Sve što sada rade Rusiji radili su i Srbiji bukvalno iz iste kuhinje šablonski

Ne, nego Rusi rade Ukrajincima ono što su nama Amerikanci. Zapravo i gore jer Amerikanci nisu išli na Beograd.

Либеро клеро ројалистички мултиполарни центри су компликовани

Англо центри и део ЕУ леиберо клеро ројалиста губи положај ако до сарање економске

доже межу ливеро клеро ројалистима ЕУ'а и Русије.

Практично је на делу пуч у ЕУ који је подржан Америком ... Ти пучисти су наоружали Украину да би зауставили сарадњу

Сетимо се проблема са гасом која је Украјина деценијама правила између ЕУ и Русије

Сукоб Украина Русија делимично подсећа на мрцварење СФРЈ... и касније Србије
 
Amerikanci su strucnjaci da naprave izgovor za rat, i onda ih kao svet podrzi u tome .
............................................................................................................................................
Pa i Rusi su se potrudili da smisle izgovor za ovaj rat, nije da nisu. Vidiš da su isti. Jedini razlog zašto su se Amerikanci više razmahnuli po svetu je taj što imaju više para, a da je bilo ko tu bolji ili lošiji - nije. Iste svetske siledžije obe supersile.
 
Nisu bili ni u Ukrajini, mada s obzirom na to šta im se sad dešava teško bi im neko mogao zameriti želju za tim. Uostalom, i ovde bi mnogi rado pustili ruske rakete okrenute prema Americi, da se ne lažemo.
Zelje su jedno,a realnost drugo.
Tako da je realnost da se Rusima nece svidjeti da im Ameri budu na pragu.
To bi i malo dijete zakljucilo.A predsjednik koji voli svoj narod i drzavu bi se svim silama trudio da se odupre tom vrucem krompiru Zapada,a ne da ga jos donosi u svoju avliju.

Mi u Hrvatskoj jako dobro razumijemo Ukrajince jer smo to sve i mi prošli 1991. Potpuno isto.
Sta ste vi prosli?
Vi ste najbolje prosli u svim ratovima.
 
Pa i Rusi su se potrudili da smisle izgovor za ovaj rat, nije da nisu. Vidiš da su isti. Jedini razlog zašto su se Amerikanci više razmahnuli po svetu je taj što imaju više para, a da je bilo ko tu bolji ili lošiji - nije. Iste svetske siledžije obe supersile.
Kako objasnjavas da su osam godina trpili teror i nudili mirnodopsko rjesenje?
Da se ne lazemo,da Ameri nisu sve zakuvali,rata izmedju Rusije i Ukrajine ne bi bilo.
Ne sjecam se ovakve medijske halabuke kad su Ameri "demokratski"sravnjavali sa zemljom druge drzave.Niti ih je ko izbacivao iz bilo kakvih organizacija,niti kritikovao...a vjerujem da su oni napali Ukrajinu dobili bi samo aplauze.
 
Poslednja izmena:
Pa i Rusi su se potrudili da smisle izgovor za ovaj rat, nije da nisu. Vidiš da su isti. Jedini razlog zašto su se Amerikanci više razmahnuli po svetu je taj što imaju više para, a da je bilo ko tu bolji ili lošiji - nije. Iste svetske siledžije obe supersile.
Nije to baš nimalo isto.
Ne veruj lažima cnn medija.
 
Sta ste vi prosli?
Vi ste najbolje prosli u svim ratovima.
Gle ja 4 godine nisam mogao svojoj kući, kući iz koje je sve odnešeno, koja je nakon toga gađana granatama i takve stvari, tako tko je kako prošao, dalo bi se raspravljati o tome.
Samo kažem da Rusi koriste istu retoriku kao što su i Srbi 90-tih. Ukrajina nema pravo na postojanje, Ukrajinci su Rusi, Rusi oslobađaju Ukrajinu od nacista, proglašavaju se kojekakve Republike. Rusi ugroženi od Ukrajinaca. Sve isto kao i s nama 90-tih. :per:
 
