Ovo bold me zanima. Intuitivno sma osetila da ćete odgovoriti. :) Hvala.
Inače ima veze ovo što ste pisali, proživljeno na neki način delimično već.
 
A vjerujem ti, hajde me ti razuvjeri da astrolozi nisu sve sami sarlatani, pa da se potrudim da nadjem kakvog dobrog :)
Pa ja ne mogu da te razuverim jer nisam astrolog,niti se razumem u tumacenje :)) mogu samo da postavim svoj natal pa svi koji su zainteresovani da kažu mišljenje,a ja ću naravno reci šta je tačno:)) vrlo sam raspoložena:)
 
Budućnost je neodređena i kao takva podložna promenama. Sva egzaktna predviđanja mogu biti kotraproduktivna i velika je šansa da od njih nema ništa. Osoba (natus) se opusti čekajući datum da bi se nešto desilo kao da željeni događaji padaju s neba. Ako nešto želiš onda se boriš-grabiš rukama i nogama, ako je već tako onda je zvirkanje u budućnost nepotrebno.

Po meni, želja za takvim informacijama je znak slabosti karaktera ili nekakve psihičke slabosti-devijacije. Fenomen astrologije se završava proučavanjem natalne karte a pravi astrolog ne čita kartu natusu već ga podučava kako sam to da čini... učitelj a ne baba Vanga.
 
Budućnost je neodređena i kao takva podložna promenama. Sva egzaktna predviđanja mogu biti kotraproduktivna i velika je šansa da od njih nema ništa. Osoba (natus) se opusti čekajući datum da bi se nešto desilo kao da željeni događaji padaju s neba. Ako nešto želiš onda se boriš-grabiš rukama i nogama, ako je već tako onda je zvirkanje u budućnost nepotrebno.

Po meni, želja za takvim informacijama je znak slabosti karaktera ili nekakve psihičke slabosti-devijacije. Fenomen astrologije se završava proučavanjem natalne karte a pravi astrolog ne čita kartu natusu već ga podučava kako sam to da čini... učitelj a ne baba Vanga.

Svaka čast za komentar.
 
Svaki covjek nevezano za poznavanje astrologije, sukladno svom licnom razvoju kao pojedinca, moze nakon odredjenog vremena spoznati svoj karakter, navike i oblasti zivota prema kojem ima sklonosti, bez da mu nekakav astrolog astro simbolicki prica o necemu sto zna i bez njega.

Astrolozima se ljudi najcesce obracaju, kada su u nekoj vrsti problema, i logicno da ih zanima na koji nacin je te probleme moguce u buducnosti rijesiti u zeljenom pravcu, sve ostalo je isprazna demagogija od koje niko osim tog astrologa ima interesa, onog materijalne prirode.

NAravno da se treba boriti nogama i rukama i niposto se oslanjati na razmisljanja raznih astro sarlatana.Jako zato cijenim one ljude( poput Igora PAvlukovica i Jelene Studen Vojvodic) koji su svjesni cinjenice da astrologija jos uvijek nije " izucena" do kraja, tj ljudi koji su svjesni da ce morati da uce dok su zivi, kod kojih nema nikakvih dogmaticnih astro tvrdnji i slicno. Ako je Buducnost " neodredjena", otkud pravo astrolozima da na osnovu polozaja planeta uopste predvidjaju bilo kome lakse ili teze periode u zivotu.Pa astrologija se i bazira na tranzitima, predikcijama, solarima itd pri analizama buducnosti svakoga od nas.
 
nisam ja uopšte vidovit nzm odakle ti to
nepostoju vidoviti ljudi,niki nije vidovit,to je izmišljotina i nameštaljka
treba, da je razbucam i otvorim ljudima okice :cistinaocare:
Intuicija, koja je rezultat nekih podsvjesnih procesa koji su rezultat prividno zaboravljenih prozivljenih dogadjaja iz " prolosti", sigurno postoji, ili ne? :D

E bas sam mislio da si vidovit, sad si me razocarao, shrvan sam :D
 
Pa evo meni sad nije jasno...ako astrologija ne može u nekim crtama predstaviti budućnost,kako meni može astrolog reci razices se sa suprugom,i udaces se za advokata koji će te zastupati protiv muža na sudu :-) Ja kad Nisam pala kad sam to čula.....Ne kažem da možda ne postoji neka šansa,ali avaj....
Cim ti bilo koji astrolog pocne naglasavati " sitne detalje", vezane za astro predvidjana, tipa da ti kaze ime buduceg partnera, zanimanje buduceg muza, gdje ces ga tacno upoznati itd, znaj da je manipulant i lazov.Astrologija toliko precizna ne moze biti ;)
 
a ti znaš kolko može biti precizna a kolko ne :hahaha: kako kad nisi astrolog ni čarobnjak merlin :think:

nije tako

ispiraš ovde mozak naivcima poput gomile drugih
tj jedni drugima ispirate medjusobno :cepanje: slatkiši :zaljubljena:

postoji ali isključivo kao isprazan i izmišljen pojam koji nema uporište u raciu koji je jedino bitan
npr TI TAKO definišeš ''intuiciju'',PERA će je npr definisati kao reinkarnaciju,ŽIKA kao dokaz preskordicije pobudjenog Ega iz Ida u Peezdi materinoj itd itd,dakle samo puka lupetanja,malko iz astrologije,malko neke reinkarnacije i slična budistička verbalna povraćanja,pa malkico sve to začinite i srodnom kvazinaukom psihologijom i-voila! eve gu eksperti za nadnaravno,podsvijesno i mistično :klap:
 

Back
Top