SVE ŠTO TREBA DA ZNATE O ZABRANI PLASTIČNIH KESA

СПИНОВАНА прича о пластичним кесама је ОБИЧНА ФАРСА СНС ФУКАРЕ која
дивља Београдом! Ако се СНС ФУКАРА жели бавити екологијом, ено им скоро 100
колектора са фекалним водама које се уливају у Саву и ЕНО им преко 120 колектора
са фекалним водама које се уливају у ДУНАВ!
 
Problem je sto nisu samo plasticne kese plastika koja zagadjuje. Da ne ponavljam sad ponovo - a gde je sva plasticna ambalaza u koju se pakuje bukvalno sve, od zvake do televizora? I to su plasticne kese, pa nisu zabranjene. Ako cemo da zabranimo plastiku nema problema, ali onda zabrani SVU plastiku.

Ovako samo smislili ono sto ljudi moraju da koriste masovno, tj. kese, i sto mogu da naplacuju (sto su i poceli). Jeste li videli da su napravili neko novo postrojenje za razgradjivanje otpada od tog novca koji uzimaju za plasticne kese, bilo one pre ili ove "razgradive"? Eno ima clanak koliko para je skupljeno od uplata za razne ekoloske takse a NISTA NIJE NAPRAVLJENO I URADJENO po pitanju ekologije.

Obicna pljacka SNS budala. Zapravo jos vece budale smo mi sto im to dopustamo.
 
kad naucimo da recikliramo kao Svedska, mozda i bude nesto od nas.

Ako ne znas kupis njihovu tehnologiju. Calnes lovu pa klatis. Copy - paste. Za to i placamo te ekoloske takse, nego za sta drugo? Da ministar ekologije putuje u Svedsku i radi tamo - sta? Bleji? Zali se da smo zagadjeni?

Mogli su te pare da daju i nasim fakultetima/institutima/firmama da razviju neku tehnologiju za razgradnju i preciscavanje, i to je nesto bar bi neka korist bila od toga za Srbiju (da dobijemo neku tehnologiju za preciscavanje uz placanje domacih strucnjaka da to razviju i usput ostanu ovde a i nesto nauce, mozda cak i da to posle prodamo nekom drugom pa i zaradimo). Ovako su te pare spiskale SNS&co kretencine na - ne zelim ni da znam (pada mi na pamet ono govedo Vucicevic koji igra pijan sa klupom iznad glave).
 

Back
Top