Gle ja 4 godine nisam mogao svojoj kući, kući iz koje je sve odnešeno, koja je nakon toga gađana granatama i takve stvari, tako tko je kako prošao, dalo bi se raspravljati o tome.
Samo kažem da Rusi koriste istu retoriku kao što su i Srbi 90-tih. Ukrajina nema pravo na postojanje, Ukrajinci su Rusi, Rusi oslobađaju Ukrajinu od nacista, proglašavaju se kojekakve Republike. Rusi ugroženi od Ukrajinaca. Sve isto kao i s nama 90-tih. :per:
Znamo koliko ste bili ugrozeni...toliko da ste protjerali sve Srbe iz Hrvatske.
I mog pradjeda ste,izmedju ostalih,ubili u Jasenovcu.
Ako koza laze,ne laze rog.
A Hrvatsku ne biste ni imali da vam nije bilo Srba,koliko se sjecam ustase su bile na strani gubitnika u drugom svjetskom ratu.
Tako da istorija ne pocinje devedesetih.
Zato i kazem da ste uvijek dobro prolazili,obzorom na zasluge.
I molim te,da se ne bi svadjali i nervirali,to je sve vec davno prezvakano,sloziti se s tobom ne mogu,jer sam i sama bila svjedok tih dogadjaja,vratimo se na temu.
 
Znamo koliko ste bili ugrozeni...toliko da ste protjerali sve Srbe iz Hrvatske.
I mog pradjeda ste,izmedju ostalih,ubili u Jasenovcu.
Ako koza laze,ne laze rog.
A Hrvatsku ne biste ni imali da vam nije bilo Srba,koliko se sjecam ustase su bile na strani gubitnika u drugom svjetskom ratu.
Tako da istorija ne pocinje devedesetih.
Zato i kazem da ste uvijek dobro prolazili,obzorom na zasluge.
I molim te,da se ne bi svadjali i nervirali,to je sve vec davno prezvakano,sloziti se s tobom ne mogu,jer sam i sama bila svjedok tih dogadjaja,vratimo se na temu.
Joj joj, ma nisam ni očekivao ništa drukčije.
Sigurno će i Rusi za 30 godina reći da su morali ovo napraviti jer su bili ugroženi od Ukrajinaca.
 
Joj joj, ma nisam ni očekivao ništa drukčije.
Sigurno će i Rusi za 30 godina reći da su morali ovo napraviti jer su bili ugroženi od Ukrajinaca.
I ja od tebe ne ocekujem drugacije vidjenje stvari,tako da je uzalud gubljenje vremena i zivaca za razgovor na tu temu.
Rusi jesu morali i jesu bili ugrozeni.
Krivac se zna...kao i za mnoge druge konflikte.
Amerika.
Zavadi,pa vladaj,nije od juce poslovica.
Nego,reci mi,kako objasnjavas ovo odbijanje Amera da pomognu Ukrajincima,a sami su ih gurnuli u vatru?
Cak i da nisu...sto se ne ukljuce u borbu za "pravdu"...valjda je protivnik dostojan njima?
 
Zašto? Rusija je napala drugu državu kao što su nas Amerikanci. Voliš Rusiju? Pa dobro, neko voli Ameriku, ali sve to nema veze sa činjenicama. Lično ne volim nijednu supersilu.
nije rusija napala drugu drzavu lazes bezocno

rusija je preduhitrila napad ukrajinskih nacista, sa nato oruzjem, na donjeck i lugansk. sprecila etnicko ciscenje i genocid
 
A tebi kao neće pasti ako padne njemu? ?
Iskreno žrtvovao bih se samo da se ova planeta koja je postala Sodoma i Gomora.očisti.

Evo srpski pro-SNS tabloidi već javljaju da je Ukrajina zapravo napala Rusiju.
Pa ako si slep napala je Ruski narod a on je živeo tamo gde su neonacisti planirali kao Hrvati sa Srbima.Zar nisu 200 hrvata došli u Ukrajinu i prvi u borbu stali brotiv Rusije?
 

Back
Top