Quantcast

Sve što niste znali o sexu a nemate koga da priupitate!

Gospodin Darsi

Veoma poznat
Poruka
13.824
Pa kod nas i nije bas placena :lol:
Shodno standardu je i preplacena. Za jedan sat zezanja i razvlacenja sa korektnom devojkom, dajes 100e, to je skoro trecina necije plate (mada je to po Vucicu petina). Top zezanje ide i do 5 glava. A i slozices se, ovde najbolje zive satro krimosi, kurave, prevaranti, rijaliti debili i sva jajad koja ima veze sa politikom.
Cast izuzecima koji imaju privatan posao ili svoje usluge naplacuju negde preko.

Mali čičak

Legenda
Poruka
66.528
Shodno standardu je i preplacena. Za jedan sat zezanja i razvlacenja sa korektnom devojkom, dajes 100e, to je skoro trecina necije plate (mada je to po Vucicu petina). Top zezanje ide i do 5 glava. A i slozices se, ovde najbolje zive satro krimosi, kurave, prevaranti, rijaliti debili i sva jajad koja ima veze sa politikom.
Cast izuzecima koji imaju privatan posao ili svoje usluge naplacuju negde preko.
Sat?! :eek:
Cula sam i ja da je cena 100e ali sam mislila da je to dnevnica.
Znaci naplacuje se po satu?
Pa sta je sat vremena

Slazem se da su najplaceniji pevaci, starlete, influenserke, modne kreatorke...

Mali čičak

Legenda
Poruka
66.528
Ja čuo kako ima i za manje, i da nije koliko para toliko sviranja ***** muzike.

----

A kako do toga dođe, lepo, posla slabo, plata kasni, odeš u radnju šef bi da te ebe na popisu, odeš da bereš jabuke gazda bi da te ebe,... kako god okrene biće ebana i onda kvrcne nešto u glavi što ne bi odmah uzela pare za to.
Posla svuda ima
Niko ne mora da se prostituise
To su izgovori

Antihejter

Zainteresovan član
Poruka
169
Kolko oces. Cilj opravdava sredstvo a vagina je uz gudru, tozla i naftu najskuplja roba na trzistu.
Zaboravio si dijamante :P
A te "vagine" koje idu uz gudru i tozla (starlete, sponzoruše) su možda skupa roba za seljacine iz rijalitija, političare sa kupljenim diplomama i slične.
Vagina nije vibrator pa da ima cenu, a žena nije roba (sem ako se ne radi o gorepomenutoj prostituciji ili sponzorstvu, što je ista stvar).
Ako tako gledaš, čmar jednog lepog geja je još skuplji.
Pa ko voli, nek izvoli.