Sve što sada rade Rusiji radili su i Srbiji bukvalno iz iste kuhinje šablonski

Poenta je da je Kosovo bilo presedan. Sad svako može realno tražit da se odcepi od suverene države, i da se pozove na Kosovo kojem je Zapad to pravo garantovao.
Nije mi najjasnije što to pravo Zapad nije garantovao krajiškim Srbima, naprimer, ali sigurna sam da će braća Rvati ovde prisutni već imati argumente da mi objasne. Valjda su Banija, Kordun i Lika VIŠE Rvatska, nego je Kosovo Srbija. Ako.
Doduše, ni Baskiji nije opravdan referendum, mada su ga bili izglasali. Hm.
Nekako malo onako smrdi, jelte?
Ako.
 
Mislim, zaista ne znam kojim argumentima bi se sutra, naprimer, Teksasu branilo da napusti US, da im tako nešto prne. Što Teksas, ili Škotska, ili Baskija, ili Kvebek ili ko god, ne bi mogao da se odcepi od matične države, ako tako odluče? Što bi njima bilo zabranjeno ako je Albancima bilo dozvoljeno? Jel Albanci imaju veća međunaodna, ljudska i svaka ina prava od naprimer Baskijaca? I ako imaju, zašto imaju?
 
I nemojte mi s.rat tipa: Albanci su bili ugroženi, jer nije u tome poenta. Koliko su Turci "ugrozili" Kurde? Što se Kurdima nije dala njiOva država? Sav svet zna da su ih Turci tamanili ko mrave. I uostalom, ko ima pravo da odluči jel neki narod ugrožen? Možda se Škotska oseća ugroženo u Britaniji? Ko ima pravo da im kaže da nisu?
Baš me briga za Putina i Američane, i još manje marim za EU, al licemerje je licemerje.
 
Ne, nego Rusi rade Ukrajincima ono što su nama Amerikanci. Zapravo i gore jer Amerikanci nisu išli na Beograd.

Наравно да нема благе везе са тиме. Американци су дошли са другог континента да би малициозно напали Србе у скоро свим републикама бивше СФРЈ, а све то у сарадњи са усташама и џихадистима. Са друге стране, Кијев је можда више Руски него данашња Русија и тренутно је под контролом марионетског режима који флертује са неонацистима и покушава да доведе НАТО ракете на 2 минута од Москве.

Ви комунисти не видите у свету ништа више сем комунистичких административних линија.
 
Ne, nego Rusi rade Ukrajincima ono što su nama Amerikanci. Zapravo i gore jer Amerikanci nisu išli na Beograd.

Zapravo, hteli su dva puta, ali smo sprečili kopnenu invaziju.

A, što se tiče ovog prvog dela, svako veče imaš granatiranje položaja Rusa, maltretiraju ih dole, prave probleme, a da ne pominjemo zapaljene ljude u Odesi.

Ide stalno priča da Rusi ubijaju jadan nedužan narod Ukrajine, a jadan nedužan narod Ukrajine izgleda ovako:
 

Prilozi

  • 3B82AB6C-03FF-4709-827E-048EA9CE9583.jpg
    3B82AB6C-03FF-4709-827E-048EA9CE9583.jpg
    130,3 KB · Pregleda: 10
Ne odobravam napad, ali do njega je doćlo i zbog toga
ŠTO JE UKRAJINA ODBIJALA DA PROMENI UGOVORE
POTPISANE 2014 I 2015 GODINE.

I važnije. da se "denacifikuje" šta god to značilo
i DA NEĆE UĆI U NATO.

Mislim da Rusija nemože sebi dozvoliti luksuz da NATO postavi rakete
koje za nekoliko minuta mogu uništiti Moskvu
Ne odobravas i odbranu od napada, jer jos nisu postavljene rakete nato snaga?
 
Poenta je da je Kosovo bilo presedan. Sad svako može realno tražit da se odcepi od suverene države, i da se pozove na Kosovo kojem je Zapad to pravo garantovao.
Nije mi najjasnije što to pravo Zapad nije garantovao krajiškim Srbima, naprimer, ali sigurna sam da će braća Rvati ovde prisutni već imati argumente da mi objasne. Valjda su Banija, Kordun i Lika VIŠE Rvatska, nego je Kosovo Srbija. Ako.
Doduše, ni Baskiji nije opravdan referendum, mada su ga bili izglasali. Hm.
Nekako malo onako smrdi, jelte?
Ako.
Realno. Badinterova komisija je tada utvrdila, da imaju republike i autonomne pokrajine pravo na otcepljenje. To imaju, primjerice Škotska u UK ili Quebeck u Kanadi, ili Bavarija u Njemačkoj. Sad, ako uspoređujemo, Katalonija pravnoformalno nije na tom nivou, da bi imala pravo na otcepljenje, iako mislim, da ni Kosovo nije bilo. U oba slučaja, i Madrid i Beograd su mogli dati ponudu veće autonomije tim pokrajinama i smiriti strasti. Kosovari su tražili republiku, koju im je Beograd komotno mogao ponuditi uz aneks, da nemajo pravo na otcepljenje. Slično i u Hrvatskoj. Srbi su prvo tražili autonomiju. Mogli su im dati autonomnu županiju i smiriti strasti, jer je preteća već postojala nekada kao vojna krajina. Tako, da Kosovo nije presedan sa time što se otcjepilo od Srbije, nego sa time, što su članice alianse silom prisilile Srbiju, da izađe sa Kosova. Isto je sa Čečenijom, samo u obrnutom smjeru.

Putin sišao u atomski bunker a vi se ovde zahebavate.
Koga briga, jednom će morati izaći
 
E, stvarno, zamisli da im to ponude, kakav bi to bio šok.
Putin, kao velemajstorski šahista, je trebao to nuditi EU i NATO pre aneksije Krima. Zamisli šok, da je tada tu ponudu dao na stol uz obrazloženje, Rusija, Belorusija i Ukrajina moraju u NATO i EU zbog sprečavanja tenzija. Takav potez bi odigrao pravi velemajstor. I da ustraje na tome. Baš si zamišljam muku EU, koja ne bi mogla odbiti ponudu.
 
Ne odobravam napad, ali do njega je doćlo i zbog toga
ŠTO JE UKRAJINA ODBIJALA DA PROMENI UGOVORE
POTPISANE 2014 I 2015 GODINE.

I važnije. da se "denacifikuje" šta god to značilo
i DA NEĆE UĆI U NATO.

Mislim da Rusija nemože sebi dozvoliti luksuz da NATO postavi rakete
koje za nekoliko minuta mogu uništiti Moskvu
Ali, može si priuštiti izolaciju? Daj nemoj. Malo su se preračunali, jer su računali, da će Ukrajinci prvi dan smjeniti vlast u prorusku.
 
Putin sišao u atomski bunker a vi se ovde zahebavate.
pa cuo da se neki kurobecaju da ce da salju avione, ali su brzo napunili gace i odustali...ssada samo prete svojim gradjanima ko podzri ruse, dozivotna robja, a rusiji vise ne smeju da prete - zamisli picketine ne smeju rusima, pa prete svojim gradjanima... 'bes takve zemlje... moramo da nadjemo nekog sa mudima, mozda erdogan

Slovakia: Public Support of Russia Could Land You in Prison for Up to 25 Years



pravimo novi svetski poredak, znam da vam je malo tesko da shvatite, ali ima dana, shvaticete, samo ne zurite sa zakljuccima1

Steve Cortes: “Chance of Nuclear Episode Higher than Any Time since Cuban Missile Crisis – We Have Dropped a Financial Dirty Bomb on the Russian People” (VIDEO)


to je namerno uradjeno da se rat nastavi!
v ojna tajna, ne smem sve da va, kazem

bice da je erdogan zagrizao, mozda on sme da se suprotstavi rusima, nato mora da ga brani, TURCINOV GA ZOVE, DODJI ERDO BRATE DA RATUJEMO NA KAURINE
 
Poslednja izmena:

Back
Top